Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на организаторите на Трофи състезания 4-5 април в Троян

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Среща на организаторите на Трофи състезания 4-5 април в Троян

    И понеже събитието наближава, предлагам срещата в Троян да започне в 13:00 часа на 4 април, пък дано успеем за вечерята
    Ако някой има желание да остане за нощувка, моля да ми пише на лични, за да го предвидя с резервация.
    Срещата е в зала ОСЪМ, а хотела се намира ето тук - "П.Р.Славейков" 54, Троян !

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture079.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5650256

    Коментар


    • #17
      От: Среща на организаторите на Трофи състезания 4-5 април в Троян

      Току що се прибрахме......срещата мина успешно!
      Тодор Христов бе страхотен домакин!
      Правилника е готов.Ще бъде подреден и прегледан и след това ще се публикува!
      Постарахме се за него цели 12 часа и се надяваме да ви хареса и сте доволни.....поне повечето Натиснете снимката за да я уголемите

Име:988908_1040451752631867_8627116628511427438_n.jpg
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:5652566
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • #18
        От: Среща на организаторите на Трофи състезания 4-5 април в Троян

        Благодарности и от мен на Тодор Христов, който наистина е страхотен домакин. Срещата премина успешно и както каза Милен, цели 12 часа го умувахме и спорихме, но в края на краищата мисля, че в този си вид Правилника е по-опростен и ще ни върши работа. Сигурен съм, че ще има и някой недоволен, но проблема си остава негов. Всеки ,който се считаше за заинтересован от този правилник, беше поканен на тази среща. За това от тук на там мрънкането е излишно.
        Благодаря на всички, които си направиха труда да дойдат и на всички, които бяха възпрепятствани по една или друга причина, но се обадиха за да заявят своята заинтересованост.
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X