Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро каса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ретро каса

    Дали раздела е правилен ,не знам ,но има питанка.
    Някои виждал ли е такава огнеупорна каса и дали ще е лесно отварянето и.Идваха ключари,гледаха ,мислиха и засега толкова.......Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150529_121845.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:6091922
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

  • #2
    От: Ретро каса

    Ако знаеш какво има вътре, и не е с особена ценност, обяви на ключарите 10% от стойността на съдържанието.
    Като гледам, шкафчето не е в първа младост - търси стар майстор.

    Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Ретро каса

      Мииии мога да я отворя,ако просто искаш да изскараш съдържанието.За отключване познавам правилните хора,макар че те трябва да я погледнат.Не виждам къде е касата,регион,че съм с таблет
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Ретро каса

        Касата е в Габрово.Искам да се отключи,зада мога с направен ключ после да си я ползвам.Пари за съхраняване нямам но ще си държа диагностиката и някои по ценни консумативи вътре.Като я гледам ще е произведена малко лед 40-те,50-те години.Не мога да я помръдна и нах вероятно е 300+ кг.
        Завещаха ми я в едно помещение което купихме.На да ли има нещо ценно вътре и да има пари са от соц времето.
        РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

        0895шест29410 .

        Коментар


        • #5
          От: Ретро каса

          Смени ключарите.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Ретро каса

            Няма каса която при желание да не проходи в рамките на 5 мин.Виждал съм каса почти половин тон слязла в мазето от втория етаж за 4 мин.За да няма такива изненади,минимум 3 анкера в бетонен под и два в гърба.Така е по 171 наредба,и не е прищявка
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Ретро каса

              То за местенето лесна работа ,и сам мога да я преместя,ще я анкерирам разбира се ,но първо да я отключат.Проблема е ,че нямат такава заготовка вече ключарите с водач 5ммв ключа и от там натаък е сложно.
              Ако е за грубата сила,с резака ще и духна пантите и ще я отворя,но е красива ,стара е и искам да си остане такава,не купчина скраб.
              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

              0895шест29410 .

              Коментар


              • #8
                От: Ретро каса

                Наша стара служебна каса със счупен в нея ключ я отвориха за 300 лв.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #9
                  От: Ретро каса

                  Пита ли Румен ключаря?
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ретро каса

                    Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                    То за местенето лесна работа ,и сам мога да я преместя,ще я анкерирам разбира се ,но първо да я отключат.Проблема е ,че нямат такава заготовка вече ключарите с водач 5ммв ключа и от там натаък е сложно.
                    Ако е за грубата сила,с резака ще и духна пантите и ще я отворя,но е красива ,стара е и искам да си остане такава,не купчина скраб.
                    Само с пантите няма да се получи. Вероятно.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ретро каса

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Само с пантите няма да се получи. Вероятно.
                      Със сигурност няма да стане,реже се зад пантите ,по-цялата обиколка като гледаш да не превишиш дебелината на вратата,за да не издухаш съдържанието от струята.Не питай от къде знам,за сега съм от добрите.[emoji3]
                      Последно редактирано от Roninn; 05-06-15, 22:40.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ретро каса

                        Ако тежи толкова, то е огнеyпорна с дебели двойни стени и бетон. Повече пари и несъизмеримо с ключар време.
                        Последно редактирано от veskov; 05-06-15, 22:52.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ретро каса

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Ако тежи толкова, то е огнеyпорна с дебели двойни стени и бетон. Повече пари и несъизмеримо с ключар време.
                          Повечето нямат бетон навсякъде,дупчил съм стотици,вероятно и над хиляда,вкл.и трезорни врати.Отдолу нямат,както и отгоре,доста от касите не са с бетон,а с кварцов пясък.Вътрешните стени са тънки.Тея с пясъка са отврат за разпробиване,с бетона няма дерт,там имам патент
                          Последно редактирано от Roninn; 05-06-15, 23:18.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ретро каса

                            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                            Пита ли Румен ключаря?
                            Румен е след операция.
                            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                            0895шест29410 .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ретро каса

                              Ясно. Но си мисля че той е твоят човек в Габрово. Другият вариант е някой съмнителен "младеж" с опит в тия работи
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X