Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на колежка моторист от Литва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

    Пламене,грешка направи с темата. Тук това НЕ ВЪРВИ!Просто няма смисъл.Примери на живо като се видим.Не си хаби нервите напразно.

    Коментар


    • #32
      От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

      Първоначално публикуван от pj Преглед на мнение
      ...Сигурен съм, че сега ще наскачате отгоре ми да си чешете езиците!
      Аз обезмълвнах (почти) и не ми остана език за чесане, но пък ме засърбя на разни други места...

      Първоначално публикуван от pj Преглед на мнение
      Останете си със здраве.
      Благодаря, и ти така!...и каката ти!

      Коментар


      • #33
        От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

        Ами тя темата май приключи. Да си тръгват обидените.

        Коментар


        • #34
          От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

          Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
          Пламене,грешка направи с темата. Тук това НЕ ВЪРВИ!Просто няма смисъл.Примери на живо като се видим.Не си хаби нервите напразно.
          Точно така. Вижте се на живо, оплачете се от кофти хората във форума и изпратете гумите. Няма нищо лошо в това.

          Първоначално публикуван от pj Преглед на мнение
          Здравейте,.................

          @boiko73: Как точно разбра, че не съм се запознал с форума? По броя публикации в него ли? Какво, ако имаше достъп до логовете на форума и от там видиш колко пъти съм влизал и колко теми съм изчел? Кое прави един човек запознат с форума - броя публикации или броя изчетени теми и пътеписи? Това, че не пиша много в този форум, пък и в други форуми, е факт и той е обусловен от ред причини, за които предпочитам да не обяснявам. Виж, ако някой ден, дай Боже, се срещнем и имаме възможност и време да разменим няколко думи, може пък и да направиш преоценка на мнението си за мен и какво е това, което ме накара да си помисля да отворя темата.
          Дали каката има кураж за целия форум!? Според мен отговорът е: Да и още как!!! За щастие ти, Мони, Димо и няколко други членове на този форум (тежките експедиционни машини) сте от куражлиите и давате кураж и на тези, които са по-колебливи и нерешителни или пък просто нямат възможност "да си правят кефа по света". Само да вметна, че има и такива куражлии, които отдавна не пишат в този, а и в други форуми, които също помагат на закъсали пътешественици. Историите и пътеписите ви са увлекателни и добре направени! Това е факт и няма да споря! Сега, само за миг затвори очи и си представи, че си сама, руса кака и се опитай даже да си помислиш да тръгнеш по местата където тя е била, дори само в Южна Америка!? Как е? Какъв е отговорът ти? Би ли тръгнал? Ето за такъв кураж говоря! Това, че познаваш канадец, който е направил такова пътуване на "мускули" е супер, защото тези хора притежават Дух и мироглед, който е много различен от този на останалите и обогатява. Апропо, в един друг форум в България, в който също сравнително рядко пиша, има българин, който така ("на мускули") обиколи почти цяла Азия сам, така че има и наши сънародници с необходимия кураж за такива начинания.
          !
          Да поясня, че пак стана латино. Не съм против някаква помощ. Не знам, защо някой като теб решава, че нещо му е кауза и трябва задължително останалите да го споделят със същия възторг. Ми нека всеки има право на избор без да бъде порицаван за това. И аз не пиша тук от много време, но понеже познавам много хора от този форум и то за щастие все качествени следя какво се случва. Еми няма как да ми стане приятно, при положение, че тия хора гасиха пожари, спасяваха самотни майки, помагаха на пътешественици с велосипеди, с ремонти на мотори, на други с подслон, строиха заслони по планините и още куп неща да се появи някой и да почне да обяснява, че една руса авантюристка е по куражлийка от всички тях. За това обяснявам за непознаването на форума. Иначе четенето на пътеписите е развлекателната част, но не води до същността. И аз като Димо внимателно разгледах писаното от нея, но уви този език ми е непознат и за това поисках да си направиш труда да пишеш два реда за пътуването, защото до тук никой не спомена как се казва поне.
          Представих си за малко, че съм руса кака, но преди да тръгна почвам да си посягам и не се получава, така че не стигам до отговор дали бих тръгнал. Съжалявам.

          Коментар


          • #35
            От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

            Аз да попитам как се помага на някой който не е поискал помощ? Мога да пратя на каката мокър екип, ама тя да си има вече, мога да и пратя GPS с карти, ама тя да си има ........ И какво правим? ...... Чешем си езиците. Докато не се свържете с въпросната пътешественичка всичко е ала-бала. Станахме бетер бгмама.

            Коментар


            • #36
              От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

              Първоначално публикуван от pj Преглед на мнение
              Привет, момци.

