Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преглед за покупка на CR - V в Плевен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преглед за покупка на CR - V в Плевен

    Колеги, моля да препоръчате сервиз в Плевен за оценка състоянието на Honda CR-V.
    Има ли специализиран Хонда сервиз?
    ++359885252320
    Драго

    Honda CR-V 3 gen.

  • #2
    От: Преглед за покупка на CR - V в Плевен

    Само бегай от онзи дето ги внася от Швейцария-Нов внос,реални километри,като нова Швейцария,Швейцария,Швейцария.
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #3
      От: Преглед за покупка на CR - V в Плевен

      Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
      Само бегай от онзи дето ги внася от Швейцария-Нов внос,реални километри,като нова Швейцария,Швейцария,Швейцария.
      За жалост, не знам сервиз в Плевен който да може да ти свърши работа.
      Но това горното напълно го подкрепям и ако колата е от там - много си отваряй очите.
      Мисля, че въпросната автокъща е "Глобус комерс".
      / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

      Коментар


      • #4
        От: Преглед за покупка на CR - V в Плевен

        Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
        За жалост, не знам сервиз в Плевен който да може да ти свърши работа.
        Но това горното напълно го подкрепям и ако колата е от там - много си отваряй очите.
        Мисля, че въпросната автокъща е "Глобус комерс".
        Благодаря за отговорите.
        Не, колата се продава в автокъщата срещу гарата. Купувана е от Бултрако. В ПЛевен е карана 1-2 години. Тъмно сива, дизел, 2009 г. - фейслифт.
        Соственика е направил бартер с автокъщата. Дали случайно някой не го познава?
        ++359885252320
        Драго

        Honda CR-V 3 gen.

        Коментар


        • #5
          От: Преглед за покупка на CR - V в Плевен

          Ако ти дадат VIN- а, може да я провериш в Бултрако, (поне сервизната история,докато е била в гаранция ).
          Ако обаче не ти го дадат, като ходиш да я гледаш,го снимай, или запиши и пак може да я провериш.
          Намира се, в долния ляв ъгъл, на предното стъкло ( пред шофьорското место).
          Така поне ще придобиеш представа, за първите три години, иначе ще е късмет ако откриеш втория собстерник-а дали той ще ти каже някаква достоверна информация е друг въпрос.
          / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

          Коментар


          • #6
            От: Преглед за покупка на CR - V в Плевен

            Аз съм от Плевен, но за съжаление доверен сервиз не мога да препоръчам. Представителство на Хонда няма в града. Един приятел преди да купи една Мазда 3 беше ходил в Автотехника/Фолксваген/-на влизане в плевен от към софия, и беше доволен.
            Продавача не го познавам лично, но знам за него, точен е и не би трябвало да имаш проблеми.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X