Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за яз. Широка Поляна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за яз. Широка Поляна

    Ще ходя около 12 юли, предполагам че язовира е пълен, след дъждовете. Как е риболова?
    Има/ няма, какво се лови, на какво? Ако някой има информация, моля да сподели.
    Благодаря!
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

  • #2
    От: Информация за яз. Широка Поляна

    Аз никога не съм имал особена слука с риболова (всякакви познати и непознати методи и стръв), но пък е живописно... и пренаселено....
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #3
      От: Информация за яз. Широка Поляна

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Аз никога не съм имал особена слука с риболова (всякакви познати и непознати методи и стръв), но пък е живописно... и пренаселено....
      Особено пренаселено ... Та чак се не трае!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: Информация за яз. Широка Поляна

        Миналата Неделя минах от там, язовира е пълен. И въпреки лошото време, пожизнените катунари (просто не са къмпингари) са там и вече гледат лошо като минаваш покрай тях.

        Коментар


        • #5
          От: Информация за яз. Широка Поляна

          Наистина е пренаселен, миналата година се наложи да го обиколя целия. Почти се бях отказал, но в крайна сметка намерих едно по- тихо място, и се установихме. Почвам да се замислям за Голям Беглик, но не сме ходили там и нямам много информация.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #6
            От: Информация за яз. Широка Поляна

            Там съм ловил дребен (200-400 г) кефал - вечер, на воблер.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Информация за яз. Широка Поляна

              А дали е пренаселен като Ш. Поляна, или по- спокойно? И удобен ли е за каравана?
              Благодаря.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #8
                От: Информация за яз. Широка Поляна

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                А дали е пренаселен като Ш. Поляна, или по- спокойно? И удобен ли е за каравана?
                Благодаря.
                Голям Беглик ли? Той е с 19 къмпинг зони, но пак обикновенно хубавите местенца са заети целосезонно...
                Тези зони незнам искат ли пара за къмпингуване - ако да - може и да има свободни местенца
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #9
                  От: Информация за яз. Широка Поляна

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  Голям Беглик ли? Той е с 19 къмпинг зони, но пак обикновенно хубавите местенца са заети целосезонно...
                  Тези зони незнам искат ли пара за къмпингуване - ако да - може и да има свободни местенца
                  Ако някой има актуална информация, ще ми е от голяма полза.
                  Благодаря.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #10
                    От: Информация за яз. Широка Поляна

                    Миналото лято никой не е събирал пари за нищо. Къмпинг зоните ги има, но няма сметоизвозване, та аз предпочитам да си платя ама и да изнесат боклука или да направят тоалетни. Може би след време и това ще се случи.
                    За каравана - има ги навсякъде, но пътищата и около двата язовира са строени, когато са строили язовирите, вече са с големи неравности и когато джипа излиза от дупката караваната влиза. Ако сте с малка каравана ще е по - лесно.
                    Място се търси, информацията днес утре вече е стара. Дестинацията е лесно достъпна и евтина, затова се тръгва по - рано, по възможност в делничен ден и се спира и разпъва на първото хубаво място. За риболов и двата язовира са зле, основно се лови костур, той единствен спасява положението. Вода за миене - има чешми и хванати поточета, носете си повече съдове, за да не ходите всеки ден за вода.
                    Не бързай ако искаш да стигнеш
                    __________________________________
                    Discovery II TD5 10P

                    Коментар


                    • #11
                      От: Информация за яз. Широка Поляна

                      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                      Почвам да се замислям за Голям Беглик, но не сме ходили там и нямам много информация.
                      Не, не, не е хубаво там!
                      Колеги, пускайте си станциите в онзи район. Не всички се познаваме по физиономия, но може да се познаем в ефира. Най-използваният канал във форума е *8*-446.09375 , но ако нарочите друг няма лошо.
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Информация за яз. Широка Поляна

                        Благодаря на всички, за информацията. Ще решавам на място на кой от двата язовира ще останем. Най-лошото е че тръгваме в събота, но нямам друг вариант.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • #13
                          От: Информация за яз. Широка Поляна

                          Ако ще разчитате на жив огън, обезателно си носете дърва.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Информация за яз. Широка Поляна

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Ако ще разчитате на жив огън, обезателно си носете дърва.
                            От години си носим, а хората от склада ме гледат учудено. Защо ми са юли месец дърва, като ще ходя в гората?
                            Но на кой да обяснявам?
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • #15
                              От: Информация за яз. Широка Поляна

                              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                              Там съм ловил дребен (200-400 г) кефал - вечер, на воблер.
                              Ако може да споделиш нещо за воблерите, че практикувам карп риболов. Ще ми помогнеш много.
                              Благодаря.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X