Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работното време на моргата с.Царева Ливада?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Работното време на моргата с.Царева Ливада?

    Здравейте колеги! Понеже свободното ми време през седмицата ми е лукс а ми се налага да си набавя някой части за Трибюта има ли някой който знае дали днес моргата в Царева ливада работи защото не можах да им открия работно време телефоните не вдигат но все пак тая надежда че може би работят днес та някой да е запознат ?

  • #2
    От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

    Здрасти колега съмнявам се тия кожодери ( макар че и ние сме опирали до тях ) да работят днес
    само бараки

    Коментар


    • #3
      От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

      Ходил съм един път и няма да повторя.
      имаше един само в офиса дето върши всичко и толкова беше затрупан с телефонни разговори че не можа дума да ми продума за 45 мин чакане.
      на друг клиент му се каза ако бърза да иде да си изрови каквото му трябва сам !?!?!
      с две думи хора дето си гонят клиентите дошли на крака.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

        изобщо не познават парите, тези момчета.............

        Коментар


        • #5
          От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

          Ами след като проведохме един телефонен разговор и мен ме изгубиха като клиент вярно че Трибюта е малко екзотика ама за мокета на кората на багажника да ми искат 60лв ддз нещо не ми се струва реално

          п.п. В неделя не работят!

          Коментар


          • #6
            От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

            Първоначално публикуван от Tarkan Преглед на мнение
            изобщо не познават парите, тези момчета.............
            + 1

            Коментар


            • #7
              От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

              И аз съм супер разочарован от тази морга.
              Търсех тампон за двигателя на маверика, и се обадих да ги питам. Обявиха ми цена от 60 лева, което ми се видя множко. Казах им, че ми е много, и ще потърся другаде.
              Потърсих, ама нямаше, и след ден-два пак се обадих там, бях вече прежалил 60-те лева.
              Обаче ме изненадаха като ми казаха, че цената вече е 70 лева. На възражението ми, че вчера беше 60 лева, ми отговориха, че това е било вчера, а днес вече е 70 лева.
              Явно са решили, че съм на зор, и са вдигнали цената, зер, болен на легло се еве...
              Казах им, че няма да просперират с тази си политика, и без "приятен ден" затворих телефона.

              Като гледам-продължават с тази си политика...

              П.П. Бях решил да слагам стария тампон(както е вървяло досега-пак така ще си върви, а когато намеря тампон на читава цена-да го сменя, но в последния опит намерих тампон за 20 лева, от частна обява...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

                Случай ...пазарувам за клиент двигател за Терано 2.7 тди.Обявява се цена 1200 за пълен блок с глава в комлект ,без турбо ,ГНП и окабеляване.На клиента проблема беше задиране в цилиндрите и питахме за цената на блока както е пълен.Отговора беше 500лв глава,700 блок .Разбрахме се с клиента да вземем само блока защото неговата глава така или иначе беше скоро ревизирана и в крайна сметка не струва толкова пари.Накараха ни да дадем капаро 100 лв заради това че ще го отворят ,като ни беше заявено ,че ако блока вътре е дроб ,капарото си е капаро.
                РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                0895шест29410 .

                Коментар


                • #9
                  От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

                  И аз не ги харесвам. Когато и да звънна ми вдига един, който едва не заспива на телефона и говори като пълен селянин, винаги отговаря с "нямам" и това е!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

                    Ако сте мазохист може да им бъдете клиент!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

                      +1 и от мен за въпросната автоморга... лично наблюдение!!! Жалко, че могат да зарадват много хора като нас с наличното в огражденията погледнато от пътя.
                      Поздрави.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

                        Аз пък два три пъти съм намирал при тях части за ТЛК 90 и то на доста разумни цени. Че, и ги доставят на крака в рамките на ден.
                        Последно миналото лято търсих бензинови дюзи за 3,4 бензновия двигател трябваше ми една и ми я доставиха на цена 60 лв с проба при мен в гаража.
                        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                        Място и хора към които да принадлежи ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

                          Прякора на собственика на тази морга обяснява всичко негативно.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Работното време на моргата с.Царева Ливада?

                            Финансово невъзпитани,скрабо продавачи!
                            Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                            Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                            Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                            Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                            Коментар


                            • #15
                              Изключително грубо отношение към клиента, бих казал дори просташко ! Не бих повторил !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X