Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-изгодна карта за GPRS връзка за GPS тракер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-изгодна карта за GPRS връзка за GPS тракер

    Здравейте,

    отдавна не съм се интересувал от мобилния пазар в БГ, а сега ми трябва карта за такъв тракер.
    Изискванията са да е максимално евтина и да предлагам бавен, но неограничен интернет /нямам идея, колко данни предава тракера като обем на месец/.
    Ако е предплатена, то е хубаво да има поне година трайност на пакетите, защото нямам възможност да зареждам месечно...

    Предварително благодаря за идеите!

  • #2
    От: Най-изгодна карта за GPRS връзка за GPS тракер

    Хвани някой с фиксиран телефон (п.с. не телефон, а домашен интернет) към Виваком - предлагаха някаква опция срещу 10 лв еднократно ти дават даннова карта с неограничен по обем интернет за времето на договора на фиксирания телефон... Скоростта май е 128кб, но за тракера не би трябвало да е проблем...

    P.S. Сега погледнах услугата - трябва да имаш домашен интернет към Виваком, а не телефон... Другите условия са както казах по-горе... Потърси в търсачка vivacom traffic plus
    Последно редактирано от slowtraveler; 23-04-15, 07:08.
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • #3
      От: Най-изгодна карта за GPRS връзка за GPS тракер

      Коя система ще ползваш да събира данни от тракера?

      Щото аз ползвам тракера със SMS-и. И предплатени карти май точно на Виваком бяха. Зареждам 10лв и обикновенно ме изкарват 1 година. После трябва да заредя пак 10лв за да остане валидна картата за още една година. А някой е пипнал колата, а съм разбрал на мига . Или пък ако тръгне на някъде и аз ще тръгна след нея - почва да си праща SMS-и през фиксиран интервал и знаеш на къде отива.

      Коментар


      • #4
        От: Най-изгодна карта за GPRS връзка за GPS тракер

        Благодаря за отговорите!
        Искам да ползвам тази регистрация на тракера и постоянно да ми следни фирмените коли, а като ходя по баирите може да го взимам:
        Последно редактирано от ISG; 12-05-15, 10:43.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X