Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Натурален зехтин от Гърция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Натурален зехтин от Гърция?

    Цена?
    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

    Коментар


    • #17
      От: Натурален зехтин от Гърция?

      Как може да бъде опакован?

      Коментар


      • #18
        От: Натурален зехтин от Гърция?

        Опаковка 5,10,17 литра тенекия за олио транспорт до БГ ще знам утре .
        За зехтин мое производство и преработен в Terra Creta чак ноември месец за по-добри цени.
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • #19
          От: Натурален зехтин от Гърция?

          Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
          Цена?
          От фабрика до 4 Е сега екстра върджин с транспорта и тенекия 17л 3.50 Е ще стигне до 6Е .Зависи от транспорта/количество
          Grand Vitra ddis 2008
          SEAT Althea XL tsi 2010
          Mitsubishi Canter

          Коментар


          • #20
            От: Натурален зехтин от Гърция?

            Аз си купих от Лефкада миналата седмица от един чичка в едно селце след Василики по пътя за Порто Кацики , 5е литъра и маслинки 5е буркана .Миналата година ходих на Ситония и навръщане GPS ме обърка и забих из едни чукари на около 100км преди Драма, така попаднах на една огромна маслинова градина и отвън си купих Зехтин и бидонче маслини(най-вкусните които съм ял) за жалост сега немога да го намеря това място, мнохо ме е яд.
            Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

            Коментар


            • #21
              От: Натурален зехтин от Гърция?

              Като дойде искам и аз!

              Коментар


              • #22
                От: Натурален зехтин от Гърция?

                Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                Тази година ми го изкупуваха на 3.50Е от фабриката/Terra Creta/,+0.30E на литър за филтриране за да нвма утайка , НАЙ-доброто качество .Догодина живот и здраве който иска да му пращам от КРИТ.
                като ти излезе новия зехтин искам да купя 1 тенекия 17л. vpdyankov@hotmail.com Телефон не давам, защото ще съм на работа на кораб - там няма обхват. Ти ми пиши, аз ще организирам плащането

                Коментар


                • #23
                  От: Натурален зехтин от Гърция?

                  Как мога да получа и аз от този зехтин?В какви разфасовки се продава?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Натурален зехтин от Гърция?

                    Същия въпрос и от мен.
                    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                    Коментар


                    • #25
                      От: Натурален зехтин от Гърция?

                      Разфасофките са 1,3,5,17л ламаринени кутий като тези на сиренето .
                      Grand Vitra ddis 2008
                      SEAT Althea XL tsi 2010
                      Mitsubishi Canter

                      Коментар


                      • #26
                        От: Натурален зехтин от Гърция?

                        Да предупредя всеки който иска да си купи пресен зехтин да знае че минава около две седмици докато се утаи и избистри.Ако пресен ти дразни,,гори''гърлото не е добро качество.При стъдена обработка и филтриране е готов за консумациа веднага .

                        Зимата нарязваме на кубчета хляб омешваме ги с ,чубрица-ригани сол и Пресен Зехтин отгоре и после във фурната
                        Grand Vitra ddis 2008
                        SEAT Althea XL tsi 2010
                        Mitsubishi Canter

                        Коментар


                        • #27
                          От: Натурален зехтин от Гърция?

                          А какво му пречи да има утайка? Освен търговския вид? Купих един испански зехтин, на който пише "нефилтриран".

                          Коментар


                          • #28
                            От: Натурален зехтин от Гърция?

                            Пречи му..... звънци. Бегай от масла дет не се утаяват. Не че гаранцията е пълна, ама аз все повече се доверявам на продукти зад които стои реален производител с името и честта си.
                            А.... и да не пропусна! Като се замисля май не се сещам в Гърция да са ме прекарвали с подобен вид стоки.
                            По принцип аз се прекарвам в момента когато предпочитам на салата зехтина без първоизточника му.
                            GPS системи https://www.easytracking.bg/
                            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                            Коментар


                            • #29
                              От: Натурален зехтин от Гърция?

                              Да ви питам, по това време дали ще има хубави маслини в Гърция или им е рано за тази година? Някой купувял ли си е домашни?
                              Александър

                              Коментар


                              • #30
                                От: Натурален зехтин от Гърция?

                                Рано е още за най-хубавото. Ама и миналогодишните стават.
                                Като се замисля, май не знам колко дълго се съхраняват и дали губят качества с времето.
                                Тано да казва.
                                GPS системи https://www.easytracking.bg/
                                Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X