Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

    Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
    Ама точно тази готовата искамммм!!!!!! Оооу, много ми харесва! Продаваш ли я?
    Мис , на тоя свят всичко се продава ...
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #47
      От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

      Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
      Оборудването на Дифендъра е като на УАЗ Хънтър(има си хидравлика,серво,климатик ,твърд таван и пружини). Като изкарам моя наточен и настръхнал УАЗ ,тези с джипки за по 70 000-80 000 кинта си чупят вратовете да го зяпат по светофарите.И не защото е с гуми 33, с две лебедки ,повдигнат ,с шнорхел ,ами защото е именно стар армейски джип от който 99 % са движещи се гробници поради тежката им експлоатация години наред без нещо да е пипано по тях. Този джип е СЪЗДАДЕН с цел да предвожда танкове и като всеки един джип си има минуси и плюсове. Патрола е всеизвестен всъдеход с двигател от лека кола Лаурел,слабичък за такова животно,ама се купуват и карат. Самурая е 1.3 ,че на баба прахосмукачката има повече тяга от него,но се карат и по състезания. Гледам тука в България масово се плюе от състезателите качествата на УАЗ като машина ,но повярвайте ми ,ако дойдат руснаците с техните УАЗ-ове , ще стане като на Кърджали , първите 14 места от чужденци ,щото нашите машини не са правени с толкова пари. Не случайно на Ладога , 14 % изкарват до края УАЗ ,след това рязко надолу 10 % Тойота ,8% Патрол а Г класата едва 3-4 % . Всеки знае за Ладога ,какво представлява това състезание и половината се минава само на лебедка.Това ,че в България УАЗ е оставен да гние ,да се побългарява ,да не се сменя маслото с години ,да се блъска из всевъзможни терени, не значи ,че е боклук. Аз също имам Нисан Патрол, но по ми прави кеф като карам УАЗ-ката ,настръхнал Патрол всеки втори ,ама настръхнал УАЗ съм виждал за толкова години 7-8 ,който наистина са впечатляващи . В Силистра видях паркиран на Захари УАЗА и отбих да го снимам,наистина впечатляващ,моя е горе долу като неговата визия. Поздрави
      Последно редактирано от koko_s; 27-03-15, 21:16.
      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

      Коментар


      • #48
        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

        Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
        Оборудването на Дифендъра е като на УАЗ Хънтър(има си хидравлика,серво,климатик ,твърд таван и пружини). Като изкарам моя наточен и настръхнал УАЗ ,тези с джипки за по 70 000-80 000 кинта си чупят вратовете да го зяпат по светофарите.И не защото е с гуми 33, с две лебедки ,повдигнат ,с шнорхел ,ами защото е именно стар армейски джип от който 99 % са движещи се гробници поради тежката им експлоатация години наред без нещо да е пипано по тях. Този джип е СЪЗДАДЕН с цел да предвожда танкове и като всеки един джип си има минуси и плюсове. Патрола е всеизвестен всъдеход с двигател от лека кола Лаурел,слабичък за такова животно,ама се купуват и карат. Самурая е 1.3 ,че на баба прахосмукачката има повече тяга от него,но се карат и по състезания. Гледам тука в България масово се плюе от състезателите качествата на УАЗ като машина ,но повярвайте ми ,ако дойдат руснаците с техните УАЗ-ове , ще стане като на Кърджали , първите 14 места от чужденци ,щото нашите машини не са правени с толкова пари. Не случайно на Ладога , 14 % изкарват до края УАЗ ,след това рязко надолу 10 % Тойота ,8% Патрол а Г класата едва 3-4 % . Всеки знае за Ладога ,какво представлява това състезание и половината се минава само на лебедка.Това ,че в България УАЗ е оставен да гние ,да се побългарява ,да не се сменя маслото с години ,да се блъска из всевъзможни терени, не значи ,че е боклук. Аз също имам Нисан Патрол, но по ми прави кеф като карам УАЗ-ката ,настръхнал Патрол всеки втори ,ама настръхнал УАЗ съм виждал за толкова години 7-8 ,който наистина са впечатляващи . В Силистра видях паркиран на Захари УАЗА и отбих да го снимам,наистина впечатляващ,моя е горе долу като неговата визия. Поздрави
        Аз искам твоя!!!

        Коментар


        • #49
          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

          Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
          Аз искам твоя!!!
          Ами ... предложи цена де В края на краищата, тия неща опират до търсене и предлагане.
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #50
            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

            Колежке, Игнат Донев ми се пада малко нещо шеф, в нашия сервиз е направена не една УАЗка, както и текуща поддръжка на машините(сериозните) на "Енерго-про". В които има и доста УАЗки.
            Отделно от това, когато няма друга работа(ама напоследък не съм видял такова) се възстановяват УАЗки, като не се прави компромис с нищо. Просто всичко между предния и задния номер се разглобява, дефектира, и се възстановява във фабричен вид. И резултата е почти перфектна машина. Но разбира се-това си има цената. Не е като в обявите за стари коли-"3000лева, като нова".
            Игнат караше такава като ежедневна кола, но поради финансови причини се принуди да я продаде.
            Та ако искаш-звънни или пиши на лични да си поговорим за джипки, та да видим какво ще излезе.

