Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

    Лебедово езеро - НДК - 2018 - балет на лед

    VPetrov.photography

    Коментар


    • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

      Венци, страхотни са!
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

        Един мой разговор с Белослава Димитрова...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

          Приятен и много полезен разговор!
          Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
          Най-добрият ром е студеният ром!
          Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

          Коментар


          • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

            Време беше малко да осъвременя портфолиото ми, а също и да сменя платформата... Тук е новото портфолио, ще бъда особено задължен за градивни критики...

            Тук е: https://vpetrov.photography
            VPetrov.photography

            Коментар


            • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Време беше малко да осъвременя портфолиото ми, а също и да сменя платформата... Тук е новото портфолио, ще бъда особено задължен за градивни критики...

              Тук е: https://vpetrov.photography

              Венци, имаш отличен за новия облик, само като отворих страницата ти, веднага и много интуитивно ми става ясно, къде, какво и как, много стилно и в същото време веднага те ориентира къде и какво да разглеждаш.

              Имаш 5 звезди от мен!

              Весела Коледа!

              Коментар


              • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                На мен ми харесва. Стилно е, изчистено е менюто е бързо и удобно, цветните тонови (цветовата гама) за очите са меки и не крешящи, и приятни за гледане..
                Също така ми харесва и че има и статии, ще ги прочета с интерес..

                Да си призная, преди да вляза си помислих, Ооо не! още един, крещящ сайт, със спагети менюта и реклами за уголемяване на пениса, изкачващи от всякъде...
                Но съм приятно изненадан, признавам..

                Бих се радвал, а и е хубаво за сайта, да ъпдейтваш съдържанието от време на време, и да добавяш нови и нови нещица, без да става натруфен разбира се..

                Знам че, отнема ценно време ръчкането по сайта, но това държи линка и интереса жив, защото един път ще вляза, втори, трети десети, и ако нищо не се е променило, и видя че всичко си е същото, си кажа за какво да влизам..

                Пс.. Извън протокола, очаквах снимки на локомотивчета да видя.....

                Ще следя статиите с интерес за добрата работа..
                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар


                • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                  Благодаря ( и на двама ви ) Да напомня че и критиките очаквам... А иначе да, идеята е в портфолиото ми да добавям каквото интересно правя... И локомотиви има, не всички, тези които най-много си харесвам... ето ги:
                  ( раздел машини на портфолиото )


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Machines-16.jpg
Прегледи:1
Размер:1.45 МБ
ID:5805736

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Machines-3.jpg
Прегледи:1
Размер:1.30 МБ
ID:5805737

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Machines-32.jpg
Прегледи:1
Размер:2.26 МБ
ID:5805738

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Machines-30.jpg
Прегледи:1
Размер:1.08 МБ
ID:5805739

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Machines-18.jpg
Прегледи:1
Размер:1.66 МБ
ID:5805740

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Machines-1.jpg
Прегледи:1
Размер:560.0 КБ
ID:5805741

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Machines-7.jpg
Прегледи:1
Размер:739.4 КБ
ID:5805742
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                    ..... Да напомня че и критиките очаквам...
                    Готово.
                    Бих разменила местата на английския и българския текстове.

                    P.S. Изборът на моно-милитаристичен, а не поли-артистичен стил в About Me, вероятно е обмислен. (това не е критика)
                    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                    Коментар


                    • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      ....Да напомня че и критиките очаквам...
                      Аз поне не мога да намеря нещо което да ми дразни окото или което да не ми харесва, не твърдя че разбирам, но когато погледна нещо, мога да кажа дали е благо за окото, поне за мен, или дали ме дразни..

                      Видях от порт фолиото че си се занимавал с лентова кинематография, честит 28 декември, денят на киното и културата, и на хората които се занимават с кино....
                      Последно редактирано от Traqn Savov; 28-12-18, 14:49.
                      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                      Коментар


                      • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                        Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                        Готово.
                        Бих разменила местата на английския и българския текстове.

                        P.S. Изборът на моно-милитаристичен, а не поли-артистичен стил в About Me, вероятно е обмислен. (това не е критика)
                        Размяната ще е трудна, не малка част от "плъгините" които ползвам ги няма на български и ще стане каша в това, кое първо, кое второ и кога... За визията на About mе не, не съм я толкова обмислял. Щом предизвиква въпроси, ще помисля за друг вариант...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                          Volkswagen хороскоп: Храна за душата

                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                            Стартирам нов проект свързан с преподавателската ми дейност по фотография. В днешни дни е все по-трудно, както за мен като преподавател, така и за курсистите да отделяме време и пътуваме до мястото на лекциите. Това е повод да създадем с група приятели и съмишленици виртуална академия, където ще представям тези мои лекции, които са подходящи за виртуална среда.

                            Мястото е тук: https://adv-academy.com

                            Стартирам с една безплатна лекция за всички тези които следят моите публикации в социалните мрежи и форуми. Моля след като се регистрирате на горният сайт, да ми изпратите на ЛС точното име под което сте регистрирани за да получите достъп.

                            Лекцията се казва: Фотографията или 20 000-те години до нея и малко след това...

                            За да участвате в курса е необходимо:

                            1. Да притежавате устройство с работеща звукова карта, колони или слушалки.
                            2. Да проверите дали Вашият, компютър, таблет, телефон или друго устройство с което ще гледате курса е работещо, има напълно заредена батерия и работи.
                            3. Да проверите и ако е нужно да обновите вашият браузер и друг софтуер до последна версия. Необходима е пълна поддръжка на HTML5.
                            4. Да бъдете включени и да сте на тази страница на обявената дата и час.







                            Лекцията започва в 10:00 часа, неделя 06.01.2019...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AlfaRomeoStelvio2048.jpg
Прегледи:1
Размер:1.21 МБ
ID:5808345

                              Alfa Romeo Stelvio Quaquadrifoglio
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • От: Венцислав Петров - фотография, дизайн, реклама..., двумерни пластични среди...


                                2 май 2019г. се навършват 500 години от кончината на Леонардо да Винчи. Идея и отличен повод за мен да започна ежегоден проект, който посвещавам на личност променила света на визуалните изкуства.
                                Проект 2019: „Монолози с Леонардо да Винчи или 500 години по-късно…“
                                Ще се опитам да покажа, съчетая и съпоставя елементите и принципите, създадени и използвани от Леонардо с тези от света на съвременните визуални изкуства.


                                Натиснете снимката Р·Р° РґР° СЏ уголемите  РРјРµ:Leonardo - VP (2048).jpg Прегледи:1 Размер:1.32 РњР‘ ID:5808346
                                Последно редактирано от Венцислав Петров; 23-10-19, 18:16.
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X