Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се случва с ЕвроПРО ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво се случва с ЕвроПРО ?

    Чета за явното сближаване м/у САЩ и Иран (иначе страна в някаква степен подкрепяна от Русия), и се замислям - при това затопляне на отношенията не намалява ли драстично "нуждата" от изграждането на европейския противоракетен чадър, за съществуването на който бе основополагащ риска от иранско ракетно нападение над Европа. А междувременно Израел се понапрегнаха. Разбира се, вземаме предвид, че все пак някаква ракетна заплаха съществува, но все пак...
    Последно редактирано от Самодържец; 07-04-15, 22:15.
    Всеки трети е шести

  • #2
    От: Какво се случва с ЕвроПРО ?

    То реалната заплаха от Иран винаги е била само за Израел а това че ги използваха американците за претекст да разполагат из Европа боклуците си е друг въпрос . С или без Иран на всички е ясно срещу заплахата от кои ракети е това ПРО .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #3
      От: Какво се случва с ЕвроПРО ?

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      То реалната заплаха от Иран винаги е била само за Израел а това че ги използваха американците за претекст да разполагат из Европа боклуците си е друг въпрос . С или без Иран на всички е ясно срещу заплахата от кои ракети е това ПРО .
      Подбъзикват си се




      Видеото да не се взима много на сериозно, защото не се знае точно по какъв въпрос са разисквали.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #4
        От: Какво се случва с ЕвроПРО ?

        Процеса е общ/цялостен... Промяна на някои дребни детайли не променя централната идея...
        Много точно описание на процесите около Европа даде Джордж Фрийдман - шеф на STRATFOR - американска частна разузнавателна и аналитична компания (често наричана - частното ЦРУ) преди 2 месеца..
        Лично мен ме учуди каква точно е идеята от толкова целенасочен и отворен отговор...Дали е опит да се покаже нещо от рода 'ние си правим каквото си искаме, дори и да не е съвсем хуманно, добре и т.н. - никой не може да ни попречи', или пък опит да покаже какво трябва да се промени...
        Аз го 'прочетох' като инструкция какво трябва да се промени в Европа за да тръгне напред - обединение...:
        Последно редактирано от slowtraveler; 10-04-15, 09:51.
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X