Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на колежка моторист от Литва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

    Мдааа аз съм възрастен и веднага те разбрах
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #62
      От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

      Хубаво е да се помага на хора в нужда ,но..... като гледам малко хора могат да отидат в Северна Америка или Африка на пътешествие,ако ще мотора да гори като скутер.Тая кака не е толкова налегната от немотия явно.Има мерак момичето,ама всеки според чергата си . Ако е българин ,бих помогнал ,но за някаква мадама от Литва,която като гледам е в добро здраве и може да работи и да си осигурява оборудване за хобито си,не мисля че градския трябва да се сърди ,че няма съпорт от колегите.
      Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
      Уаз 469
      Nissan Patrol Y160

      Коментар


      • #63
        От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
        Е какво му е на Зонгшена? Тоя Зонгшен 150 кубика е модел 2011-2012 година и тежи не повече от 120 кила и гори 2,5-3 литра на 100 км. Те и подарили Хонда Африка Туин най-вероятно 1994-96 год, ако не и по-стара, която тежи 220 кила и гори 5,5-6 л/100км?!?! Ша ма прощавате, ама направо умрях от смях... Както се вижда на една от снимките по-горе "каката" пробва БМВ Ф 650 ГС последен модел от 2013 год. Ако можете да и подарите такова, моля... Едва ли ще ви откаже.
        Извинявай Владич,ама ако имаш предвид онова бялото за БМВ Ф 650 ГС,според мен нещо бъркаш!Не ми се вярва като нововъведение от 2013г БМВ да сложат барабанна спирачка отзад Ако се вгледаш по внимателно ще откриеш и още разлики!Дано спама ми да мине метър

        Коментар


        • #64
          От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

          Прав си. Май не е БМВ. Май пак е някакаво китайче, но последен модел. Явно "каката" има някакъв афинитет към тези мотори и не случайно ги подбира такива.
          Последно редактирано от ВладиЧ; 22-05-15, 08:27.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #65
            От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

            Тук, като се зачопли в нещооо...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X