Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със стрелката на уреда за водата на Паджеро 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със стрелката на уреда за водата на Паджеро 3

    Моля за съвет откъде идва проблема. Купих едно Паджеро 3.2 ДИД 2002 г. от Италия със скъсана верига. Смених веригата и маслото и филтрите. Запалих двигателя и всичко си заработи както трябва, направи ми впечатление че стрелката на водата от студено положение отиде към средата и дори нагоре в червеното. Странно. После на изстинал двигател давам на контакт и стрелката на водата си ходи ту нагоре ту надолу като побъркана. Дали проблема е от някой топлинен датчик да се е прецакал или нещо има проблем с таблото. Като че и уреда за горивото не мери както трябва май. Показваше ми че има гориво и в следващия момент ми светна крушката и колата взе да дърпа въздух и да ми пригасва. Сипах 10 л нафта и си заработи нормално. Иначе като дърпа въздух ГНП-то издава странен звук едно гъргорене. Стреснах се да не е тръгнала да гори помпата че те имат такъв адет да горят.

    Предварително благодаря
    Audi A6 Avant 4G S-line 313 k.c.
    Ford Ranger Wildtrak 3.0 TDCI 2008

  • #2
    От: Проблем със стрелката на уреда за водата на Паджеро 3

    Стандартен проблем, на таблото има един стабилизатор,който е издал фира и трябва да се смени, някои сменят цялото табло ........за другия ти проблем - имаш гърбичка в резервоара и/или ти е крива щеката с поплавъка и съответно не ти мери правилно горивото ......

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със стрелката на уреда за водата на Паджеро 3

      Както каза колегата това е често срещан проблем, има инфо в ютуба ( https://www.youtube.com/watch?v=HTqxmSLe92U )как се оправя, там сменят цялата платка.
      При мен лично при подобни симптоми се оказа термостата. Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със стрелката на уреда за водата на Паджеро 3

        има тема в раздела и колегата беше постнал кое точно се сменя. при мен също се появява този проблем и е малко тъпо да караш 30 минути, примерно със стрелка мъчеща се да превърти ама.....
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...85#post2575585
        Последно редактирано от chasovnik; 23-05-15, 07:49.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X