Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся очила с пружини.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся очила с пружини.

    А тука не знам,трябва да ги уцелиш,аз на уцелени кликам,че не ги целя лесно.
    Тия са у Фонтейн Валей или сьседната ма'ала,гледай твоите да не са у ГуангДжоу Хонконкско,че има да ги чакам някой дрьпнат да ги праща 3 седмици пьк Ел Трафиканте си е порьчал мусаката вече и няма спиране
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Търся очила с пружини.

      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
      Много ще му се заплитат на нашето момче в къдриците , бе шефче
      Там му е чара,аз какво да кажа като от 95та сьм с коса до раменете,едни лимби друсам и току се скубя с очилата ма от студ умри - гьзар бьди.........нали го знаеш това
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Търся очила с пружини.

        Добре Шефче , оставамя ги ... то хубавите работи ствали бавно
        Явно няма да си скубя дългите пирги с арни цайси
        Здраве да е
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #34
          От: Търся очила с пружини.

          Имаш цял ден да тьрсиш,аз си лягам,ти рови и пусни като намериш,утре по пьрви папагали тукашни сьм ти ги грабнал,около 5:30 сутринта ще да е.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Търся очила с пружини.

            Аз се отказвам .. изтекоха ми очите да гледам ...намерих само едни подобни на това което търся , ама 100 гущера за цайси не мога да дам сега
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #36
              От: Търся очила с пружини.

              https://youtu.be/bCJ-5Gp5oeA

              Това са очилата-гъвкави,защита спектрон 3 и с кожички да не свети отстрани.Имам ги 2 години-много доволен.Един недостатък за мен-огледални са и когато говориш с някой трябва да ги свалиш,защото създават неприятното усещане че не го гледаш.
              Цена 65 лв,от БГ.

              Коментар


              • #37
                От: Търся очила с пружини.

                Джулбо Шерпа - никакви сьмнения в качеството на тия,децата ми са с тая марка от години и що бой и разчекване са видели подобни очила само те си знаят,един чифт строшени няма,надрани ДА,но строшени НЕ.

                В момента в Амазон малко над 30 кинта,тия правят за катерачи,планинари,ветроходци и какво ли не,децките им модели не сьм намерил кой да ги бие още,за цена и качество равни нямат.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:867o.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5657126
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #38
                  От: Търся очила с пружини.

                  Шефче , знам ги тези очила , ползвал съм ги даже , ама естеството на професията и хобитата ми , унищожават плаките мнооого бързо , затова търся нещо , което не се драска , а имам някви мътни спомени , че точно ти беше говорил за Alpina и не помня модела ....ама как били ненадрскващи и имали гранция.
                  Аз даже ходих при местния дилър , който държи налични модели само от преди 3-4 години и то по 1-2 бройки , другото по каталог се поръчва ....
                  Както и да е пак се отнесох .... ще избутам това лято .. пък на зима ще му мисля
                  Айде мноо поздрави на Ел Трафиканте и да не загуби цаките за Таргов
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся очила с пружини.

                    Тарга, баш като за теб: http://auction.bg/A2223247-WWII_%D0%...B0%D0%B9%D1%85

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся очила с пружини.

                      Има развитие по темата. Цайсите пристигнаха с трафиканта. За което сърдечно благодаря на Боса.Сега си имам 2 чифта гъзарски слънчеви очила, щото рамките са неотваряеми и стъклата не могат да се сменят. Ма тия китайци големи пидали, да им го нач...м.
                      Та значи сега си търся очила с пружини, на които могат да се сменят стъклата.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся очила с пружини.

                        И аз да им го начкам,бях в океана като са пристигнали та даже не ги знам какьв цвят са ма офертата си стои - да им го на накаканижа и аз на тия ситните.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся очила с пружини.

                          Иди в някоя оптика, може пък да имат чалъмите...

                          То и за оптиците(така ли им се вика) е невъзможно да се премине оттам откъдето минаваме, ама ние си знаем чалъмите. Та и те така...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся очила с пружини.

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            И аз да им го начкам,бях в океана като са пристигнали та даже не ги знам какьв цвят са ма офертата си стои - да им го на накаканижа и аз на тия ситните.
                            Няма драма, цайсите са си готини. Особено за тия кинти. Просто не обърнах внимание, че не се отварят рамките. Благодаря за жеста още веднъж.

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Иди в някоя оптика, може пък да имат чалъмите...

                            То и за оптиците(така ли им се вика) е невъзможно да се премине оттам откъдето минаваме, ама ние си знаем чалъмите. Та и те така...
                            Със сигурност ще пробвам.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Търся очила с пружини.

                              Я пусни некоя фотка на очилити бе, тръпнем тука от седмици
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #45
                                От: Търся очила с пружини.

                                Ти и без това си изтръпнал. Като намеря къде съм заврял апарата, че е някъде из гаража.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X