Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кора под двигателя на Санта фе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кора под двигателя на Санта фе

    Здравейте колеги. Търся човек който може да ми направи метална кора под двигателя на 2001 Хюндай Санта Фе. Има ли някой тук който се занимава с тези неща. Много ще съм благодарен яко има колега който може да я направи.
    ..::2002 Hyundai Santa FE 2.4L 4WD::.. 0885 54 44 67

    с гуми HANKOOK DynaPro A/T RF10

  • #2
    От: Кора под двигателя на Санта фе

    Защо не погледнеш в автобимбг мисля че предлагат метална кора и за санта фе. (Не съм техен търговец, не им правя реклама, просто съм виждал, че предлагат метални кори за под двигател)
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #3
      От: Кора под двигателя на Санта фе

      В автобимбг си нямат и идея какво продават, какво са снимали за продукта, размери, материал и т.н. Единствения шанс е да са поръчвали за някой и той да го е отказал и да имат в наличност да покажат.
      Преди бях попадал на този младеж. След като му подадох скица и снимки на фабричната метална защита за моята кола ми даде цена 100-140лв. с мой материал - 2мм неръждавейка. Намира се в Перник. Каза, че ще му трябват 3-4 дни, което ме и спря.
      В крайна сметка Дядо Владо се справи в рамките на ден заедно със смяната маншон на каре + обстойното му почистване и лоченето на кафе. Чак ме е срам да кажа колко ми излезе.
      WG 2.7 CRD

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X