Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

    Накратко
    За което ти трябва 160 стигат, та остават.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #92
      От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Накратко
      За което ти трябва 160 стигат, та остават.
      Абе не е точно така



      Първоначално публикуван от phant0maz Преглед на мнение
      се чудя дали китайският апарат ще ми свърши работа.
      Вървиш в грешна посока.Не казвам китайските Хасковски машини дали са зле или добре,защото такава нямам,
      Обаче представи си ситуация,две години машината стои неизползвана,вадиш я и работи кофти,толкова кофти,че и ти не можеш да разбереш кое е и смотано.
      Тогава на кой ще се обадиш....

      Затова си има бг производство с гаранция и след гаранционен сервиз ,и хората там точно знаят що машината ти работи смотано.

      На една от моите ,ми смотва дюзите за ден два,понякога работи като оса,понякога събира капки в газовата дюза и опушва всичко.Та скоро ще я замъкна за профилактика
      Последно редактирано от Roninn; 11-04-19, 21:39.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #93
        От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

        Радвам се, че разговорът тръгна в тази посока. Но имайки предвид китайски апарат ставаше въпрос за Дел Еко Контрол, които разбрах, че са сглобени в Китай за разлика от Селф контрол серията, но от АИГ гарантират, че са качествени с реални показатели. Въпросът беше дали да разчитам на по-евтиния модел?

        Коментар


        • #94
          От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

          Първоначално публикуван от phant0maz Преглед на мнение
          Радвам се, че разговорът тръгна в тази посока. Но имайки предвид китайски апарат ставаше въпрос за Дел Еко Контрол, които разбрах, че са сглобени в Китай за разлика от Селф контрол серията, но от АИГ гарантират, че са качествени с реални показатели. Въпросът беше дали да разчитам на по-евтиния модел?
          Може да се разчита на всички наши модели. Винаги може да се разчита и на нашия съвет или консултация относно избора на подходящата машина според очакванията, планирания начин на употреба и бюджета.

          Винаги препоръчваме при възможност всеки който има интерес да закупи машина от нас да ни посети в магазина за демонстрация и тест преди да вземе решение.

          Удобен случай за демонстрация и тест на почти всички наши машини е изложението МашТех ЕКСПО следващата седмица в Интер Експо Център в София.

          Поздрави,
          Георги
          АИГ-Заваряване ООД
          Производител на заваръчни апарати "DEL"
          http://www.aigwelding.com
          0889 522 036

          Коментар


          • #95
            От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

            Здравейте!
            На мен също както на колегата phant0maz ми трябва заваръчен апарат за възстановяването на един стар автомобил и разни детайли до 4-5мм дебелина. Няма да го ползвам ежедневно и съм се спрял Дел Еко Контрол 200А.
            160А най вероятно също ще ми свърши работа, но по-добре да е по-мощно пък и разликата в цената не е голяма.

            Искам да попитам всички телоподаващи ли имат и функция електрожен? По конкретно ме интересува серията
            Еко Контрол.

            Коментар


            • #96
              От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

              Първоначално публикуван от moskvich_408 Преглед на мнение
              Здравейте!
              На мен също както на колегата phant0maz ми трябва заваръчен апарат за възстановяването на един стар автомобил и разни детайли до 4-5мм дебелина. Няма да го ползвам ежедневно и съм се спрял Дел Еко Контрол 200А.
              160А най вероятно също ще ми свърши работа, но по-добре да е по-мощно пък и разликата в цената не е голяма.

              Искам да попитам всички телоподаващи ли имат и функция електрожен? По конкретно ме интересува серията
              Еко Контрол.
              Да, всички наши машини имат и функция електрожен.

              Поздрави,
              Георги
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • #97
                От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                Благодаря за бързия отговор.

                Идната седмица ще дойда магазина ви, за да избера машина и допълнителните консумативи.

                Поздрави!

                Коментар


                • #98
                  От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                  Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                  Да, всички наши машини имат и функция електрожен.

