Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
    Няма да се учудя ако един 2Т двигател в тия условия се окаже по издържлив и с никаква поддръжка, отколкото един 4Т.
    Ако не се лъжа преди години от DirtRider бяха правили тест на КТМ 125 цял сезон състезателно каране (предполагам не от про райдър) без никакви ремонти и беше оцелял, което за 4Т е почти невъзможно.
    2Т си е издържлив двигател , на времето си ги карахме по един сезон без ремонти. Но проблемите за 2Т са точно условията на Дакар , финият пясък който замърсява бързо филтъра и износва двигателя , и допълнителните килограми които се отразяват сериозно на 125 2Т. Но ако и в бъдеще има етапи с малко пясък и са сравнително къси , няма да се учудя ако пуснат някое 300-360 2Т.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Благодаря на всички, които споделяха тук в тази тема информация за състезанието.
      Аз също искам да благодаря на всички, писали в темата!

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

        Още един Дакар отмина, получи се не лошо състезание. Честито на победителите и най-вече на всички завършили!!!
        Благодаря и на всички хора, които, макар и спадналия интерес към Дакар тази година, продължиха да споделят интересно инфо за всички нас, които четем тази тема!!!

        Аз имам следното питане:
        Къде може да се намерят (ако въобще могат да се намерят) в нета репортажите на Евроспорт от отделните дни? Разбира се, има ги на техния сайт, но някак си не ми се иска да се регистрирам и да си плащам само за 12-13 видео от по 30 мин..... Благодаря предварително : )

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

          Първоначално публикуван от husdff Преглед на мнение
          Още един Дакар отмина, получи се не лошо състезание. Честито на победителите и най-вече на всички завършили!!!
          Благодаря и на всички хора, които, макар и спадналия интерес към Дакар тази година, продължиха да споделят интересно инфо за всички нас, които четем тази тема!!!

          Аз имам следното питане:
          Къде може да се намерят (ако въобще могат да се намерят) в нета репортажите на Евроспорт от отделните дни? Разбира се, има ги на техния сайт, но някак си не ми се иска да се регистрирам и да си плащам само за 12-13 видео от по 30 мин..... Благодаря предварително : )
          Има ги в rutracker http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5144273

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

            Мерси!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X