Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"AdvRider" туби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "AdvRider" туби

    Шишето от Данцка не става, защото уплътнението на капачката е от някаква мека бяла материя , която се разяжда от бензина (пробвано). Иначе гърлото е широко и влиза пистолета.
    Най-здрави са шишета от Кока Кола 1,25 литра, правят се от същата заготовка като 2 литра но не ги надуват толкова, от там стените са по-дебели и бутилката издържа на около 15 бара налягане по спомени.
    LZ1NDI
    DR650SE K8

    Коментар


    • #32
      От: "AdvRider" туби

      Съгласен, обаче гърлото е тясно.
      Иначе т'ва е най-здравото шише на света
      Мисля, че влиза пистолета и в него но трябва да се внимава като се пълни щото излизащият въздух изкарва и пръски гориво.
      А и 1л е доста малко...
      Присана е ектра. Само да ставаше и за пиене

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4300.jpg
Прегледи:1
Размер:117.3 КБ
ID:5679394
      Враг усраине

      Коментар


      • #33
        От: "AdvRider" туби

        Първоначално публикуван от boy3m Преглед на мнение
        .,.... под седалката идеално се побра половин литрова бутилка с бензин........Та трябва ли да "треперя" много?
        не трепери- най- много да си епилираш задните части с половин литър, но ще постигнеш разкрасяване всъщност не проумявам идеята да си носите туби с бензин....никога не ми се е налагало...май само Бойко и Мони бяха опрели до тях в Африка...но щом е забавно,а и изглеждат яко на мотора (тубите)
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #34
          От: "AdvRider" туби

          Ами аз един единствен път съм опирал до такава резерва в цивилизацията.
          На 1км точно под огромна табела "OMV" някъде м/у Хасково и Пловдив [emoji2]
          Имах бензин 1л в шише от кока-кола - така му се израдвах...
          Вярно, че не се случва всеки ден но като тръна на малко по-далеч предпочитам да има.
          Естествено не го нося това всеки ден но особено ако се зачукам в някоя дивотия - задължително.
          Ако не друго поне ме кара да се чувствам по-спокоен!
          Враг усраине

          Коментар


          • #35
            От: "AdvRider" туби

            Купих си тубичка на Щил, един литър с двойна капачка.
            Води се "бутилка за смесване", струва 9лв, адски удобна за пълнене и изливане.
            Освен това не се търкаля заради квадратния си профил.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:69f640f44d2749aeaa094e61bf2ddf3a.jpg
Прегледи:3
Размер:24.5 КБ
ID:5703638
            LZ1NDI
            DR650SE K8

            Коментар


            • #36
              От: "AdvRider" туби

              За ракия ли бе, Ники? Докъде ще стигне....
              Yamaha XT​M600E '98
              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

              Коментар


              • #37
                От: "AdvRider" туби

                Бутилка за смесване? Ще смесваш бира с водка ли?
                Иначе има много по-интересни бутилки дето не се търкалят, ама са по 35лв нагоре - напр. Джак. Това Still не съм го пил.
                С тази оранжевата капачка освен да я подариш на Чанев да носи от известната поморийска ракия, за друго не се сещам.

                Коментар


                • #38
                  От: "AdvRider" туби

                  Даа, ще му отива на моркова.
                  За смесване на джин с тоник е по принцип, аз в момента мешам бензин с масло за скутера, а в бъдеще и всякви леснозапалими течности
                  LZ1NDI
                  DR650SE K8

                  Коментар


                  • #39
                    От: "AdvRider" туби

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Навярно 'уловката' е в диаметъра на отвора (соковете и вината са с канелка и трудно ще се зареди)
                    Пълни се през достатъчно голям отвор ,а канелката се слага накрая 3 литра струва 0,90 лв бройката ( канелката е в цената ) - само дето не се сещам защо ще се наливат течности за мотора в тези неща/....
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #40
                      От: "AdvRider" туби

                      Заради литър бензин изпуснах ферибота в Игуменица , имах и платен предварително билет . Като случиш няколко неработещи бензиностанции , разбираш че тубичката не била излишна . Много ме беше яд , имам 5 литрова която пасва идеално под левия куфар . Но нали сме в Европа , бензиностанции безброй , и така остана в къщи .

                      Коментар


                      • #41
                        От: "AdvRider" туби

                        Когато литър бензин е проблем ....
                        Повредата е във вашият телевизор.
                        ЗабраЙ ги тия тънки сметки с бензинджиите .
                        Като тръгна на път - мине ли половината резервоар - първата бензиностанция е моя (няма значение какво е под гъза ми - мАтор , кола , камион или трактор .
                        Не ми харесва стрелката да е от лявата страна...

                        Коментар


                        • #42
                          От: "AdvRider" туби

                          Еми ето не ме познаваш , ама за тънки сметки говориш . Аз пък зареждам като светне лампата , дали няма да спирам през 100 км да зареждам . Парите не са проблем ,нямаше работещи бензиностанции .

                          Коментар


                          • #43
                            От: "AdvRider" туби

                            Почти винаги, когато правя разходки, или в раницата или в топ касата си вземам литър или два гориво.
                            Ако не помага - не пречи но на мен поне ми създава усещане за сигурност!
                            Дори в последствие взех и да харесвам помията с която го продават шишетата от Присан
                            Всъщност напоследък, откакто съм с 20 литров резервоар не го правя.
                            При 500км пробег, ако не успея да намеря някъде гориво значи трябва да се притеснявам за по-важни неща
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #44
                              От: "AdvRider" туби

                              Какви са тия вашите мотори дето минават по 500км с 20л. Аз ако мога 300км да мина преди да мина на резерва ще си ударя гъза в тавана от кеф. Последния път прикюфка на 225км. и ми идваше да го зарежа на пътя и да си продължа пеша!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • #45
                                От: "AdvRider" туби

                                При мен са 300 и малко отгоре . Тавана е около 350 , тубичката с резервно гориво ще е винаги на мотора .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X