Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna SM 610

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Husqvarna SM 610

    Здравейте колеги,имам няколко питания,отнасящи се за мотора споменат в заглавието.
    На скоро взех такъв мотор и от началото нямах никакви проблеми,палеше и студен и топъл от раз(мотора е със стартер първа рег. 2004г) но има няма покарах го 200км и започна да не пали добре,понякога запали хубаво,но понякога сякаш върне към филтъра,така се чува.Също така и когато е студен хвърля сякаш по-малко масло през ауспусите,когато загрее при форсиране на максимални обороти припушва,това нормално ли е?Не съм забелязал загуба на масло.мотора е опслужен с ново масло и свещ.Какъв може да е проблема се питам?дано да съм се исказал добре също така свеща е черна на цвят.Бяха ме посъветвали да видя дали са регулирани клапаните и карба,вие какво мислите?

  • #2
    От: Husqvarna SM 610

    Правилно са те посъветвали. Виж хлабините на клапаните, карбуратора и свеща.
    '05 Suzuki RM 250

    Коментар


    • #3
      От: Husqvarna SM 610

      Колега днес я покарах доста с хубав бензин 100 октана и преди това и заредих акумулатора хубаво и днес цял ден пали повече от перфектно,остана само проблема с маслото от ауспуха където хвърля когато е студена,на какво може да се дължи?

      Коментар


      • #4
        От: Husqvarna SM 610

        Освен от гумичките на клапаните или по-лошия случай сигменти, другаде няма от къде да дойде масло в ауспуха на 4т мотор, но според мен са гумичките, щом като загрее няма масло, явно вече са изгоряли и когато са студени са вдървени и не уплътняват, а като загрея явно поомекват и затова спира. Но нека и колегите споделят мнение

        Коментар


        • #5
          От: Husqvarna SM 610

          сЕгменти!!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X