Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Triumph Explorer XC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Triumph Explorer XC

    Честита придобивка! Много е готин.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: Triumph Explorer XC

      През уикенда видях за първи път Triumph XrX на живо:

      http://triumphmotorcycles.com/bikes/.../tiger-800-xrx

      Досега не бях и чувал за този модел... Яко!!

      Коментар


      • #18
        От: Triumph Explorer XC

        Честито Колега,
        Увеличават се притежателите на марката, което ме радва много.
        Бъди здрав и му се радвай с всичка сила...
        Поздрави

        Коментар


        • #19
          От: Triumph Explorer XC

          Днес беше първото излизане на машината . Направих около 200 км . разходка , много голям кеф . Добавих към екипировката SRC комуканиционна система , и Гармин зумо LM 350 . Оказа се обаче , че съм взел неправилните ботуши . Изглеждат много добре , но са толкова твърди , че адски ми убиват. Като ги пробвах в магазина всичко изглеждаше ок . Но при движението за превключване на скоростите , ми направиха рана за 200 км. Явно ще се вземат нови , но съм решил да е нещо по леко . Ако някой препоръча нещо добро , ще е от полза .

          Коментар


          • #20
            От: Triumph Explorer XC

            Аз карам трета година Alpinestars Web Gore tex,
            и съм много доволен!

            Коментар


            • #21
              От: Triumph Explorer XC

              Аз след много мерене се спрях на Daytona Road Star:


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RoadStar_gtx.jpg
Прегледи:1
Размер:43.1 КБ
ID:5671477
              Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
              Honda Varadero XL1000 SD03 2011

              Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

              Коментар


              • #22
                От: Triumph Explorer XC

                Благодаря за предложенията. На около 100 км. от мен има голям мото магазин , който е и дистрибутор на Klim за района. Решил съм да отскоча до там , и да си взема втори комплект екип и ботуши. Ботушите определено ще са нещо по леко , но ще видя на място . Не ми се поръчват без да ги пробвам . За екип обмислям Klim Badlands pro , но като го видя на живо ще преценя .

                Коментар


                • #23
                  От: Triumph Explorer XC

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a.jpg
Прегледи:1
Размер:748.6 КБ
ID:5717792 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:b.jpg
Прегледи:1
Размер:691.3 КБ
ID:5717793 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c.jpg
Прегледи:1
Размер:795.5 КБ
ID:5717794 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d.jpg
Прегледи:1
Размер:883.0 КБ
ID:5717795

                  Коментар


                  • #24
                    От: Triumph Explorer XC

                    Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
                    За екип обмислям Klim Badlands pro , но като го видя на живо ще преценя .
                    Има ли някъде около вас представители на Held? Огледай ги. В някои от мотоверигите предлагат и техни артикули, но ограничен асортимент. Гледат да си пробутват тяхното... Вече имам някои техни неща и съм изкл. доволен.
                    https://www.held.de/#

                    Коментар


                    • #25
                      От: Triumph Explorer XC

                      Има в местния мото магазин , но не е голям избора . Днес дори се обзаведох с едни ръкавици от там , летни Held Rodney Coolmax . Другите ми са на същата фирма , горетекс но за топло време не стават .

                      Коментар


                      • #26
                        От: Triumph Explorer XC

                        Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
                        И Днес дори се обзаведох с едни ръкавици от там, летни Held Rodney Coolmax . Другите ми са на същата фирма
                        В магазина до фабриката - имат музей - тия с кви традиции са... с автографи от състезатели и т.н.
                        Направо не е истина - тия са ги измислили И аз съм с Held...
                        (Ама ти е далече - чак в Южна Бавария)
                        И яке имам тяхно (в кожата са царе) - сигурно ще ме надживее... Беше на промоция - няма да ти казвам цени да не се ядосваш... Много кефи моторетката ти и мерака ти...
                        Ето нещо от Klim (Klim-Badlands са на промоция) и Alpinestars:
                        http://www.fc-moto.de/Klim-Badlands-Pro-Hose
                        http://www.fc-moto.de/Klim-Latitude-Hose
                        http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/...star-Pant-0024
                        Последно редактирано от ivied; 02-06-16, 21:40. Причина: Klim

                        Коментар


                        • #27
                          От: Triumph Explorer XC

                          Екипа от Kлим ми е комплект , панталон и яке от серията бадландс . Много качествена изработка , за сега без никакви оплаквания или забележки . Машината е оборудвана с всичко необходимо за дълъг път . Проблема е само липсата на време за такъв . Километрите са малко за някакви заключения , но съм доволен и от мотоциклета . Ако беше малко по лек , щеше да е повече от добре . Но това е проблем само , само при бутане на тесни пространства . В движение килограмите са предимство , тук при нас ветровете са сериозни . Тази година ваканцията на младежите е през юли , на 4 август са на училище . Обмислям да си направя една по дълга разходка през септември . Ако плановете не се объркат смятам маршрута ще е - Германия , Швейцария , Италия , Словения , Хърватска , Сърбия , и Бг . Връщането - Бг , Гърция , фери до Италия , Швейцария и Обратно в Германия .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Triumph Explorer XC

                            Още малко аксесоари за машината . Подмяна на оригиналните предпазители за ръце . Също смяна и на огледалата . Новите предпазители Кобра , с вградени мигачи . Хубава изработка с масивна алуминиева шина . Оригиналните са само пластмаса .
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160927_152236.jpg
Прегледи:1
Размер:481.6 КБ
ID:5729553
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160927_152518.jpg
Прегледи:1
Размер:419.7 КБ
ID:5729554
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160929_141613.jpg
Прегледи:1
Размер:539.3 КБ
ID:5729555
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160929_144429.jpg
Прегледи:1
Размер:374.4 КБ
ID:5729556
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160929_144506.jpg
Прегледи:1
Размер:374.5 КБ
ID:5729557

                            Голямо разглобяване беше , заради захранването на мигачите . Но в крайна сметка станаха .
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160929_163408.jpg
Прегледи:1
Размер:421.3 КБ
ID:5729558

                            Коментар


                            • #29
                              От: Triumph Explorer XC

                              В Германия подмяната на части , аксесоари по МПС е под стриктен контрол . Всичко което не е монтирано от производител , трябва да е минало съответното техническо изпитание . Съответно такива продукти са сертифицирани , и легални за употреба . Съткратено се нарича АБЕ ( Allgemeine Bertiebserlaubnis ) . Това автоматично прави продуктите по скъпи , като разликата със сходни такива без сертифициране е до три пъти .
                              И поредната глезотия за предстоящ монтаж .
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090938.jpg
Прегледи:1
Размер:829.2 КБ
ID:5744017Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090940.jpg
Прегледи:1
Размер:705.5 КБ
ID:5744018 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090943.jpg
Прегледи:1
Размер:714.4 КБ
ID:5744019 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1090945.jpg
Прегледи:1
Размер:640.7 КБ
ID:5744020

                              Коментар


                              • #30
                                От: Triumph Explorer XC

                                Вече си свикнахме с машината . За сега все още не се е налагало сервизно посещение , освен стандартното обслужване . Доставя удоволствие и не показва капризи. Два големи недостатъка според мен са - теглото ( с куфарите и пълен резервоар става почти 300 кг. ) и малкия резервоар 20 литра .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X