Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BRESLAU POLAND 2015!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BRESLAU POLAND 2015!



    Две седмици остават до старта на "оригиналното" рали Бреслау в Полша! Тази година, за съжаление, няма да има българско участие (явно всички си пестят силите за Балканския Бреслау), но пък това не пречи да се получи поредното голямо шоу...

    Повече информация за предстоящата надпревара, новите терени и т.н. вижте ТУК


    Аз отново ще съм "на терен" с голяма група българска орга. Ще се постарая да ви информирам какво се случва, да качвам снимки и т.н.


  • #2
    От: BRESLAU POLAND 2015!

    Привет на всички! Вече съм на компютър, а Бреслау 2015 току що стартитра (буквално). Днес е първият етап, който ще се проведе на част от терена на Баха Саксония, в момента на трасето са мотори и АТВ. Може да ги следите на лайв тракерите, както и да гледате класиране в реално време на сайта на ралито - http://rally-breslau.com/. По-късно и снимки - Яна Станчева и Антон са тук с мен, така че ще има кадри...

    Коментар


    • #3
      От: BRESLAU POLAND 2015!

      Тъй като съм доста в движение, ще ми е трудно да поддържам инфо тук. Следете уебсайта и фейсбук страницата на ралито, Има доста инфо. За тези, които не ползват сурат тефтер ето и краткия ми репорт до момента, плюс малко снимки:















      Коментар


      • #4
        От: BRESLAU POLAND 2015!

        Така, ето и заключително материалче с победителите в тазгодишния Бреслау:

        Breslau Poland 2015: победителите в големия маратон



        Международният оф-роуд маратон Breslau Poland 2015 завърши след изтощителни 8 дни на територията на Германия и Полша. Надпреварата, събрала на старта си 123 машини от всички класове, протече по нови трасета и предложи зрелищни емоции за състезатели и публика, макар за наше съжаление тази година на старта да нямаше български участници. С последния етап край полския град Реч станаха ясни и големите победители в тазгодишното издание на рали Бреслау. Както може би знаете, Breslau Poland 2015 се проведе в два основни класа – „крос-кънтри) (бърза рали-рейд надпревара) и „екстрем“ (традиционното за Бреслау рали с елементи на тежко трофи).

        „Крос-кънтри“


        При мотоциклетите, които тази година караха само в клас „крос-кънтри“ (рали-рейд), победител стана холандския ветеран от „Дакар“ Хено Ван Бергейк (Husaberg), пред сънародника си Рико ван дер Санден (КТМ). Подиумът допълни Франк Модл (Gas Gas) от Германия.
        В категорията на ATV-четириколките, най-бърз бе датчанинът Николас Харкяер (Polaris), който надви победителя от Balkan Breslau Rally 2014 Томас Кубиена (Hawk, Чехия) и германеца Александер Тах (Can Am). При SSV бъгитата титлата от Breslau Poland 2015 грабна тандемът Флориан Майер – Мануел Менцел (Polaris).


        При автомобилите, след над десетелетие с призови места и нито един път на върха на почетната стълбичка, тандемът Франк и Щефан Стенски (Lenson CC), най-накрая вдигна голямата купа на победител в „Бреслау“. Триумфът на немците се случи след едноседмична битка с израелските екипажи >>>ВИЖ ЦЕЛИЯ МАТЕРИАЛ>>>

        И малко снимки от Яна Станчева и Антон Анестиев:
















        Коментар


        • #5
          От: BRESLAU POLAND 2015!

          http://extreme4x4.eu/breslau-poland-off-road-2015/

          here is a full photo gallery and report by Paolo baraldi! Enjoy

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X