Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете ми да си направя кефа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете ми да си направя кефа

    Повлиян от една съседна тема и аз да помоля за помощ. Българин съм, имам мотор подготвен за път с гуми, багажници и имам много мерак за пътуване. Ходи ми се до Алпите които не можах да видя в миналото ми пътуване 2010г. ама нямам ПАРИ и шефовете няма да ме пуснат толкова дни колкото искам отпуска . Помогнете ми финансово да си повея косите из планината, а в замяна ще ви напиша чуден пътепис и ще ви спомена в него с благодарности. Трябват ми само парички за гориво, спане и храна, мотора харчи 7л. на 100км.

    P.S. Не искам да обидя никого от съседната тема, реших да помоля само за помощ и аз.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

  • #2
    От: Помогнете ми да си направя кефа

    Няма лошо , ама дай малко по подробно . Примерно планиран маршрут , и колко дневна се очаква да е разходката . При така зададени параметри ,ще може да се направи долу-горе план какво ти трябва. Помощ предполагам ще се намери . Аз бих могъл да помогна в някаква степен . Примерно мога да осигуря безплатна нощувка ( или две) в хотел , на брега на езеро в централна Швейцария . Ако не попадне в зоната на маршрута , то тогава бих изразил помощ с финикийски знаци - долу горе за дневен разход ( път + нощувка.) Ето ти старта , остава още няколко мераклии , и си готов. Успех .

    Коментар


    • #3
      От: Помогнете ми да си направя кефа

      Само това с отпуската не ми е ясно как ще ти помогнем. Иначе кинти се дават.

      Не е зле да посочиш и предишни пътеписи. Помага, ако са хубави.

      Коментар


      • #4
        От: Помогнете ми да си направя кефа

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Само това с отпуската не ми е ясно как ще ти помогнем. Иначе кинти се дават.

        Не е зле да посочиш и предишни пътеписи. Помага, ако са хубави.
        Ще си я откупи бре!! И това с изискването на пътепис-не е честно! Той нали затова търси кинти-да го направи и да пише!! Вместо да му искате пътеписи,искайте сметка по която да се налеят средства!! Човека иска да види Алпите,вие веднага искате да го откажете!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #5
          От: Помогнете ми да си направя кефа

          Драго .. и аз съм го намислил това. От 18 Юли .. до края на месеца ...

          Основните опорни точки са това:
          1. Route 69 N46 40.085 E15 27.329
          2. Ebensee N47 48.790 E13 46.476
          3. Chur N46 51.031 E9 31.880 (На български знаете как се чете)
          4. Chаteau de la Porte-du-Sex


          И

          МНОГО проходи!






          Нещо такова ще ми е маршрута:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Trip.jpg
Прегледи:1
Размер:207.4 КБ
ID:5662391

          Та .. ако ти останат две туби бензин ... казвай! Няма да се дърпам много!
          Последно редактирано от CarTest™; 25-05-15, 12:03.
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            От: Помогнете ми да си направя кефа

            Еийййй. Аз мислех да пускам такава тема, и до като се натутам, и Драго го направи... Край! Не останаха за мен пари!.... Глей кво нящо.... Тц, тц, тц.... На мен даже и отпуска не ми трябва. Само кинти да намеря и на другият ден съм качил, бохчите на мотора, и съм отпрашил за Грузия примерно.... Към 1000 лева са ми само парите за бензина, дето ми трябват за 6000 км и към 100 лева мои пари, колко да не умра от глад за две седмици. Пътеписа после е лесен... Ама немаааа!
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #7
              От: Помогнете ми да си направя кефа

              Маршрута е лесен, Болцано има там 1200км проходи за 4 дни и после малко Френските Алпи над Ница 4дни , после на връщане 3 дни в Залцбург и околията покрай езерото Кьонингсе. И те така +още 4 дни нещо ако още ми хареса. Аз съм скромен , чак да обикалям Африка не искам.
              Последно редактирано от drago varvar; 25-05-15, 11:40.
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • #8
                От: Помогнете ми да си направя кефа

                Драго, не искаш ли да ти подари някой една стара Хонда Африка Туин за обиколка из Алпите, че с това БМВ да не закъсаш някъде?
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #9
                  От: Помогнете ми да си направя кефа

                  Стига бе, хейтър!
                  Аз си имам Африка. Друга, НИ щъ!
                  Но, Варадеро не отказвам.

                  За Драго не знам ....
                  Последно редактирано от CarTest™; 25-05-15, 12:03.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помогнете ми да си направя кефа

                    Давайте пичове! Подкрепям.

                    От мен имате.. за Драго консерва Русенско варено, за Румен - Сърмички с боббб (че африката незнам дали ще има сила сама да се качи в Алпите)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помогнете ми да си направя кефа

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      .... ..... за Румен - Сърмички с боббб (че африката незнам дали ще има сила сама да се качи в Алпите)

                      Благодаря!
                      Вива ще мине да я вземе тия дни ... да не се затрие .. нещо !
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помогнете ми да си направя кефа

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        ...това с изискването на пътепис-не е честно!
                        Аз не му го изисквам. Той предложи, затова.

                        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                        Драго, не искаш ли да ти подари някой една стара Хонда Африка Туин
                        Ччччч, ако подаряваш Африки - аз също искам. Обещавам да изкарам категория А на свои разноски. Пътеписът не ми е силната страна в литературата ама има кой да ми помогне.

                        Прочее, всички вие си мислите че тая работа е майтап. А тя не е. Искайте и ще ви се даде.

                        Може да не ви стигне, разбира се.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помогнете ми да си направя кефа

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          ....... ..... .....
                          Прочее, всички вие си мислите че тая работа е майтап. А тя не е. Искайте и ще ви се даде.
                          .... ..... .... .
                          К'ъв майтап бе!
                          Вече ми се обадиха по телефона. Има един дето искал да бута Африката, ако свърши бензина некъде.
                          Та, .... май сме два мотора вече!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помогнете ми да си направя кефа

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            Драго .. и аз съм го намислил това. От 18 Юли .. до края на месеца ...

                            Основните опорни точки са това:
                            ......
                            4. Chаteau de la Porte-du-Sex
                            Ахъм... иска му се на някой, но правилното е Porte-du-Scex http://fr.wikipedia.org/wiki/Porte-du-Scex
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помогнете ми да си направя кефа

                              Аз, Африка за Алпите не искам Владич, ама виж някоя Жипка с ремарке до Постойна да закара и после върне мотора(ите) не отказвам, за да прецакаме гадната магистрала. Ако има как, няма да се сърдя и на помощ от латвийците или литовци ли бяха.
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X