Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първата придобивка - Transalp XL650V, 2001-ви набор.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първата придобивка - Transalp XL650V, 2001-ви набор.

    Нищо не пипай! Моя е същия но сив. това със стрелката на бензина е норма. Като минеш 150 км ще почне рязко да пада. Такъв разход и аз искам (((. Това, че е на 20 000 км надали е вярно, но че ще минеш още много е вярно.
    За 40 000 км, които навъртях за 3 години съм сменял само масло, гуми, филтър, течности, жило на съединител и планката, която държи предната зъбчатка.
    Много километри ти желая
    HONDA XL650

    Коментар


    • #17
      От: Първата придобивка - Transalp XL650V, 2001-ви набор.

      Здрасти народе,

      Поподкарах миналата седмица машината (София-Тасос-Варна-София), че и доста "магистрала" навъртях.
      На магистралата средно бръмчах на 5500-6000 об/мин и днес погледнах нивото на маслото, ама е едваааа леко забележимо на пръчката
      Сега едва го кретам на ниски обороти за да се придвижа, че да не ми светне червената лаНБа
      Маслото ми ще дойде утре.

      Поръчах си 4 л. Motul 5100 4T 15w50 и филтър Mahle OC757. (по думите на продавача, сега маслото е Motul 10w40, но не знам какво точно).
      Аз съм минал 4500 км.

      Та, да питам - на прав път ли съм или ще трябва да е друго маслото и филтъра?
      LZ1BRT
      Honda Transalp XL650V1 RD10

      Коментар


      • #18
        От: Първата придобивка - Transalp XL650V, 2001-ви набор.

        Е тука може да го изровиш, ако искаш. http://motodataproject.com/
        Иначе по книжка пише SAE 20W50 или 10W40 в зависимост от климата. Като за тук значи първото. За филтъра не знам.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #19
          От: Първата придобивка - Transalp XL650V, 2001-ви набор.

          Здрасти на всички.
          Колега направил си чудесен избор ( Това е един от най-Красивите ендура правени до сега) , със здраве да си го караш дълго време.

          Коментар


          • #20
            От: Първата придобивка - Transalp XL650V, 2001-ви набор.

            Здравейте, колеги,

            И ЧНГ , за мнг, както се казваше навремето.
            Да мильоните в безаварийни километри


            Мерси на всички за пожеланията.
            Не съм писал скоро, пък да взема да изтупам малко темата от прахта..

            Пиша тук, защото тук сте повечето хора, които разбират тази машина.

            Търся си заден ляв мигач (целия, барабар с кабелите).
            Порових из БГ сайтове (колкото можах да намеря) за продажба на части за мотори втора употреба, ама досега ударих на камък.
            Ако някой има инфо, ще съм благодарен, ако сподели.

            П.П. Знам за ибей. Поръчах си от там, но дойде без засечката на втулката с резбата, която се лови към рамата (капака на задния стоп или каквото и да му се казва).
            Предполагам знаете, че тази засечка е за а не се върти самият мигач около оста си.

            Ще се мъча да сглобя от двата един, но искам да съм си сигурен, че ще имам здрав такъв
            LZ1BRT
            Honda Transalp XL650V1 RD10

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X