                  Поздрави,
                  Георги
                  Вчера отидох до магазина ви, но беше затворен.Какво ви е работното време и кога ще е отворено за да знам кога да дойда пак?

                  Коментар


                  • #99
                    От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                    Привет,

                    До края на изложението МашТех - четвъртък, ще бъде отворено от 9:30 до 18:00, в петък прибираме от изложението и няма да бъде отворено, следващата седмица нормално от 8:30 до 19:30.

                    https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=233036

                    Поздрави,
                    Георги
                    АИГ-Заваряване ООД
                    Производител на заваръчни апарати "DEL"
                    http://www.aigwelding.com
                    0889 522 036

                    Коментар


                    • От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                      Някъде мярнах на предния панел на ДЕЛ 200 еко контрол надпис Lift TIG. Значи ли това че може да стане 3в1?
                      LZ5ZI qth HASKOVO
                      Pajero II GLS 3000 V6

                      Коментар


                      • От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??


                        Първоначално публикуван от ivan4o Преглед на мнение
                        Някъде мярнах на предния панел на ДЕЛ 200 еко контрол надпис Lift TIG. Значи ли това че може да стане 3в1?



                        Отговор на АИГ 2-3 теми по-надолу


                        Относно ВИГ модул в машина от серията телоподаващо "Еко Контрол" - няма такава опция. ВИГ модул има само за серията "Селф Контрол".


                        Коментар


                        • От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                          Първоначално публикуван от ivan4o Преглед на мнение
                          Някъде мярнах на предния панел на ДЕЛ 200 еко контрол надпис Lift TIG. Значи ли това че може да стане 3в1?
                          Привет,

                          Да, превключвателя на режимите има позиция Lift-TIG. Не сме го поръчвали да има, производителя го е добавил. За съжаление не работи добре и не покрива нашите изисквания. Затова и не го обявяваме официално като съществуващ режим. Проблемите са в паленето директно на зададения ток, вместо от минимален и липсата на затихване. Не пречи да се пробва, но работата в този режим с тези проблеми няма да е комфортна.

                          Поздрави,
                          Георги
                          АИГ-Заваряване ООД
                          Производител на заваръчни апарати "DEL"
                          http://www.aigwelding.com
                          0889 522 036

                          Коментар


                          • От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                            Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
                            Привет,

                            Да, превключвателя на режимите има позиция Lift-TIG. Не сме го поръчвали да има, производителя го е добавил. За съжаление не работи добре и не покрива нашите изисквания. Затова и не го обявяваме официално като съществуващ режим. Проблемите са в паленето директно на зададения ток, вместо от минимален и липсата на затихване. Не пречи да се пробва, но работата в този режим с тези проблеми няма да е комфортна.

                            Поздрави,
                            Георги
                            Ако запалването става лесно, това че няма затихване не е голям проблем. В машините от този тип, на водещи производители също няма затихване. А и в казанлъшките електрожени с функция ВИГ също няма затихване но пък запалват много лесно, дори по лесно от доста маркови! Така че, ако във вашите машини запалването е безпроблемно, функцията ще си е доста добра екстра.
                            Ако ми беше споменал на изложението в Ст. Загора за това-щях да го пробвам и да вземем такава машина.
                            https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                            https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                            Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                            Коментар


                            • От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                              И аз съм с такава машина........да купувам ли шланг(то и друга бутилка ще трябва) само редуцир имам?
                              П.п. какво трябва да представлява шланга и приблизително пари.....
                              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                              Коментар


                              • От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                                Здравейте, ще помоля за съвет относно заваряване на алумин,имам телоподаващо на редко модел скорпио 170 купих ново преди доста години, като се има впредвид че не съм много на ти със заваряването особено с електродъговото питането ми кое ще ми е по изгодно или по добър вариант да надградя редкото като нова бутилка за аргон и тефлонов маркуч или да търся да закупя инверторен електрожен като поради компактния си размер е лесно преносим и ще ми е по удобно,защото с това телоподаващо като се наложи да го карам на някъде и става интересно и защо инверторните електрожени на редко са по скъпи от на дел като например 200А

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X