Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бой на буната в Каварна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бой на буната в Каварна

    Към колегата от форума с Гранд Чероки - защо го бихте тоя човек...
    Не знам кои крив кои прав, но беше много грозна гледка десетина здрави момчета да налагат с дъски сам кльощав дребосък, и целия плаж да ви гледа...

  • #2
    От: Бои на буната в Каварна.

    боЙ е различно от боИ , аз си помислих за някакво замърсяване на морето с боя .

    Коментар


    • #3
      От: Бои на буната в Каварна.

      Да, правописна грешка, сори, ако може някои да оправи темата.

      Коментар


      • #4
        От: Бои на буната в Каварна.

        Ти хубаво си го видял това,ама издай и нещо по конкретно за автомобила,номер или нещо по характерно? Така го пускаш в пространството,ама е много неадресирано и полза никаква! Иначе каквато и да е причината,хич не е добре човек който има логото на форума да участва в такива мероприятия!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • #5
          От: Бои на буната в Каварна.

          Значи имаме един бияч и един сводник за тая седмица във форума........лепете нещо на тия лепенки с логото на форума поне,голяма реклама заформяте така.

          Десетина на един,да не е пропуснал да си плати свирката тоя?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Бои на буната в Каварна.

            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
            Ти хубаво си го видял това,ама издай и нещо по конкретно за автомобила,номер или нещо по характерно? Така го пускаш в пространството,ама е много неадресирано и полза никаква! Иначе каквато и да е причината,хич не е добре човек който има логото на форума да участва в такива мероприятия!
            Аз съм си в София - невинен съм!

            Иначе - сутеньор с джип с лого на форума, сега и това (тоя дето е ял бой, може и да си го е заслужил...). Аз продадох един джип, без да му свалям стикера и започвам да си мисля, че подобно нещо е грешка, ако държим на това място...

            Коментар


            • #7
              От: Бои на буната в Каварна.

              Първоначално публикуван от radulan Преглед на мнение
              Към колегата от форума с Гранд Чероки - защо го бихте тоя човек...
              Не знам кои крив кои прав, но беше много грозна гледка десетина здрави момчета да налагат с дъски сам кльощав дребосък, и целия плаж да ви гледа...
              Към кой колега с Гранд Чероки е посланието..?! Тука сме много от тая марка и модел... Опиши джипа, регистрация..?!!

              Коментар


              • #8
                От: Бои на буната в Каварна.

                Няма голямо значение за мен Иван ли е,Драган или Петкан,логото на форума е едно.

                Аз ако си лепна едно БГ знаме на колата и обера една банка дали ше ми търсят много името по новините или ще скочат Бугарин трепе Американци..........

                Аз очаквам до седмица и снимки да има вече,е така за реклама
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Бои на буната в Каварна.

                  Ами не знам подробности, затова питам, просто бях на плажа и гледах саморазправата. Пък имаше народ на плажа, румънци, руснаци...
                  Номера на колегата въобще не съм си правил труда да го запомням, може и да не е бил замесен, просто до Гранда го биха тоя, а тои беше с няква баничарка нещастника, после му натрошиха стъклата на баничарката, полиция, разправии, а децата на плажа гледат...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бои на буната в Каварна.

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Аз съм си в София - невинен съм! ...
                    Да бе,ще видиш сега като кажат че жипката имала нещо червено по джантите!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бои на буната в Каварна.

                      Първоначално публикуван от radulan Преглед на мнение
                      Към колегата от форума с Гранд Чероки - защо го бихте тоя човек......
                      Първоначално публикуван от radulan Преглед на мнение
                      Ами не знам подробности, затова питам, просто бях на плажа и гледах саморазправата. Пък имаше народ на плажа, румънци, руснаци...
                      Номера на колегата въобще не съм си правил труда да го запомням, може и да не е бил замесен, просто до Гранда го биха тоя, а тои беше с няква баничарка нещастника, после му натрошиха стъклата на баничарката, полиция, разправии, а децата на плажа гледат...
                      Като новина по нова ми звучи - първо той го бил, после незнам дали е той, па накрая да не се окаже, че него са го били, а логото не било на форума, а на (примерно) кисело мляко и не бил джийп, а бус...
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бои на буната в Каварна.

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        (тоя дето е ял бой, може и да си го е заслужил...).
                        Ясно е че при определени условия може и да си е заслужил боя, но 10 комплексара да се доказват..... веднага се проваля алибито им според мен. С уговорката че всичко изложено е вярно, а не виждам причина човека да лъже.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бой на буната в Каварна

                          А ти, докато гледа, някакви мерки взе ли, или просто си гледа, като децата .. Надявам се, че поне си звъннал на 112.

                          Не понасям комплексарски физически саморазправи и неравностойни боеве, и също толкова не понасям мишкуването, трайкането и гледкането отстрани без адекватна на ситуацията реакция!
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бой на буната в Каварна

                            Виличка извинявай ма ако си е заслужил боя и 100 да го бият ще ми е все тая,а на децата само ще им обясня защо тоя го маризят с право.

                            Явно имаме различен подход към силовото възпитание.Тук подробности много няма та нито виня нито оправдавам колегата,може с право да са го млатили.

                            Логото на форума обаче си стои,не всеки ще е разбрал кой за какво яде пердах
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бой на буната в Каварна

                              Така де ама причините за боя ги знаят само участвалите в него . От страни нещата изглеждат по друг начин и се набива на очи само че джипа е с форумен стикер .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X