Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

    Поне тях слушай,де.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

      Класирането: http://4x4extreme.bg/ratings/ruserate/

      Коментар


      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

        Благодарности на организаторите от нашия екипаж! Браво!
        Имам една забележка - ако е възможно за следващите състезания зоните за Стандартен да запазват целостта си колкото може по-дълго време. За да караме при сравнително еднакви условия. Например пясъчната зона от неделя - за първите три екипажа беше непревземаема. След като разбихме баластрата, последните я преминаваха за половин минута, че и по-малко. Ние пък карахме последни на "слонските стъпки", и май дадохме най-добро време. Докато Гемакса там е успял да вземе само една врата, понеже е бил от първите.
        Разберете ме правилно - не коментирам сложността на зоните.
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

          Благодарности от екипаж 209 .
          Всичко ни хареса!!!
          няма начин да няма начин
          http://album.bg/offroad_
          0878 613 163

          Коментар


          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

            Браво за все по-високото ниво на организация и професионализъм при провеждането на кръговете от този шампионат - Благодаря за което!!!
            Относно трасето и зоните за клас Прототип, предполагам, че ще има доста коментари, но според мен беше вложено доста желание и инженерна мисъл - прекрасно, но само за гледане! За каране просто не ставаше - много пресилени врати и доста тесни зони, не позволяващи маневриране и правилен подход! Все пак се получи борба - покарахме, поремонтирахме се, побоксувахме, подърпаха ни асистиращи машини, повечко попихме и хапнахме от рибената чорбичка и гуците! Абе имаше си от всичко, както подобава за тъкъв тип мероприятие! Вдигнахте летвата на МАКС и ще видим какво ще сторят останалите организатори от следващите два кръга!
            Още един път Благодаря на всички и се извинявам ако съм обидил някой, аз лично съм доволен - нали Мехата не ме победи, трето място си е трето!!!

            Коментар


            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

              Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
              аз лично съм доволен - нали Мехата не ме победи, трето място си е трето!!!
              Мехата с тази негова стратегия можеше да ни види сметката.
              А на теб най искрено ти пожелавам да се качваш по нависоко на стълбичката.

              Коментар


              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                Благодаря, но срещу такива ветерани с 51 годишни "бръмбари" в глават с богат житейски опит и хъс, мисля че е трудна задача, но внимавай нищо не се знае!

                Коментар


                • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                  Получи се много интересно и трудно състезание.Благодаря на орга тима за вложения труд .Всяка минута стоене на слънце си заслужаваше.Някои зони бяха извън възможностите на рокито затова просто влизах и излизах от изхода което се оказа доста добра стратегия ха ха ха ха .Купона беше на макс.Вече може и аз да се похваля че емен-емен се обърнах за което благодаря на навигатора си Тошко.Пък Краси може да го победим на Зверино....знае ли човек ко го чака...ха ха ха .
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                    Насе благодаря за прекрасните снимки.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                      Въпреки непоносимата жега и трудните зони,състезанието в Русе си беше на ниво !
                      Мога да кажа с чиста съвест,че оргатима си беше свървил работата много добре.Поздрави на всичи които дадоха от себеси по нещо зада се състои това състезание от състезатели и организатори и не напоследно място съдииски състав !
                      Поздрави !

                      Коментар


                      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                        Прасенца имаше ли? Въпроса е принципен.
                        В съботния ден в 19.30 обиколих всички и Ви поканих за 20.00 пред караваните на организаторите. Имаше прасенца ПЕТ ТАВИ С ЦЕЛИ ПРАСЕНЦА + два казана рибена чорба. Както и два клуба по български хора, които бяхме поканили да ВИ поздравят. Вие уважихте ли поканата ни? Въпроса е принципен. Или трябваше да сервирам лично на всички? Прасенца останаха, дори снощи ядохме от тях и днес изхвърлихме последните.
                        Надявам се, че отговора ми бе достатъчно изчерпателен.
                        Поздрави
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                          Искам да благодаря от мое име и от името на оргатима на всички, които дойдоха и уважиха труда ни. Извинявам се за горещото време- от София ни бяха обещали облаци, ама в последния ден бяха преразпределени към някакви по-големи връзкари от нас
                          Благодаря на всички, които заебаха бизнеса си и семействата си, за да се получи всичко това!
                          Извинявам се, ако в тези дни не съм обърнал достатъчно внимание на някого, или неволно съм овикал някого , не е било нарочно, просто ми е пушела главата.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            Имам една забележка - ако е възможно за следващите състезания зоните за Стандартен да запазват целостта си колкото може по-дълго време.
                            По принцип това е много хубаво, и то не само за стандартен, а за всички класове. Обаче за да се постигне това, трябва препятствията да са бетон или камък, което лично мен не ме кефи, понеже предполага повече трошене. Почвата в района е много мека и се променя при всяко превъртане на гума. А в долната част на трасето си е чист пясък.
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                              Аз не съм доволен от състезанието!Не ми се даде възможност да карам дори собствения си джип и то след приключване на зоните.Виновни са Мехата,Тошко и целия оргатим!На всичкото отгоре дори не успяха да счупят нищо.Е при мен такова животно няма!
                              И ако Асенчо беше донесъл гуми,Краси щеше да има безплатна такса участие на Зверино,не Мехата и Тошко.Но ще видим кон боб яде ли и........
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                В съботния ден в 19.30 обиколих всички и Ви поканих за 20.00 пред караваните на организаторите. Имаше прасенца ПЕТ ТАВИ С ЦЕЛИ ПРАСЕНЦА + два казана рибена чорба. Както и два клуба по български хора, които бяхме поканили да ВИ поздравят. Вие уважихте ли поканата ни? Въпроса е принципен. Или трябваше да сервирам лично на всички? Прасенца останаха, дори снощи ядохме от тях и днес изхвърлихме последните.
                                Надявам се, че отговора ми бе достатъчно изчерпателен.
                                Поздрави
                                Извинявам се,ако съм Ви причинил някакви неудобства,или съм Ви засегнал по някакъв начин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X