Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RAM THREE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: RAM THREE

    Пламен е прав, че за каране по асфалт , не ти трябва такава широчина.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #17
      От: RAM THREE

      А моето мнение е, че за тези пари, точно това колело най-вероятно да е крадено.
      Другите два варианта са:
      Има доста поражения и да му трябват поне още толкова докато стане за каране.
      Продава някой или много твой човек, или такъв който хабер си няма от колела.
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #18
        От: RAM THREE

        Или леко пукната рамка около челото.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          От: RAM THREE

          Или рамка с много калпав монтаж , ама така може да си гадаем до безкрай.
          Колега , питай подавача за останалите части , иначе наистина цената е притеснително ниска за това колело.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #20
            От: RAM THREE

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Колко тежиш?
            Колко си висок?
            Какъв е терена, асвалт и чисти пътеки или трънки и много бодили?
            Трябват ти като първо четене широки гуми.
            Трябва да са надути близо до максималното налягане.
            После ти трябват кевларени ленти за гумите ако караш с вътрешни.
            Ремонтен комплект за лепене на гуми защото модерните външни гуми са като кондоми, пукат се от поглед и лош помисъл.
            Или безкамерни гуми със слайм.
            И много други неща ама започни от някъде първо
            И защо го засилваш така за 6 км.? Аз ако си дам зор на ръце ще ги изходя.
            Я го вземай в движение може да го тунинговаш нагоре или надолу. Виж, че има хора дето му разбират и ще ти помогнат със съвети. И виж там за нещата, за които те предупредиха.
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #21
              От: RAM THREE

              За краденото колело ти говорим , защото МТБ обществото в България сме доста задружни. В Русе намерихме 2 колелета откраднати от София и 3 откраднати от тук. Неприятностите не са малки, а и да купиш крадено .....каквото и да било значи да подкрепиш крадците ( лично мое мнение ).
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #22
                От: RAM THREE

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Неприятностите не са малки, а и да купиш крадено .....каквото и да било значи да подкрепиш крадците ( лично мое мнение ).
                И моето мнение е такова.
                Да не говорим, че вече има не един и два случая (колкото и невероятно да звучи) на разпознати по един или друг начин и върнати на собствениците велосипеди. А купувача остава евентуално с опцията да си търси парите от прекупвача/крадеца...
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • #23
                  От: RAM THREE

                  Както за колите, така и за колелата има документи и номер на рамката. Няма ли тези документи продаваното колело няма какво да го мислим. Аз не харесвам крадците, но също така не харесвам и хората пазаруващи от крадци!

                  Коментар


                  • #24
                    От: RAM THREE

                    Замислихте ме...Човека каза че сина му го донесъл от Англия.Няма пукнати рамки и прочие...Единствената му забележка са износени грифове(не знам как се казват,дръжките за ръцете)И наистина няма документи....

                    Коментар


                    • #25
                      От: RAM THREE

                      Велосипед от български производител, донесен от Англия...
                      Не, че не се предлагат и там, ама са голяма екзотика на техния пазар.
                      Виж проучи добре, щото все по-съмнително звучат нещата.
                      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                      Seat Leon 2007 1.9 TDI

                      Коментар


                      • #26
                        От: RAM THREE

                        Т'ва колело в Англия е над 2000лв...

                        Коментар


                        • #27
                          От: RAM THREE

                          Колега, напиши - RAM three откраднат в google и виш дали няма да го познаеш.

                          Коментар


                          • #28
                            От: RAM THREE

                            Малко късно, но все пак - това е темата в МТБ-БГ за откраднати велосипеди. Практически това е най-пълната неофициална* база на откраднати колела в България - потърси в нея.

                            http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=1916

                            * Лично аз съм убеден, че е по-пълна и от официалната такава. Единственото "ограничение" е, че повечето колела не са от по 100лв от Кауфланд.

                            Коментар


                            • #29
                              От: RAM THREE

                              Ами колето го взехме.В рам откраднат не го открихме.Ако колега има откраднато такова ,съм готов да съдействам срещу естествено същата сума.Но трябва да си го познае без да го види(докаже по някакъв начин че е негово).Човека каза че не е крадено.Ма и ние се под вола теле...Се като евтино,трябва да е боклук или крадено.На скоро приятел продаде ,примерно телевизор за 500.А бе купен за 1300 и ползван 2-3 месеца.

                              Коментар


                              • #30
                                От: RAM THREE

                                Първоначално публикуван от Руди Преглед на мнение
                                Ако колега има откраднато такова ,съм готов да съдействам срещу естествено същата сума.
                                Това не го разбирам! Ако са ми откраднали колелото, а някой го е купил без документи и го намеря(независимо как), кой на кого ще дава пари?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X