Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тактически колани Joralti

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тактически колани Joralti

    Здравейте!
    Днес получих два колана на Joralti поръчани директно от фирмата.Коланите не бяха с катарами DURAFLEX с каквито трябваше да бъдат,катарамите дори не приличаха на тези от снимките на сайта им.
    Имам доста неща на Joralti и съм доволен от продуктите им, но не вярвам сега просто да са се объркали.Почти не съм се сблъсквал с подобни практики при пазаруването по интернет и за това реших да пиша тук.
    Иначе не е кой знае каква драма просто един от тези колани трябваше да замени един Helikon-tex чиято катарама стана на парчета докато беше на кръста ми и свалях нещо тежко от колата.
    Последно редактирано от traktorist; 23-04-15, 10:40.

  • #2
    От: Тактически колани Joralti

    Свържи се директно с тях и ги питай. Познавам хората от доста години . Принципно те сменят някой възел ако се е оказал проблемен .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Тактически колани Joralti

      Има ли развитие по казуса? Джоралти са сериозни по принцип и ми е любопитно как са реагирали в случая
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Тактически колани Joralti

        Не съм им се обаждал защото не мисля, че е грешка от тяхна страна а практика.Пък и коланите не струват кой знае колко, че да се занимавам.Както казах почти не ми се е случвало при онлайн пазаруване да не получа това което е описано и което е на снимката.За това се ядосах когато отворих пратката и написах темата.
        Иначе имам няколко кобура на Джоралти, както и две чанти(малка и голяма).Много здрави и функционални продукти на смешно ниски цени.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X