Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Натурален зехтин от Гърция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Натурален зехтин от Гърция?

    Този вече е почнал да се утаява
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Натурален зехтин от Гърция?

      [QUOTE=sek.1;3092454]Така изглежда прясно изстискан зехтин . Вчера ми го проводи един боен другар от Албания . В една друга тема съм обяснил защо много трудно се намира истински студено пресован зехтин . Дори и в Албания това което се продава по магазините вече не е истински зехтин . Този е от маслиновото стопанство на човека лично изстискан от него . /QUOTE]

      На мен не ми се стори чак толкова трудно. Специално за Ситония се сещам за доста места на които може да се купи. Аз лично си купувам от един цех за студено пресоване. В края на линията за пресоване точно от там където изтича зехтина слагаш тубата и пълниш. Първите няколко дни не става за консумация че люти. После си го преливам в бутилки като се старая утайката да си я отделя. Тя е от плода и след двумесечен престой в хладилник си я ползваме за овкусяване на салати. Смляната каша останала след студеното пресоване при ниска температура има много остатъчен зехтин и се обработва допълнително с цел извличане на останалите количества. При тези процеси се "появяват" и другите категории зехтин. Като най-малко ценения е този който се извлича с разредители подобни на бензина. Всичко това ми го разказаха на място и не претендирам за наУчната му стойност.
      GPS системи https://www.easytracking.bg/
      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

      Коментар


      • От: Натурален зехтин от Гърция?

        На мен лично , до около месец ми люти.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Натурален зехтин от Гърция?

          В Петрич има една фабрика, не знам дали така се казва , ама от там си взимам зехтин и съм много доволен, 6 лв. литъра плащам, има и много хубави маслини, 20лв. баката, мога да ги снимам и да придобиете представа.

          Коментар


          • От: Натурален зехтин от Гърция?

            Снимай.
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар


            • От: Натурален зехтин от Гърция?

              Зехтина кой съм поръчал и платил , ще пристигне другата седмица. Зимата малко затрудни нещата , тая година.

              За Layer и chrichri няма да има, за да не се почувстват излъгани и ощетени.
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Натурален зехтин от Гърция?

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Зехтина кой съм поръчал и платил , ще пристигне другата седмица. Зимата малко затрудни нещата , тая година.

                За Layer и chrichri няма да има, за да не се почувстват излъгани и ощетени.
                И да няма, няма да се сърдя, но...да съм казал някъде, че се отказвам, или нещо подобно(както и другите, де)!?

                Коментар


                • Натурален зехтин от Гърция?

                  Ти каза че не било мотивиращо, моето честно твърдение.
                  Второ, каза че Гърция ти е по-близо отколкото Русе.
                  Както Layer-а, така и ти изразихте мнение, че аз съм измамник и искам да се възползвам от вашите пари.
                  Аз пари от вас не съм вземал и не мисля да вземам.
                  Който ме нарича лъжец, поне да има доблестта да застане с истинското си име пред мен и да ми го каже в очите!
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Натурален зехтин от Гърция?

                    Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение

                    На мен не ми се стори чак толкова трудно. Специално за Ситония се сещам за доста места на които може да се купи. Аз лично си купувам от един цех за студено пресоване. В края на линията за пресоване точно от там където изтича зехтина слагаш тубата и пълниш. Първите няколко дни не става за консумация че люти. После си го преливам в бутилки като се старая утайката да си я отделя. Тя е от плода и след двумесечен престой в хладилник си я ползваме за овкусяване на салати. Смляната каша останала след студеното пресоване при ниска температура има много остатъчен зехтин и се обработва допълнително с цел извличане на останалите количества. При тези процеси се "появяват" и другите категории зехтин. Като най-малко ценения е този който се извлича с разредители подобни на бензина. Всичко това ми го разказаха на място и не претендирам за наУчната му стойност.
                    Това което се извлича при студеното пресоване е изходна суровина за практически всички козметични продукти . Индустрията на женската суета е по голяма сигурно и от оръжейната . Големите фирми изкупуват на едро чистия зехтин на цени по високи от продажните на дребно и никой производител вече няма сметка да си търси сам пласмент на дребно . След като извлечат зехтина във вече един път пресованите маслини се сипва слънчогледово олио и се оставят да преседят някакво технологично време и пак се пресоват . В това което се получи се добавят всякакви други разредители най вече палмово олио за бистрота и цвят . Бутилира се и по магазините . Това ми го е обяснил човека от Албания .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Натурален зехтин от Гърция?

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Това което се извлича при студеното пресоване е изходна суровина за практически всички козметични продукти . Индустрията на женската суета е по голяма сигурно и от оръжейната . Големите фирми изкупуват на едро чистия зехтин на цени по високи от продажните на дребно и никой производител вече няма сметка да си търси сам пласмент на дребно . След като извлечат зехтина във вече един път пресованите маслини се сипва слънчогледово олио и се оставят да преседят някакво технологично време и пак се пресоват . В това което се получи се добавят всякакви други разредители най вече палмово олио за бистрота и цвят . Бутилира се и по магазините . Това ми го е обяснил човека от Албания .
                      Нямам достоверна информация но, нищо от тук написаното не ме учудва. За жалост.
                      И въобще, нашето желание да сме нетрудополагащи консуматори и тарикати придобиващи всичко, ако може под себестойност, ни..... намира майстора.
                      GPS системи https://www.easytracking.bg/
                      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                      Коментар


                      • От: Натурален зехтин от Гърция?

                        Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                        Нямам достоверна информация но, нищо от тук написаното не ме учудва. За жалост.
                        И въобще, нашето желание да сме нетрудополагащи консуматори и тарикати придобиващи всичко, ако може под себестойност, ни..... намира майстора.
                        До преди една две години в Албания се намираше и по магазините читав зехтин сега човека ме предупреди по никакакъв повод да не купувам от магазин там защото в някои зехтини са открили следи от двигателно масло и нафта На човека му имам доверие на 300% защото заемаше много висок пост в албанската държавна администрация . Той има наследствени маслинови насаждения и понеже се уважаваме много винаги ми праща от неговия зехтин . Тая година един приятел който е много в час на зехтините ходи на екскурзия в Гърция . Там в един манастир пробвал манастирския и казал на попа това не е зехтин . В първия момент попа подскочил но после измънкал че го бутилират едни мошеници в близкото село Та и зехтина е зехтин когато видиш какво сипват в пресата .
                        Последно редактирано от sek.1; 22-01-17, 04:59.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Натурален зехтин от Гърция?

                          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                          В Петрич има една фабрика, не знам дали така се казва , ама от там си взимам зехтин и съм много доволен, 6 лв. литъра плащам, има и много хубави маслини, 20лв. баката, мога да ги снимам и да придобиете представа.
                          Как се казва фабриката?Може ли някакъв адрес?
                          Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
                          Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

                          Коментар


                          • От: Натурален зехтин от Гърция?

                            Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                            В Петрич има една фабрика, не знам дали така се казва ...
                            Как да се казва ..Иначе да...снимай зехтин, маслини, каквото има за снимане и кажи къде се намира да вземем и ние ако си струва !
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Натурален зехтин от Гърция?

                              ЧАкай малко, къде аз съм те наричал лъжец.
                              Май си се объркал нещо.

                              А това че за мен няма да има зехтин, не мисля че е за коментар от моя страна.

                              Коментар


                              • От: Натурален зехтин от Гърция?

                                Днес си получих зехтина от колегата.Всичко е точно и мога да кажа че мазнинката е мн добра!
                                Тъй като досега си купувах от магазина ЕкстраВържин,този като ги сравня е с маалко по добри вк качества!
                                jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X