              ....
              А аз пък искам да съм, като Хенри Кол ....., ама нъцки! Нямам спонсор. Мноо тъжно ...
              Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 19-05-15, 23:36. Причина: развълнувах се ...
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #37
                От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                Баси театъра...ццц
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #38
                  От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                  Някой ще ми обясни ли защо беше изтрито моето мнение? Кое беше против правилата? Просто изразих мнение че съм против да се пращат неща, както и много от пишещите в темата смятат. Има много хора в България които се нуждаят от помощ за разни каузи, а вие сте се загрижили че някой от другия край на европа искал да си прави екскурзия...
                  Ники

                  Коментар


                  • #39
                    От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                    Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                    Някой ще ми обясни ли защо беше изтрито моето мнение? Кое беше против правилата? Просто изразих мнение че съм против да се пращат неща, както и много от пишещите в темата смятат. Има много хора в България които се нуждаят от помощ за разни каузи, а вие сте се загрижили че някой от другия край на европа искал да си прави екскурзия...
                    Аз мога да ти обясня. Защото ей така между другото нарече един цял народ/етнос "гадни" и невинно пробва да вмениш понятието че са "далечни", което може да мине за тънко лично мнение ако не бяха другите ти публикации. Зер по тях консенсуса е че ако ставаше въпрос за Владивосток - изведнъж щеше да се окаже че там са близки и негадни.

                    Та не се прави толкова на ощипан, за такова нещо ценоразписа (по правилата дето уж ги спазваш) е доста повече от просто триене на мнение, а ако трябва и да отделим повече внимание а не само да го изтрием автоматично може да излезе че действията ти са системни и целенасочени, а тогава съвсем няма да се развият добре нещата.

                    Оцени минаването метър и не наглей повече от санитарния максимум.
                    Последно редактирано от Goblin; 20-05-15, 02:12.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #40
                      От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                      И понеже темата е да помогнем, но пък е в спама, защо да не помогнем: http://www.offroad-bulgaria.com/show...191967&page=11
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #41
                        От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                        Хубав форум!Колко много може да научи човек от тук само!Май не отделям достатъчно време за да се обогатя?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                          Не мислех да пиша по темата,макар че ми бяха интересни реакциите ,затова хвърлях по едно око.Също неискам да споделям моето мнение,макар ,ще от поста ми по долу,ще проличи.
                          Това е цитат от едно съобщение от уникален Българин,който следя в неговите пътешествия във Фейсбук.
                          Цитат:


                          Снощи късно Филип се свърза с нас - вече е в Перу.
                          Сателитният телефон е повреден при наводняването от инцидента с дървото и беше успял да се обади с неговата карта от друг сателитен телефон-на военна охрана по реката.
                          Това наложи разговорът да е кратък и не научихме много подробности. Очаква се до 10 дена да пристигне в Икитос (Iquitos, Peru), който е най-големият перуански град в този район и четвърти по големина в страната.
                          Филип изпитва големи затруднения в набавянето на храна и сподели, че е преживял много последните дни, има и проблеми с лодката - всеки ден е на живот и смърт.
                          В следващите дни няма да имаме връзка с Филип, докато не пристигне в Икитос.
                          Сега се опитваме да уредим нов сателитен телефон с помощта на‪#‎Vivacom‬, който да изпратим с куриер до там.
                          Последното, което ни сподели е, че нищо не може да го спре и че винаги има начин!

                          Който иска да разбере повече,Това е страницата му:
                          https://www.facebook.com/pages/Along...600513?fref=nf
                          Димитър Анастасов
                          d.anactacov@gmail.com

                          Коментар


                          • #43
                            От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                            Много силно съветвам всички следящи нещо си някъде през компютъра да се напрегнат да идат на самоход до съседното село и после да ръсят акъл на всеослушание.

                            Ако трябва да се обощи темата то би изглеждала така:

                            - Баси, ако знаете какво разбрах от един приятел - една кака през 3 планини в четвъртата обикаля света. Дайте да и купим нещо.
                            - Ама каката има ли нужда от помощ? За къф чеп да се напрягаме за някой дето не е искал помощ?
                            - Баси кви сте задръстеняци. Аз тука се опитвам да направя нещо а вие така негативно. Сега ще се разсърдя и ще видите вие.
                            В действието влиза неизвестен герой - Аз да кажа, че половината форум няма куража на левия чепик на каката. Същия се самобанва до следващото действие.
                            Основният герой вече сериозно разсърден изписва "война и мир" в съкратен вариант и изчезва.
                            Неизвестният герой видял следващото действие, решава да излезе от мрака на самобанването и да изръси следващия бисер.
                            Действието продължава по инерция от разни разбрали, недоразбрали герои. Очакванията са пиесата да продължава в същия дух...
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                              Всичко е в духа на нормалното

                              Коментар


                              • #45
                                От: Да помогнем на колежка моторист от Литва

                                Всъщност и тук е като навсякъде другаде-цари завист и малодушие...

                                @pj, Аз бих се свързал с въпросната "кака", и бих попитал от какво има нужда за това пътешествие. И след това бих насочил усилията си към събиране на средства и вещи които ще са и необходими.

                                Била бедна, ама си развявала анатомията по света, хаха...
                                Някои хора не могат да го разберат, ама то си е за тяхна сметка.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X