Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една интересна въздушна пушчица!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една интересна въздушна пушчица!!!

    Хитро решение , което естествено си има и своите теоретични недостатъци /виждам ги само в гилзата - колко време би задържала нужното налягане/.Иначе тва е перфектна играчка за свободно време!!!За практикуващи снайперова стрелба например.

    https://www.youtube.com/watch?v=q-2-...ature=youtu.be
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Една интересна въздушна пушчица!!!

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    Хитро решение , което естествено си има и своите теоретични недостатъци /виждам ги само в гилзата - колко време би задържала нужното налягане/.Иначе тва е перфектна играчка за свободно време!!!За практикуващи снайперова стрелба например.

    https://www.youtube.com/watch?v=q-2-...ature=youtu.be
    За снайперова стрелба явно не става!
    Гилзата е най-безпроблемната част,липсващия пълнител е!/технологично не трудно решение/.
    Има много неизвестни-цев,нарези,проектил,балистика-пунта-мунта,група-мрупа.....не разбрах всичко!
    Иначе добре изглежда стрелящата пръчка на фона на индианеца!
    П.С.Тая сопа у България е нерегиструема!!!
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Една интересна въздушна пушчица!!!

      Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
      П.С.Тая сопа у България е нерегиструема!!!
      Въздухарките по нашенско все още са на уведомителен режим. Разрешително не ти трябва ако ще и 10000 джаула да е.
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: Една интересна въздушна пушчица!!!

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Въздухарките по нашенско все още са на уведомителен режим. Разрешително не ти трябва ако ще и 10000 джаула да е.
        Възможно е !Ще прегледам отново Закона за оръжието!
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #5
          От: Една интересна въздушна пушчица!!!

          Енергията на пушката достига над 300 джаула и при това на 200 бара, а гилзата позволява да бъде напомпена на 300 бара.9мм цев.Начина на работа е точно като на нормална пушка, само че вместо барут имаме въздух.Тва си е чист инструмент за трепане.Разработва се и пълнител.И защо да не става снайперова!?Стрелял съм доста с ПЦП с оптика и мисля че се доближава достатъчно.Дроба е прав-каквато и въздухарка да си купиш, само уведомяваш за това.Като уведомявах за последното си ПЦП-Суматра 6,35 , се бях зачудил дали няма да ме накарат да я нося.Изобщо не ги интересува щом чуят "въздух"!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #6
            От: Една интересна въздушна пушчица!!!

            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
            Енергията на пушката достига над 300 джаула и при това на 200 бара, а гилзата позволява да бъде напомпена на 300 бара.9мм цев.Начина на работа е точно като на нормална пушка, само че вместо барут имаме въздух.Тва си е чист инструмент за трепане.Разработва се и пълнител.И защо да не става снайперова!?Стрелял съм доста с ПЦП с оптика и мисля че се доближава достатъчно.Дроба е прав-каквато и въздухарка да си купиш, само уведомяваш за това.Като уведомявах за последното си ПЦП-Суматра 6,35 , се бях зачудил дали няма да ме накарат да я нося.Изобщо не ги интересува щом чуят "въздух"!
            Ясно,щом не трещи и не стряска заптиетата,не е пушкало!
            Оттам нататък идват балистици,криминалисти и вся осталная.....и 110% разкриваемост
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #7
              От: Една интересна въздушна пушчица!!!

              Аааа....повярвай ми - Трещи!!!Масово на ПЦПтата се използват саунд модератори , или по нашенски-заглушители!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Една интересна въздушна пушчица!!!

                Тук е сайта на производителя на тази пушка - http://www.inovairtech.com/category_s/1861.htm.
                Преди около месец попаднах на него, но сега видях темата.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X