Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да похвалим децата си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да похвалим децата си

    И аз искам да се похваля.Пишлемето почва да става истински ендурист!








    Последно редактирано от Гълъбин Колев; 02-12-08, 13:23.
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • До: Да похвалим децата си

      Как да не похваля по-малкото детенце... Има, значи, лъч светлина в тунела!
      Миналата седмица беше тресната от проблясък. Прочела в учебника по английски споменаването на "Невидимият" на Хърбърт Уелс. И като се затръшка - намери ми я!! искам да я прочета! веднага! Тутакси преровихме всички книжарници в интернет - бре, книгата я няма никъде... И на другия ден я намерих пътьом в една антикварна.
      Глътна я на един дъх. После я питам - хареса ли ти? - ухаааа (отговор). - А в сравнение с другите, които си чела досега, има ли разлика? - ами много голяма! - отговаря поумняващата ми шестокласничка.
      Ето! - не мога да се сдържа вече аз- на твоите години аз САМО такива книги съм чела - ХУБАВИ!

      П.П. Не ме съдете строго. От фентъзи никой не е "узрял".
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • До: Да похвалим децата си

        E,дасе похваля и аз-днес моя хубавец става на 6,ту сме най-добри приятели,ту се джафкаме като кучета.Важното е да сме живи и здрави.Старая се да го насочвам в пътя,а доколко успявам...

        Упссс,нещо съм закачил безсмислена снимка...
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от cveti; 04-12-08, 21:10.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • До: Да похвалим децата си

          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
          Упссс,нещо съм закачил безсмислена снимка...
          Е, как ще е безсмислена, бе, аз на неговите години се кефех на стан направен на дъска, с наковани гвоздеи, и на тях се намотаваше основата, а между конците провирахме вътъка...
          Представям си колко се е радвал на този "истински" стан.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • До: Да похвалим децата си

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Е, как ще е безсмислена, бе, аз на неговите години се кефех на стан направен на дъска, с наковани гвоздеи, и на тях се намотаваше основата, а между конците провирахме вътъка...
            Представям си колко се е радвал на този "истински" стан.
            Не стова дума за тази ,бях лепнал по грешка една друга,но Цвети я махна (май трябва да махне и коментара,че стават недоразумения).Този истинския е в НИМ,много държеше да седне да го снимам на него ,въобще се кефи на всякакви старинни неща.
            Преди една две седмици го водих до родното село на баща ми.Е,прибрах ме се с един багажник "старинни неща",че ни останаха и за още един курс-щял да си прави етнографски музеи.Ма по-ми харесва да събира гърненца и стомни и да мечтае напролет да идем на палатка,от колкото да гледа Трансформърс и Костенурките нинджа
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • До: Да похвалим децата си

              Хайде да похваля отново моята дъщеричка Алекса - на 2 годинки и 10 месеца:

              Ако си мислите, че децата възприемат Дядо Коледа като някой, който се грижи само за техните подаръци, дълбоко се лъжете. Вчера, докато се приспивахме, ми каза "Мамо, ще си облека едни ЗЕЛЕНИ дрехи, ще си сложа брада и като Дядо Коледа ще взема чувал с подаръци и ще ги нося на МАЙКИТЕ!!! Дядо Коледа носи на децата, а аз ще нося на майките, защото са добрички."
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • До: Да похвалим децата си

                След като съм хвалил няколко пъти моите юнаци, да ги помъмря малко.
                В понеделник, 16. 02. се прибрах в къщи около 10-10:30, момчетата са сами в къщи, и не ме очакват. Влизам в хола, телевизора работи, компютъра работи, вратата към терасата отворена, в стаята няма никой. Отвън се чуват гласовете им. Излизам да се обадя, че съм вкъщи, и какво да видя: и двамата налапали по една цигара, и си пушат с удоволствие. Като ме видяха замръзнаха. Не, че за пръв път ги излавям, че са пушили, но сега сефте ги виждам. Казах им да не мърдат, и да не си и помислят да хвърлят цигарите. Взех фотото, и ето какво заснех:



                На кого ли приличат?
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • До: Да похвалим децата си

                  Адаш, това вече съм го преживял
                  Намерих го в беседката една вечер с цигара и бира и ми каза в прав текст:
                  "Баща ми - аз пуша. Ако искаш ми се карай, ако искаш недей..."
                  Не съм убеден, че ако се скарам ще променя нещо.
                  Запозна ме и със "снаха ми" - СТАВА
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • До: Да похвалим децата си

                    Когато беше в пети клас, синът ми, намерих в багажа му, нагласен за четиридневна екскурзия, стек цигари...Не го пуснах, наказах го и ...сега е на 22 и пуши, дъщеря ми на 19 и тя, и жена ми...А пък аз и пия

                    Коментар


                    • До: Да похвалим децата си

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Адаш, това вече съм го преживял
                      Намерих го в беседката една вечер с цигара и бира и ми каза в прав текст:
                      "Баща ми - аз пуша. Ако искаш ми се карай, ако искаш недей..."
                      Не съм убеден, че ако се скарам ще променя нещо.
                      Запозна ме и със "снаха ми" - СТАВА
                      Абе, то всеки знае, че с караница няма да откажат никого от цигарите, но какво да им кажа-браво, давайте така... Не става. А и не бива. Та засега са им намалени дневните, колкото да си купят закуска в училище. Или половин кутия цигари, както намерят за добре. Но не мисля, че по този начин ще ги спра да пушат, аз съм изял бой за десет магарета заради пустите цигари, и пак не ги отказах, докато сам не реших, че е достатъчно.

                      А "снахи" или поне кандидатки вече имах две. И двете "ставаха", ама вече са бивши, на тази възраст се сменят по три на седмица.
                      Нейсе, здраве да има, другото ще се оправи.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • До: Да похвалим децата си

                        Оф ,като ви слушам ми става лошо,нашият става днес на 4 месеца и от сега с характер ,иначе малчалив не му се чува гласа ,цял ден си играе смее се .Обаче като порасне и мяза на баща си тежко ми горко,
                        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                        Коментар


                        • До: Да похвалим децата си

                          Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                          Оф ,като ви слушам ми става лошо,нашият става днес на 4 месеца и от сега с характер ,иначе малчалив не му се чува гласа ,цял ден си играе смее се .Обаче като порасне и мяза на баща си тежко ми горко,
                          То, ако приличат на бащите си е много добре. Моите приличат на майка си, а когато имат добри оценки, например на баща си...

                          Краси, не е ли по-правилно да се казва "прилича" вместо "мяза". Това е на турски, а имаме толкова хубав език...

                          Хайде, и аз станах като Симеон :-)))))
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • До: Да похвалим децата си

                            Така - важна новина - дъщеря ми най-накрая ПРОЯДЕ КЮФТЕТА !!!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • До: Да похвалим децата си

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Така - важна новина - дъщеря ми най-накрая ПРОЯДЕ КЮФТЕТА !!!
                              Да ти е жива и здрава Аз и до днес ненавиждам спанак
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • До: Да похвалим децата си



                                "На кого ли приличат?"



                                По "бели гащи" си ги хванал.


                                П.П. Довечера влез в Скайп, че пътната обстановка се влоши.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X