Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Grand Cherokee Limited 1999г.Пали и Гасне!Разрешен случей!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Grand Cherokee Limited 1999г.Пали и Гасне!Разрешен случей!

    Колеги извинявам се,че не съм писал скоро,но много работа.На въпроса с моя проблем,преди няколко дни дойде мой приятел и започнахме двамата да ръчкаме по Джипа,споделих му за форума и за мненията на всички.Голям зор видях ме докато намерих ме датчика на "КВ" и след като го намерихме,установихме,че държача на самия датчик се е спукан по средата,датчика се клатеше на горе,на долу,ляво и дясно!Взехме дълга пръчка и настроихме датчика както трябва да е,моят приятел притисна силно "с дървена пръчка,с нищо друго не се достига до него" за да не се мърда.Запалих и за мое учудване Джипа заработи перфектно.Много и искрено благодаря на "Andro 160" за дадения съвет за датчика на "КВ",разбира се и на всички остана ли!Пак благодаря ви колеги за указаната помощ и отделеното време.Сега следващия въпрос е:след като датчика работи,да го залепя за държача с течен метал,да си търся втора употреба,да си купя нов.Говорих с приятели,звънках тук там,нов още не съм намерил,но се и чудя "колко ли ще е оригинален новия". Благодаря отново!Поздрави на всички!

  • #2
    От: Jeep Grand Cherokee Limited 1999г.Пали и Гасне!Разрешен случей!

    20$ +30$ шипинг според "Роцкауто/цом"....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Grand Cherokee Limited 1999г.Пали и Гасне!Разрешен случей!

      Дали е оригинален?

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Grand Cherokee Limited 1999г.Пали и Гасне!Разрешен случей!

        Не е оригинален но сме сложили такива на поне 10 джипки в София и няма проблем .
        Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

        тел. 0897818449

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Grand Cherokee Limited 1999г.Пали и Гасне!Разрешен случей!

          Щом работи защо трябва да се купува нов!?
          Свалете го, дайте го на някой който лепи надеждно пластмаси и нямате проблем.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X