Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за масло Honda ATV TRX 420 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за масло Honda ATV TRX 420 2008

    Привет Колеги,

    Нов съм във форума. Бих искал да попитам какво масло ( филтер също ) бихте ми препоръчали за HONDA ATV TRX 420 - 2008 и от къде ( магазини в София ) ? Бих искал да закупя препоръчаното от производителя но не успях да намеря какво е точно то. Също така препоръчително ли е да сменяме свеща ?. Благодаря предварително ( надявам се че не дублирам темата ).
    Последно редактирано от cortex; 13-05-15, 09:14.

  • #2
    От: Съвет за масло Honda ATV TRX 420 2008

    Оригиналното на хонда е Pro Honda мисля че така се казва , отиваш в някой мото магазин и питаш и ще ти кажат какво масло и филтър са най-подходящи , но един съвет от мен не е важно са какво масло караш , а дали го сменяш редовно , аз на моята хонда трх 400 и сменям маслото на 2-3 карания , като 1 каране е по 70-80 км горе долу , слагам минерално и двигателя пее , много зависи какво е състоянието на твоето ,ако е на повечко километри и е изтезавано бая , в всички случаи по- гъсто ще му е по- добре , слагай там някакво масло и карай , сменяй го когато трявба , както и фълтъра ,поздрави !

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за масло Honda ATV TRX 420 2008

      Аз карам с http://www.bardahl.bg/bg/product/m/4848 , но колегата е прав сменяй по често и няма да те боли глава, и също гледай въздушния филтър !!!

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за масло Honda ATV TRX 420 2008

        На 2-3 карания е безмислено, освен ако не са крос състезания.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за масло Honda ATV TRX 420 2008

          Аз сменям има няма на 1000 км но пак си го гледам , Виж на какво дередже ти е маслото в диференциалите(Gear Oil, SAE 80W-90), че там си има натоварване и то не малко!

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за масло Honda ATV TRX 420 2008

            Благодаря за изчерпателния отговор .. за първи път ще му сменям маслото има няма 50 часа е карано общо ( чисто ново е)

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X