Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

    Кой ДЕЛ купи колегата.
    И аз искам да разбера за разликата между Еко контрол 200А и Селф контрол 200А.
    Последно редактирано от svilen_82; 29-01-19, 19:57. Причина: грешка

    Коментар


    • #77
      От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

      Първоначално публикуван от svilen_82 Преглед на мнение
      koy Dell kupi kolega
      Ами, купих ей това, за сега съм доволен, добре бачка и има доста настройки... Все пак е за домашна работилница....
      Роден рибар, а принуден да работи.......

      Коментар


      • #78
        От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

        Първоначално публикуван от svilen_82 Преглед на мнение
        Кой ДЕЛ купи колегата.
        И аз искам да разбера за разликата между Еко контрол 200А и Селф контрол 200А.
        Привет,

        По ред на номерата.

        Поднасям извинения на колегата EU_BG_akademika, че не съм отговорил навреме на въпроса му от м. септември миналата година. Вероятно поради това сме го изпуснали като клиент, защото машината MIG-250Pro от видеото не е купена от нас.

        Разликата в цените на нашите телоподаващи Еко Контрол и Селф Контрол е в следствие от произхода на машините. Еко е произведено в Китай по наша поръчка с контролирани параметри, качество и надеждност, Селф го правим ние тук.

        За професионална (разбирай комерсиална) употреба или наличен бюджет препоръчваме Селф Контрол, за любителско и домашно ползване или ограничен бюджет препоръчваме Еко Контрол. И двете машини се справят добре с основното си предназначение, избора се свежда до планирания начин на употреба и най-вече бюджета.

        Обявените амперажи и ПВ% са реални, шланга е с ЕВРО-конектор, гаранцията е 2 години, в комплектацията влизат 2х3м медни заваръчни кабели, 3 или 4 метра шланг по избор и маркуч.

        Стандартните цени на Еко Контрол с включено ДДС са:

        140А - 349 лв. /компактен корпус, работи само с ролка Ф100/1кг./
        160А - 499 лв.
        200А - 599 лв.

        Съответно цените на Селф Контрол модел 5кг. ролка с включено ДДС са:

        160А - 899 лв.
        200А - 1149 лв.

        От тези цени има 10% отстъпка за участниците във форума. Отстъпка от 10% за участниците във форума има и за всичко друго, което се пазарува от нас - напр. редуцир-вентил, бутилка за газ, фотосоларна маска, ръкавици, тел, консумативи и т.н.

        Поздрави,
        Георги
        0889 202949
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • #79
          От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

          Благодаря, наистина сте ме изпуснали, вероятно щях да си взема 200А Селф контрол, защото обичам качествени инструменти. Пак дадох 1500лв с маска и бутилка. Дано поне сте от полза на колегата Svilen_82.
          Роден рибар, а принуден да работи.......

          Коментар


          • #80
            От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

            И аз бях пред дилема за заваръчен апарат. Получих подобни също добри предложения и от други търговци, но в крайна сметка чакам един Еко Контрол 200А. Като го взема ще се похваля!
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • #81
              От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

              От днес и аз съм клиент с ДЕЛ . Прекрасно отношение към клиентите. За машината Ден 160 отзиви ще дам като се науча да работя с нея. Поста не е точно по темата, но се надявам да ви помогне при избора.

              Коментар


              • #82
                От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                Не си сбъркал,добра е машинката.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #83
                  От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                  Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                  Не си сбъркал,добра е машинката.
                  един дел 160 замина и за Беларус хората останаха очаровани

                  Коментар


                  • #84
                    От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                    Здравейте. Четейки темета разбрах разликата между еко и селф контрол серията. Трябва ми заваръчен апарат за реставрация на един стар автомобил, някоя друга заварка по дома, тръбна рама на мотор ... нищо сериозно, максимум дебелина на детайла за заваряване ще е около 5-6 мм. Иска ми се да заложа на българската машина, но понеже си представям, че няма да я използвам ежедневно, дори може би няма да има работа и за всеки месец се чудя дали китайският апарат ще ми свърши работа. Другото ,което не знам е каква е разликата между 160 и 200А? До каква дебелина на материала може да се заварява с единия и другия?

                    Коментар


                    • #85
                      От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                      Първоначално публикуван от phant0maz Преглед на мнение
                      .... Другото ,което не знам е каква е разликата между 160 и 200А? ...
                      Разликата е очевидна : 200 - амперовия апарат е по- скъп ( при условие, че говорим за апарати на една фира и от един и същи тип)
                      Първоначално публикуван от phant0maz Преглед на мнение
                      ... До каква дебелина на материала може да се заварява с единия и другия?...
                      -до каквато единия , до такава и другия .
                      Отделен въпрос е, че времето за което ще стане това е различно . И броя на проходите - също .
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                        Изобщо голямото може и много и малко, а малкото може само малко..
                        Роден рибар, а принуден да работи.......

                        Коментар


                        • #87
                          От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                          Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                          Изобщо голямото може и много и малко, а малкото може само малко..
                          аре тогава един казус : 10 т. камъни трябва да се превозят от т.А до т.B. Имаш на разположение 2 камиона : единия камион , наречен за кратко "голямото" е с товароносимост 10 т. Другият ( наречен за кратко "малкото" ) е с товароносимост 5 т.
                          Пита се : кой от двата камиона може да превози 10-те тона камъни ?


                          А. "Голямото"
                          В. "Малкото"
                          С. И двата.
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                            И двата могат ,що се касае до превоза.....
                            Роден рибар, а принуден да работи.......

                            Коментар


                            • #89
                              От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                              Мислех, че по-мощният може да направи по-дълбок провар и от там има някакво значение и ограничение на дебелината на заварявания детайл спрямо амперите.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                                Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                                И двата могат ,що се касае до превоза.....
                                Е те така е и случая с 200 и 160 - амперовата машина
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X