Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят БАНДИТ ....................

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Моят БАНДИТ ....................

    Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
    Тез алектроники, не са ми твърде по сърце, ама куфарите са много арни, поздравления!
    Абе и аз нещо не мислих да ги купувам ама друго е да можеш да споделяш на глас с този дето ти е компания . Искам да си купя и нави с блутут . Днес ги тествах с музика , радио и телефон . Кефи !!!! Благодаря за пожеланията !
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #32
      От: Моят БАНДИТ ....................

      Блутоота е рай
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: Моят БАНДИТ ....................

        Я сподели как се държи блутуута на музика и разговори че се сдобих с един куча марка (от местния Лидъл) и нещо не съм очарован май....и колко струва тоя?

        Коментар


        • #34
          От: Моят БАНДИТ ....................

          Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
          Я сподели как се държи блутуута на музика и разговори че се сдобих с един куча марка (от местния Лидъл) и нещо не съм очарован май....и колко струва тоя?
          Ползвал съм го реално около два часа така че мога да кажа доста малко за реално и доста за прочетеното . Разговори с телефона без грижи и на отворено стъкло . Забелязах че при намаляване на скороста и външният шум се намалява силата на звука в слушалките и обратно автоматично . Слушане на радио ме задоволява . Предчувствах проблем при работа с копчетата (заради ръкавиците ) обаче след първото излизане мога да кажа че на следващият път и този проблем че бъде решен напълно . Има доста възможни комбинаций от натискания и понеже отдавна не бях боравил с подобна техника ще се наложи още едно прочитане и суха тренировка на дивана . Изтеглих си ръководство на руски че колкото ми е слаб немския не можах да разбера доста добре написаното . Лошото е че и жените ми са много по-добре ама им куцат техническите познания . Ако искаш мога да изпратя ръководството и да прецениш дали ще ти бъде полезно . Само трябва да кашеш как точно че нещо и за това не ме бива . Това е точният модел и цената https://www.louis.eu/de/artikel/card...umber=10004796 . Понеже имах доста събрани точки и изтичаше срока им , се хвърлих в дълбокото . Успех при избора !
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #35
            От: Моят БАНДИТ ....................

            Уау,цената е много сериозна...май ще си карам с лидълския за 55 кинта за сега😕

            Коментар


            • #36
              От: Моят БАНДИТ ....................

              Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
              Уау,цената е много сериозна...май ще си карам с лидълския за 55 кинта за сега
              Предполагам си видял че става въпрос за две устроиства . А какви са възможностите на това лидълско ?

              На пръв поглед не го открих ама после се справих и видях . Мога да кажа колко и какви са разликите ако имам шанс да ползвам и двете . На първо четене основните функции са едни и същи . Важно е обаче какво се случва при ползване и какъв е резултата . http://www.lidl.de/de/silvercrest-mo...2-1-a1/p161434 . Връзката между двете по кабел !!!!!!!!!!!! И каквото слуша едининият това слуша и другият . При мен може да си вкл. до две устройства с блутут и да се слуша музика или радио . Отделно и двете устр. могат да споделят това дето слушат . Абе при тази цена едното е заз другото поне форд .
              Последно редактирано от alexalex69; 27-03-16, 09:21.
              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

              Коментар


              • #37
                От: Моят БАНДИТ ....................

                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                Предполагам си видял че става въпрос за две устроиства . А какви са възможностите на това лидълско ?
                За две цената вече става[emoji2] Ами лидълското е базово,няма радио и със пасажера връзката е с кабел.За градско каране става извън градско е слабичко за музика,над 130 не става... Микрофона е на твърда връзка,повече е за оупън фейс шлемове,мисля да го модифицирам леко с други говорители... и да махна пръчката за микрофона,абе става криво-ляво ама не съм очарован.То и парите са му толкоз де[emoji1]
                Последно редактирано от HEMO; 27-03-16, 09:29. Причина: +

                Коментар


                • #38
                  От: Моят БАНДИТ ....................

                  Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                  За две цената вече става[emoji2] Ами лидълското е базово,няма радио и със пасажера връзката е с кабел.За градско каране става извън градско е слабичко за музика,над 130 не Микрофона е на твърда връзка,повече е за оупън фейс шлемове,мисля да го модифицирам леко с други говорители... и да махна пръчката за микрофона,абе става криво-ляво ама не съм очарован.То и парите са му толкоз де[emoji1]
                  Понеже мразя да правя нещо по два пъти съм стигнал до извода че първо да се гледа ( да се запозная с пазара) ,след това да видя какво ползват или как го правят другите и чак накрая решавам кое ще ми бъде удобно и правилно решение за мен . С тази информация в нета вече трудно купувах и миксер за жената . Обаче поставям и важното условие че не е приложимо навсякъде . За мен и за моята употреба закупих този вариант като отговарящ на всички мои изисквания .Дори си мисля че малко ги надскочих за да има възможност за развитие . А покупката на лесно и бързо решение не ми е в природата .
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Моят БАНДИТ ....................

                    Лидълското е екстра,над 160-170 км.става тегаво,но каквото и да е няма да върши работа,на моята каска си има място за говорител четата.Достатъчно силно е,даже не се търпи на макс.Работи безупречно,това с кабела за втория човек е тъпо.Недостатък е че немога да превъртам песните,мога само да стопирам и пускам.

                    П.п за разговори по телефона е отлично лидълското,единствения начин да говоря с жената по телефона за повече от 20 сек.е когато карам с мотора и казва че се чувам по добре,от колкото като говоря примерно от офиса където е тихо,и със 180-190 км съм пробвал,говори се нормално,с уговорката че при тая скорост съм легнал на резервоара и не ме бие струята
                    Последно редактирано от Roninn; 27-03-16, 11:20.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #40
                      От: Моят БАНДИТ ....................

                      Може и да е от каската,аз го монтирах на едно Agv спортно,на 130 не мога да си чуя мислите камо ли разговори :-) Кофти че не съм измислил как да го монтирам на Шуберт-а,много му е широка основата...

                      Коментар


                      • #41
                        От: Моят БАНДИТ ....................

                        Флип фейс ли ти беше шуберта
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #42
                          От: Моят БАНДИТ ....................

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Флип фейс ли ти беше шуберта
                          Не фул фейс,обаче много широка основата и щипката не я задържа...мисля да я залепя с 3м лепенка но има вероятност да я загубя като раздавам газ извънградско...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Моят БАНДИТ ....................

                            Дали нямаше дупки за видии
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #44
                              От: Моят БАНДИТ ....................

                              "Скъпото" устройство си заслужава парите. Базата ми за сравнение е друго такова също от известна марка, не беше много по-евтино от на колегата, но с по-малко функции. За съжаление не мога да ги свържа двете в режим интерком.
                              И според мен най- удачния вариянт си остава закупуване на две еднакви в комплект, така и цената е по-ниска.
                              Позрави
                              Андро

                              Коментар


                              • #45
                                От: Моят БАНДИТ ....................

                                Първоначално публикуван от air-d Преглед на мнение
                                "Скъпото" устройство си заслужава парите. Базата ми за сравнение е друго такова също от известна марка, не беше много по-евтино от на колегата, но с по-малко функции. За съжаление не мога да ги свържа двете в режим интерком.
                                И според мен най- удачния вариянт си остава закупуване на две еднакви в комплект, така и цената е по-ниска.
                                Позрави
                                Андро
                                И аз имах проблем преди да науча логиката на действие . Аз търсих упътване на руски и се справих .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X