Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

    Перефразирам подписа на Гаргата - Полудявате бавно, но сигурно.
    Все някой трябва да се направи на по умен и да се спре.

    Коментар


    • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

      Четох,четох,казвам си кво става?И накрая ,съвсем резонно нещата си идват на мястото .Само,че жалко такъв финал на последното Русенско Трофи,и Трофи за годината и шампионата.Кво толкова не можахте да оцените,кво не можахте да разделите,баси интригата,играта е на кило кръв и метър кожа .Всички са добри съдий,другите още по добри състезатели.Абе,неви ли идва на акъла ,че догодина ще карате в Русе само по полянките,две,.,три караджейки,и след това ще говорите кой ,как,каде,що.Луда работа,жена с пари в магазин.,луд с картечница. Резил,спрете се вече,нито тия визиращи себе си състезатели са толкова велики,нито съдийте са толкова квалитетни ,чешете си езиците, а другите ви глеат сеира,дори някои се опитват да трупат дивиденти на чужд гръб.Тъпо,осъзнайте се,резила си е резил,ма не задълбочавайте повече.Ставате банални и досадни.Така мисля аз като човек който му пука.Казах
      ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
      Г 230Е
      Г 500 0887 390 703

      Коментар


      • От: Networx Offroad 2015 - 6 - 8.11.2015

        Колеги, както сте видяли, изтрих повечето постове тук. По-добре всички да ме псувате мен, отколкото да гледам как стари приятели се псуват заради едно състезание и да знам, че аз имам пръст във въпросното събитие.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X