Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят БАНДИТ ....................

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моят БАНДИТ ....................

    Честито,мотора ти ми харесва,но не той е важен,по важно е че си поискал и купил мотор.При наличие на 4 лични автомобила джип и 7 велосипеда,не съм си и помислял за друго мпс,един ден мернах моя мотор,и докъто се замисля с две изречения беше мой още преди да питам за цената.Няма миг в който да съм се замислил дали е трябвало да имам мотор.Екипировка без компромис според финансовите възможности,каска най-доброто,яке също,нямам никакви проблеми да ме духа вятър даже и при минус 10 градуса,но забелязвам полза и то осезателна от колан за кръста,много топли.Блутоот в каските за музика и разговори,че женати бързо ще загуби интерес ако не ти надува главата.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: Моят БАНДИТ ....................

      Днес маршрута бе изцяло по селски пътчета с много завой и хубави гледки .Нещо като родопско обаче без камъни , кал , каруци и газки движещи се с 20 км . Скорост от 50 до 70 км . На прибиране минахме 5 км по магистралата със 120 км .Вместо десерт се оказа лъжица лайна в кацата мед . Двамата сме на мнение магистрала в краен случай или само при далечни пътувания . Не съм измислил все още каква да бъде мултимедията или да бъде само интерком . Ще се оглеждам че малко съм загубил поглед към актуалните нещица и се налага бой с разузнаване .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #18
        От: Моят БАНДИТ ....................

        Неслучайно, ти наблегнах на малките, но хубави "шосенца", които си имаш под носа. Включително тип "планински", знаеш прекрасно за какво ти говоря. А и, населените места не са ви толкоз нагъсто, както по други райони. Магистралите никога не са ми били кеф.
        П,П, Подсещаш ме да си довърша "пътеписа". Май бях стигнал до Солинген.
        Последно редактирано от Тропчо; 14-05-15, 19:34. Причина: П,П,
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #19
          От: Моят БАНДИТ ....................

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          ................................ Май бях стигнал до Солинген.
          И аз днес минах няколко пъти !
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #20
            От: Моят БАНДИТ ....................

            Излезе сериозен проблем с Бандита . Каране се усложни защото винаги май ще имам компания . И голЕмата и мАлката и срЕдна искат да се возят . Плановете бяха са возене на гоЛемата и за нея поръчахме дрехи и каска . След като пристигнат ще решаваме коя ще бъде следващата за екипиране . И накрая нЕкой да не си помисли че се оплаквам ......... Хваля се ! Винаги ще имам ЖЕНА за компания на мотора .......................... Така е като един мъж има три жени на главата си ......................
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • #21
              От: Моят БАНДИТ ....................

              Щом като искат само да се возят, не е толкова страшно.
              Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

              0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

              Коментар


              • #22
                От: Моят БАНДИТ ....................

                Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                Щом като искат само да се возят, не е толкова страшно.
                Малките проблеми ако не се решават навреме , стават по-големи след време . Така че съм готов и за такова развитие . Малката гледа бързи и яростни по нЕколко пъти вече и като седне на шАфиорската седалка с една ръка на волана с другата на скоростният лост .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #23
                  От: Моят БАНДИТ ....................

                  Честито , много хубав мотор. С тези кубици може да ги возиш и трите , но може да дойде и момента когато те да те возят.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моят БАНДИТ ....................

                    Браво за избора! Успешно и внимателно каране, особено с децата с теб.
                    WR 250 F, KLX 450 R

                    Нито съм вреден,
                    нито излишен.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Моят БАНДИТ ....................

                      Благодаря ! В БГ наистина вече ме е страх да карам . Тук е доста по - сигурно и спокойно .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Моят БАНДИТ ....................

                        Честит да ти е! Може би ще трябва още един мотор и да пътувате с двата!
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Моят БАНДИТ ....................

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Честит да ти е! Може би ще трябва още един мотор и да пътувате с двата!
                          Скъпата нЕма книжка и желание да кара . А причината за покупката е че искахме да спечелим малко за нас двамата . По-вероятно е с колата и мотора ,ама скъпата още две години ще трЕбва да кара докато гоЛемата спечели шафИорска книжка .
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Моят БАНДИТ ....................

                            Първоначално публикуван от DANZIG Преглед на мнение
                            Чудесен е!! Честито и безаварийно!! Карал ли си маслената версия? Ако ДА, можеш ли накратко да опишеш разликата? Знам, че този се развърта повече и са му сложили 6та скорост, че двигателя е доста рафиниран и прочее...

                            Дано са му сложили и друг шок, че стария е доста смотан.
                            Късно видях въпроса ти ! Карал съм старият доста отдавна когато исках да си купувам в БГ и за момента не мога да кажа какви са разликите между двата .
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Моят БАНДИТ ....................

                              След зимната пауза от края на декември , днес най накрая имах шанс да събера на едно място свободно и сухо време . Раздвижих Сузи и се порадвах на новите придобивки - комплекта куфари и разговорно . Жалко че беше само за два часа и че бях сам . Надявам се скоро да се отвори нова дупка и да случим на време .


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:5707944


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:255.9 КБ
ID:5707945


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:417.8 КБ
ID:5707946


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:392.5 КБ
ID:5707947
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Моят БАНДИТ ....................

                                Тез алектроники, не са ми твърде по сърце, ама куфарите са много арни, поздравления!
                                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X