Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бой на буната в Каварна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бой на буната в Каварна

    Набива се на очи, ама в нашите, че си го познаваме стикера.
    За другото гражданство това е някаква червено-бяла лепенка, и изобщо не си дават даже труд да прочетат какво пише на нея.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Бой на буната в Каварна

      Ако имам стикер на форума и ме бият, няма ли да дойдете да видите защо ме бият? Може да съм за бой, може и да не съм за бой? Но безразличието пречи на всички, независимо от стикера.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #18
        От: Бой на буната в Каварна

        И ако си за бой искаш още един ли да те бие
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          От: Бой на буната в Каварна

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          И ако си за бой искаш още един ли да те бие
          Ако съм си заслужил боя!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #20
            От: Бой на буната в Каварна

            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
            Ако имам стикер на форума и ме бият, няма ли да дойдете да видите защо ме бият? Може да съм за бой, може и да не съм за бой? Но безразличието пречи на всички, независимо от стикера.
            Първо ще дойдем да те отървем, защото си "от нашите", а ако си за бой, ще съжеляваш, че сме те "отървали"...

            Коментар


            • #21
              От: Бой на буната в Каварна

              Първоначално публикуван от radulan Преглед на мнение
              .....
              Номера на колегата въобще не съм си правил труда да го запомням, може и да не е бил замесен, просто до Гранда го биха тоя...
              Може и така да е . Ти обаче си го "замесил" в меллето още с първия си пост

              Първоначално публикуван от radulan Преглед на мнение
              ....Към колегата от форума с Гранд Чероки - защо го бихте тоя човек...
              ....
              Сега остава "колегата с Гранда" да докаже дали има сестра .

              Вторият вариант е да бъде алармиран Милен Цветков . В неговото предаване бая компоти се варят

              ПС . Към Марто :

              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
              ....Аз съм си в София - невинен съм!

              Иначе - сутеньор с джип с лого на форума...
              Невинен си само за Каварна , братле . Иначе формално ако обединим двете случки си потенциално полуневинен (все пак сутеньорската случка е накарай София ) .
              А и се сещам се за една поговорка : "Гузен негонен бяга "
              Последно редактирано от Vlado_Ts; 30-06-15, 15:34.
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #22
                От: Бой на буната в Каварна

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Първо ще дойдем да те отървем, защото си "от нашите", а ако си за бой, ще съжеляваш, че сме те "отървали"...
                Аз затва немам лого на форума - щот немам големи тупалки кат вас
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #23
                  От: Бой на буната в Каварна

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  Аз затва немам лого на форума - щот немам големи тупалки кат вас
                  Нямам "големи тупалки" - в къщи сме с прахосмукачка и на нея няма лого на форума....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бой на буната в Каварна

                    Момчето дойде да търси един от компанията и дойдоха някъкви хора с които е имал вземане даване, пробвахме да предотвратим боя, но неуспяхме имаше с нас и малки деца, ние карахме джетове не сме участвали в боя.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бой на буната в Каварна

                      Това не беше бой а касапница много голям пердах изяде момчето беше УЖАС. Съжалявам че сега отговарям но, сега се натъкнах на темата.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бой на буната в Каварна

                        Половината плаж съфорумници бре,другия път с шапки,да се познавате.

                        Къде я намери тая тема и как ми е чудно
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бой на буната в Каварна

                          Първоначално публикуван от Явор Георгиев Преглед на мнение
                          Момчето дойде да търси един от компанията и дойдоха някъкви хора с които е имал вземане даване, пробвахме да предотвратим боя, но неуспяхме имаше с нас и малки деца, ние карахме джетове не сме участвали в боя.
                          Дай тогава подробности, джиб, лого, участници, че тези неща не се изясниха тогава.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бой на буната в Каварна

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Половината плаж съфорумници бре,другия път с шапки,да се познавате.

                            Къде я намери тая тема и как ми е чудно
                            Темата случайно я намерих, преди два три дни стана на въпрос за случката и един приятел порови в нета и ми показа тема та реших да пиша защото съфоромниците ме обвиниха, пък аз бях от тези дето се пробва да ги разтърве!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X