Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

    Здравейте, понеже никъде не мога да открия мнения за новите апарати на Данчо (ДЕЛ), до колкото ми е ясно работи вече отделно, бих искал някой който се е сблъсквал с тях да сподели мнение, впечатления и т.н. Благодаря.

    Коментар


    • #32
      От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

      Първоначално публикуван от RGIvoD Преглед на мнение
      Здравейте, понеже никъде не мога да открия мнения за новите апарати на Данчо (ДЕЛ), до колкото ми е ясно работи вече отделно, бих искал някой който се е сблъсквал с тях да сподели мнение, впечатления и т.н. Благодаря.
      Апаратите на Данчо са много добри.Имам поне 15 различни апарата три от които са негови и мога да ви гарантирам че не отстъпват на много от западните марки.

      Коментар


      • #33
        От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

        Една Силна критика Дел 200 селф контрол няма ама абсолютна истина че е интелигентно и само назтроиващо се ползвам го от близо 5 години 3 е било на ремонт и немогат да му направят софта термичната изключва безпричинно мотора на телеподаващото има проблем това се потвърждава и от електрончика Данчо незнам какво им хвалите .моля Асене не сте си си оправили все още проблема ?!!!!! Обръщайте повече внимание на критиката от клиентите ви .принудих се да закупя друго Го маркво ЦО е повярвайте ми далече сте .... моля ви наистина оправете си машините особеното ЦО и тиг "неоснователно ги приравняват е с марковите !!!!!!

        Коментар


        • #34
          От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

          Първоначално публикуван от aisman Преглед на мнение
          Една Силна критика Дел 200 селф контрол няма ама абсолютна истина че е интелигентно и само назтроиващо се ползвам го от близо 5 години 3 е било на ремонт и немогат да му направят софта термичната изключва безпричинно мотора на телеподаващото има проблем това се потвърждава и от електрончика Данчо незнам какво им хвалите .моля Асене не сте си си оправили все още проблема ?!!!!! Обръщайте повече внимание на критиката от клиентите ви .принудих се да закупя друго Го маркво ЦО е повярвайте ми далече сте .... моля ви наистина оправете си машините особеното ЦО и тиг "неоснователно ги приравняват е с марковите !!!!!!
          Не разбирам,защо не смените мотора като се знае че има проблем?
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #35
            От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

            Какво стана с проблемния апарат. Колебая се за дел а много хора ги хвалят но сега ми е чудно какво е станало?

            Коментар


            • #36
              От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

              Първоначално публикуван от Corsa Преглед на мнение
              Какво стана с проблемния апарат. Колебая се за дел а много хора ги хвалят но сега ми е чудно какво е станало?
              Освен името на модела, в настоящия вариант на телоподаващото ДЕЛ "Селф Контрол" няма нищо от варианта преди 5 години. Kаквито и проблеми да е имало в дизайна на машината преди 5 години, те вече са отстранени многократно в течение на годините.

              В частност нито един от изредените от Ивайло (aisman) проблеми по начина по който е описан не отговаря на действителността. Машината наистина имаше проблем, причината за който не беше в термичната защита или в мотора. Машината вече работи нормално и ще бъде върната на собственика си с "бонус" функция електрожен. Варианта на модела преди 5 години нямаше тази опция.

              Всеки, който има интерес или просто любопитство, е винаги добре дошъл на място при нас да тества каквото и колкото иска на нашите машини.

              Не се колебайте! ;-)
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • #37
                От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                ... и байонети нямаше, да си обърна поляритета. Е, вече има. Няма ли да предложите буй-бак, ъпгрейд на промоция или барем една бира да почерпите, че се "мъчиме" с тея "морално остарели" машини...

                Коментар


                • #38
                  От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                  Истината е че аз се познавам с Вас. Вие сте невероятно възпитан и любезен човек. Проблема е че се колебая между Ваш и на Данчо апарат.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                    Какъв е тоя апарат "на Данчо"?
                    За същия Данчо ли става въпрос?
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                      Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
                      ... и байонети нямаше, да си обърна поляритета. Е, вече има. Няма ли да предложите буй-бак, ъпгрейд на промоция или барем една бира да почерпите, че се "мъчиме" с тея "морално остарели" машини...
                      Всички сте добре дошли!!!
                      Ъпгрейди на промоция има постоянно.
                      Бира и кафе (Кафето е Спетема от най-доброто им производство) черпиме редовно.
                      Мъките от Игнажден до Коледа се спестяват с половин час четене на инструкция или с едно обаждане на телефона на доверието 0889 522 036....... За абонатите на фирмата е безплатно!
                      Морала е отживелица от миналото.... Гледайте по дискавъри "голи и уплашени". Голотата била модерна, а морала.....
                      АИГ-Заваряване ООД
                      Производител на заваръчни апарати "DEL"
                      http://www.aigwelding.com
                      0889 522 036

                      Коментар


                      • #41
                        От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                        Първоначално публикуван от Corsa Преглед на мнение
                        Истината е че аз се познавам с Вас. Вие сте невероятно възпитан и любезен човек. Проблема е че се колебая между Ваш и на Данчо апарат.
                        Напълно разбираемо. За избора на заваръчна машина освен по обявени параметри, гаранционни условия, цена и т.н. е добре да се прецени и по реалната й работа. Демонстрация и тест ще ти улеснят избора.

                        Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                        Какъв е тоя апарат "на Данчо"?
                        За същия Данчо ли става въпрос?
                        Да, за същия човек става въпрос. Данчо напусна АИГ-Заваряване преди повече от 2 години.
                        АИГ-Заваряване ООД
                        Производител на заваръчни апарати "DEL"
                        http://www.aigwelding.com
                        0889 522 036

                        Коментар


                        • #42
                          От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                          Да, знам, че е напуснал. Не знаех, че прави апарати. Въпроса ми е - кои са тези апарати? Вероятно базовата машина, която ползвате е еднаква, но нещо друго е измислил. Явно сега ти е конкуренция и да го рекламираш не ти е приоритет. Ако не ми отговориш ще разбера.
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                            Делтех се казва фирмата му, ще го намериш ако търсиш. Или ми пиши.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                              Да, знам, че е напуснал. Не знаех, че прави апарати. Въпроса ми е - кои са тези апарати? Вероятно базовата машина, която ползвате е еднаква, но нещо друго е измислил. Явно сега ти е конкуренция и да го рекламираш не ти е приоритет. Ако не ми отговориш ще разбера.
                              Данчо си е Данчо. Малогабаритни телоподаващи с процесорно управление , напълно автоматични . Ток и тел с един единствен потенциометър.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Колебание между Инверторен Миг/Маг на Редко и Дел??

                                Извинете но това не го разбрах. Добри ли са машините на Данчо или не? В парите има малка за мен разлика между дел и делтех.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X