            0898 942541
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #51
              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

              Добър вечер!
              Определено във входящата кутия на личните ми съобщения продължава да съществува проблем! Публично помолих да се отстрани, защото не зная къде да пиша на администраторите, но не и не! Отдавна съм изтрила всички съобщения, обаче от няколко дни си седи надпис, че има записани 3 съобщения, които трябва да изтрия. Е нЕма такава безизходица!!!! Когато вляза в кутията, само за миг виждам, че има получени нови съобщения, но веднага изчезват, изобщо не остава време дори да видя от кого са!!! А и през пет минути трябва да влизам във форума отново и отново с парола... Това изнервя.

              Затова, моля, за връзка с мен относно мнения, коментари и предложения -
              скайп: miskapriz1
              е-mail: greti@gbg.bg
              моб./mesenger: 0888-90-12-78

              Коментар


              • #52
                От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                Ето какво се вижда, когато вляза в лични съобщения:
                Входящата кутия съдържа 0 съобщения. Вие имате 0 съобщения записани, от общо 70 позволени.

                Тези 70 къде са, идея си нямам! Никъде ги няма. Ако някой знае какъв е проблема, моля, нека ми каже!!!

                Коментар


                • #53
                  От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                  Това е от компетенцията на модераторите.

                  Имаш опция "обади се".
                  Сложил съм телефон, не ям жени за вечеря.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #54
                    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                    Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
                    ...
                    Входящата кутия съдържа 0 съобщения. Вие имате 0 съобщения записани, от общо 70 позволени.


                    Тези 70 къде са, идея си нямам!..
                    Най-вероятно никой не ви ги е изпратил още.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #55
                      От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                      А след вечеря?
                      0884 987 137
                      В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                      Коментар


                      • #56
                        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                        Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
                        Не съм срещала по-интересен, по-впечатляващ на външен вид ретро-автомобил, и по-жесток из планини и гори.
                        Това е, защото не си срещала ГАЗ-69
                        Ето няколко наточени:
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:%E3%E0%E73%7E0.jpg
Прегледи:1
Размер:32.9 КБ
ID:5650672Натиснете снимката за да я уголемите

Име:%E3%E0%E74.jpg
Прегледи:1
Размер:51.8 КБ
ID:5650673Натиснете снимката за да я уголемите

Име:%F1%E0%EB%EE%ED.jpg
Прегледи:1
Размер:40.3 КБ
ID:5650674Натиснете снимката за да я уголемите

Име:209.jpg
Прегледи:2
Размер:77.5 КБ
ID:5650675Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8__%D5%EE%F2%E5%EB_%EE%E4%E5%F2%FC_%EA%F3%E7%EE%E2_%ED%E0_%F0%E0%EC%F3_%E8_%E0%E3%F0%E5%E3%E0%F2.jpg
Прегледи:1
Размер:47.8 КБ
ID:5650676Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13__%D2%EE%EF%EE%F0_1954_%E3%EE%E4%E0-_%E3%EE%E4_%E2%FB%EF%F3%F1%EA%E0_%C3%C0%C7-69_%7E0.jpg
Прегледи:1
Размер:48.5 КБ
ID:5650677Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18__%C8%F2%E0%EB%FC%FF%ED%F1%EA%E0%FF_%EA%EE%E6%E0_%F1_%FD%F4%F4%E5%EA%F2%EE%EC_%F1%F2%E0%F0%E5%.jpg
Прегледи:1
Размер:39.2 КБ
ID:5650678Натиснете снимката за да я уголемите

Име:offimessut_perjantai_53.jpg
Прегледи:1
Размер:56.4 КБ
ID:5650679
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                          ЛЕЛЕ!!!!!!! Такова не съм виждала!!! Къде са тези коли??? Сега разбрах, че точно жълтата съм мечтала цял живот!!!! Последната жълта. И първата! Продават ли се? Искам жълтата!! Не жълтата, май искам тъмно зелената, откритата. Боже, какви коли!!!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                            И аз си мечтая да си купя една такава, и да я приведа или в заводски вид, или във вид какъвто на мен ми харесва, ама вече ги няма. Всъщност-има, но или са само за скрап, или са без документи. Което не ме устройва.
                            А УАЗ е наследника на ГАЗ, и макар да се различават като машини(много повече ми харесва ГАЗ 69)-не е много различна.

                            За нахъсване ето ти един клип:

                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Най-вероятно никой не ви ги е изпратил още.
                              Входящата кутия съдържа 0 съобщения. Вие имате 0 съобщения записани, от общо 70 позволени. (Изчисти папката)

                              !!!!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                И аз си мечтая да си купя една такава, и да я приведа или в заводски вид, или във вид какъвто на мен ми харесва, ама вече ги няма. Всъщност-има, но или са само за скрап, или са без документи. Което не ме устройва.
                                А УАЗ е наследника на ГАЗ, и макар да се различават като машини(много повече ми харесва ГАЗ 69)-не е много различна.

                                За нахъсване ето ти един клип:

                                Оооооооо!!!!!!!!!!!!! Егасимуси!!! Великолепно е!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X