Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв кросов мотор да си взема?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв кросов мотор да си взема?

    Здравейте колеги , преди няколко дена си продадох атв то в момента търся кросов мотор защото ме радва но проблемът е че първа година ще карам Крос аз съм карал на приятели но не свой та искам да ви попитам някой кросов мотор примерно от 125 до 250 кубика ако някой колега продава моля да ми пише защото бюджета ми е 1500 лв! Аз не искам да дам много пари поради причината че живея в Лондон но лятото се пребирам с приятели се стягаме да ходим на гора поради това не ми се дават много пари за това някой ако знае някой кросов мотор моля да драсне или да ми кажете горе долу какъв и каква марка аз съм се спрял да търся за (yamaha,honda,suzuki,kawasaki,ktm,husqvarna) защото имах китайски мотор и повече не искам да повторя..
    Благодаря ви !

  • #2
    От: Какъв кросов мотор да си взема?

    Honda Cr125 е доста добър мотор аз съм доволен от него
    eat my dust

    Коментар


    • #3
      От: Какъв кросов мотор да си взема?

      За 1500 не мисля,че ще си намериш читав мотор
      KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

      Коментар


      • #4
        От: Какъв кросов мотор да си взема?

        Ами намирам ги но лошото е че нямат документи аз не съм тръгнал да го регистрирвам но просто искам да имам доказателство ;( Може да не е чист крос може да е ендуро 125 до 200 кубика но поне да има документи и да е около Пловдив , Пазарджик , София може..

        Коментар


        • #5
          От: Какъв кросов мотор да си взема?

          Да до някъде си прав влади но изпадат оферти но по добре така да си вземе за 1500 и още 1500 да знае че си го е направил поне аз така направих
          eat my dust

          Коментар


          • #6
            От: Какъв кросов мотор да си взема?

            Първоначално публикуван от Yoannn Преглед на мнение
            Да до някъде си прав влади но изпадат оферти но по добре така да си вземе за 1500 и още 1500 да знае че си го е направил поне аз така направих
            и ти си прав,че още 1500 и ще стане ,но той пише че се пребира само за лятото и че щесе събира с приятели да карат насам-натам и в тоя ред на мисли си мисля,че няма да има време за по сложни ремонти. Затова казвам ,че работата е сложна с тези 1500 лв.
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар


            • #7
              От: Какъв кросов мотор да си взема?

              Я дайте една оценка за Yamaha DT 200 cc Enduro

              Коментар


              • #8
                От: Какъв кросов мотор да си взема?

                Първоначално публикуван от Yoannn Преглед на мнение
                Да до някъде си прав влади но изпадат оферти но по добре така да си вземе за 1500 и още 1500 да знае че си го е направил поне аз така направих
                По-добре да даде 3000 за девствен , отколкото да се правят ремонти . Резервните части , даже и оригиналните нямат нищо общо с ресурса на тези , които са за първоначално вграждане от завода .

                Коментар


                • #9
                  От: Какъв кросов мотор да си взема?

                  Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                  По-добре да даде 3000 за девствен , отколкото да се правят ремонти . Резервните части , даже и оригиналните нямат нищо общо с ресурса на тези , които са за първоначално вграждане от завода .
                  Ами така или иначе ще сменя след неопределно време бутало при кросовите знаеш как е ако ще и да е от 5000
                  eat my dust

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какъв кросов мотор да си взема?

                    Аз две години карах YZ250FX и нищо не съм сменял. Когато го взех беше на 16-моточаса направени по асфалта. Точно преди да го продам му смених веригата и пиньоните защото вече липсваха зъби, през останалото време само масла, филтри и хубаво миене след всяко каране. Два пъти в годината гресиране на линковете.
                    А по хубаво от заводското си няма. Други колеги сменяха по 100-пъти линкове.... Слагаш го от кутията и той си има луфтове.
                    За мен по добрия вариант е да се вземе нещо читаво което не е пипано.
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какъв кросов мотор да си взема?

                      Мотор и жена се взимат девствени , не разпоретини или след "основен" ремонт !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какъв кросов мотор да си взема?

                        Пешо, браковете с непълнолетни са забранени от закона.
                        По твоята логика, всички трябва да сме ергени. ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какъв кросов мотор да си взема?

                          Някои етноси ги практикуват тези бракове, дори си крадат моторите преди сватбата, а ако са с отворени двигатели става бой с брадви,но да не отклоняваме темата.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какъв кросов мотор да си взема?

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            Пешо, браковете с непълнолетни са забранени от закона.
                            По твоята логика, всички трябва да сме ергени. ...
                            Логиката ми е , че половинката не пречи да е мома преди бракуването и изконсумирането му .
                            Завчера отворих една мома 92-и набор - е няма такъв кеф , цъкне болтчето и го отвиваш на ръка .
                            Последно редактирано от pe6o74; 21-06-15, 00:24.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X