Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

    Поне тях слушай,де.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

      Класирането: http://4x4extreme.bg/ratings/ruserate/

      Коментар


      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

        Благодарности на организаторите от нашия екипаж! Браво!
        Имам една забележка - ако е възможно за следващите състезания зоните за Стандартен да запазват целостта си колкото може по-дълго време. За да караме при сравнително еднакви условия. Например пясъчната зона от неделя - за първите три екипажа беше непревземаема. След като разбихме баластрата, последните я преминаваха за половин минута, че и по-малко. Ние пък карахме последни на "слонските стъпки", и май дадохме най-добро време. Докато Гемакса там е успял да вземе само една врата, понеже е бил от първите.
        Разберете ме правилно - не коментирам сложността на зоните.
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

          Благодарности от екипаж 209 .
          Всичко ни хареса!!!
          няма начин да няма начин
          http://album.bg/offroad_
          0878 613 163

          Коментар


          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

            Браво за все по-високото ниво на организация и професионализъм при провеждането на кръговете от този шампионат - Благодаря за което!!!
            Относно трасето и зоните за клас Прототип, предполагам, че ще има доста коментари, но според мен беше вложено доста желание и инженерна мисъл - прекрасно, но само за гледане! За каране просто не ставаше - много пресилени врати и доста тесни зони, не позволяващи маневриране и правилен подход! Все пак се получи борба - покарахме, поремонтирахме се, побоксувахме, подърпаха ни асистиращи машини, повечко попихме и хапнахме от рибената чорбичка и гуците! Абе имаше си от всичко, както подобава за тъкъв тип мероприятие! Вдигнахте летвата на МАКС и ще видим какво ще сторят останалите организатори от следващите два кръга!
            Още един път Благодаря на всички и се извинявам ако съм обидил някой, аз лично съм доволен - нали Мехата не ме победи, трето място си е трето!!!

            Коментар


            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

              Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
              аз лично съм доволен - нали Мехата не ме победи, трето място си е трето!!!
              Мехата с тази негова стратегия можеше да ни види сметката.
              А на теб най искрено ти пожелавам да се качваш по нависоко на стълбичката.

              Коментар


              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                Благодаря, но срещу такива ветерани с 51 годишни "бръмбари" в глават с богат житейски опит и хъс, мисля че е трудна задача, но внимавай нищо не се знае!

                Коментар


                • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                  Получи се много интересно и трудно състезание.Благодаря на орга тима за вложения труд .Всяка минута стоене на слънце си заслужаваше.Някои зони бяха извън възможностите на рокито затова просто влизах и излизах от изхода което се оказа доста добра стратегия ха ха ха ха .Купона беше на макс.Вече може и аз да се похваля че емен-емен се обърнах за което благодаря на навигатора си Тошко.Пък Краси може да го победим на Зверино....знае ли човек ко го чака...ха ха ха .
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                    Насе благодаря за прекрасните снимки.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                      Въпреки непоносимата жега и трудните зони,състезанието в Русе си беше на ниво !
                      Мога да кажа с чиста съвест,че оргатима си беше свървил работата много добре.Поздрави на всичи които дадоха от себеси по нещо зада се състои това състезание от състезатели и организатори и не напоследно място съдииски състав !
                      Поздрави !

                      Коментар


                      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                        Прасенца имаше ли? Въпроса е принципен.
                        В съботния ден в 19.30 обиколих всички и Ви поканих за 20.00 пред караваните на организаторите. Имаше прасенца ПЕТ ТАВИ С ЦЕЛИ ПРАСЕНЦА + два казана рибена чорба. Както и два клуба по български хора, които бяхме поканили да ВИ поздравят. Вие уважихте ли поканата ни? Въпроса е принципен. Или трябваше да сервирам лично на всички? Прасенца останаха, дори снощи ядохме от тях и днес изхвърлихме последните.
                        Надявам се, че отговора ми бе достатъчно изчерпателен.
                        Поздрави
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                          Искам да благодаря от мое име и от името на оргатима на всички, които дойдоха и уважиха труда ни. Извинявам се за горещото време- от София ни бяха обещали облаци, ама в последния ден бяха преразпределени към някакви по-големи връзкари от нас
                          Благодаря на всички, които заебаха бизнеса си и семействата си, за да се получи всичко това!
                          Извинявам се, ако в тези дни не съм обърнал достатъчно внимание на някого, или неволно съм овикал някого , не е било нарочно, просто ми е пушела главата.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            Имам една забележка - ако е възможно за следващите състезания зоните за Стандартен да запазват целостта си колкото може по-дълго време.
                            По принцип това е много хубаво, и то не само за стандартен, а за всички класове. Обаче за да се постигне това, трябва препятствията да са бетон или камък, което лично мен не ме кефи, понеже предполага повече трошене. Почвата в района е много мека и се променя при всяко превъртане на гума. А в долната част на трасето си е чист пясък.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                              Аз не съм доволен от състезанието!Не ми се даде възможност да карам дори собствения си джип и то след приключване на зоните.Виновни са Мехата,Тошко и целия оргатим!На всичкото отгоре дори не успяха да счупят нищо.Е при мен такова животно няма!
                              И ако Асенчо беше донесъл гуми,Краси щеше да има безплатна такса участие на Зверино,не Мехата и Тошко.Но ще видим кон боб яде ли и........
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                В съботния ден в 19.30 обиколих всички и Ви поканих за 20.00 пред караваните на организаторите. Имаше прасенца ПЕТ ТАВИ С ЦЕЛИ ПРАСЕНЦА + два казана рибена чорба. Както и два клуба по български хора, които бяхме поканили да ВИ поздравят. Вие уважихте ли поканата ни? Въпроса е принципен. Или трябваше да сервирам лично на всички? Прасенца останаха, дори снощи ядохме от тях и днес изхвърлихме последните.
                                Надявам се, че отговора ми бе достатъчно изчерпателен.
                                Поздрави
                                Извинявам се,ако съм Ви причинил някакви неудобства,или съм Ви засегнал по някакъв начин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X