Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да ви се представя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Да ви се представя

    Следва изправяне и усилване (затваряне) на рамата отпред и фризиране на калниците. В общи линии - Соти си има ново хоби...

    Коментар


    • #47
      От: Да ви се представя

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Деде, какво се търкаля при тебе (да знам да го прибирам ли, или да го харизвам..)?
      На първо четене една синя кора която стои в дясно до краката на пътника, една гарнитура за капак на клапани дето Димата не я смени, може и друго да има ама не ми се рови......
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #48
        От: Да ви се представя

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        На първо четене една синя кора която стои в дясно до краката на пътника, една гарнитура за капак на клапани дето Димата не я смени, може и друго да има ама не ми се рови......
        Ша мина (пияни вишни или лимонови резенки?)...

        Коментар


        • #49
          От: Да ви се представя

          ...и кока кола...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #50
            От: Да ви се представя

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Ша мина (пияни вишни или лимонови резенки?)...
            Вишни

            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
            ...и кока кола...
            Ела да ти подаря една ( много рядко е пия)...
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #51
              От: Да ви се представя

              Днес бях на свиждане на "Редник Райън". Не успях да му счупя капачките, но за сметка на това като му пораздадох газта и масата на бензиновата помпа пак взе да изчезва по дупките. Хубавото е, че поне сега пали. Иначе, като за Бронко върви на пожар, даже и ходовете му се подобриха заради по-широкия мост. Ще стане работата...

              Коментар


              • #52
                От: Да ви се представя

                Днес бе ден за лека физзарядка на редника. След като позакърпихме ел.инсталацията на два пъти (общо трима човека и се изредиха) и пръснах маркуч на охлаждането (старчески артрит), който Соти ампутира и имплантира каквото намерихме из сервиза (не без помощта и на струг), два пъти му Обърнах километража на магистралата (140 км/ч), мина през кални бани (леки спа процедури - не се наложи да включвам бавните) и за финал на връщане (защото вече бях близо до сервиза...) минах през един легнал полицай с около 70-80 км/ч да видя какво ще се счупи, отлепяйки и 4-те гуми от асфалта. За мое учудване и най-вече на всички песимисти в сервиза (това ще рече - всички без мен) се прибрахме живи и най-вече ЗДРАВИ и двамата (аз и джипа). Има душица стария боец - ще го бъде!

                Коментар


                • #53
                  От: Да ви се представя

                  Сега с този мост по-широк ли е отпред спрямо отзад.
                  Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                  http://www.facebook.com/JeepBG
                  LZ1GGC

                  Коментар


                  • #54
                    От: Да ви се представя

                    Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                    Сега с този мост по-широк ли е отпред спрямо отзад.
                    Една идея...

                    Коментар


                    • #55
                      От: Да ви се представя

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Една идея...
                      Ахам...към 8 санта...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #56
                        От: Да ви се представя

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Ахам...към 8 санта...
                        Ми не е една педя (25 санта)...

                        Коментар


                        • #57
                          От: Да ви се представя

                          Вчера почти успях да кача Бронко на Мургаш (за 20 метра не стана работата). Ако автомата не бе започнал да прави каквото си иска на края, бях горе и то по трудния маршрут. Имаше доста екшън и на финала учудващо се прибрах на ход. Щетите са козметични - счупен колектор на отработените газове, една откачена ванта, и разстроена и леко покривена лостова система на автомата (иначе кутията си работи). Има хляб в "редника".... Малко лека му идва предницата при екстремни изкачвания (започва да подскача точно когато най-много ми трябва сцепление...) но ще го излекувам и това. Една лебедка му трябва само и минава от всякъде - от зор минах на ход и без чужда помощ през едно огромно паднало дърво - на същото място Соти с Кията (с редукторни мостове, блокажи и 37-ци) и Злати с Витарата мятаха лебедки.... С новия по-широк преден "мост" завива почти на едно място и се прекарва между дърветата изключително лесно (на някои места си карахме без път - директно през "просото"...). Оказа се и че държи доста добре на странични наклони - не успях да се обърна въпреки настойчивите ми опити и акробатични баланси. Забавна машинка е и определено изненадва приятно. Иска си и по-големи гуми (подразбира се) - окантарва се изключително лесно (ляга по коремче. като и диагонално).

                          Следва
                          Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 18-05-15, 06:14.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Да ви се представя

                            Сложи му радиатора за скоростната кутия, така и така го имаш, поне да има полза от него, че сигурно загрява.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Да ви се представя

                              [QUOTE=Марто (Мартин Христов);2765423]Вчера почти успях да кача Бронко на Мургаш (за 20 метра не стана работата). Ако автомата не бе започнал да прави каквото си иска на края, бях горе и то по трудния маршрут.


                              През цялото време карах в колоната след Марто. Много стабилно стои Брони и на страничен и на " отвесен наклон " дето ни подбра Сотко.
                              А за трудност на трасето, само искам да чуя колко са качили газопровода след стопяването на снега по отмития каманак, рововете и праговете.
                              А на теб не 20, а 5 метра не ти достигнаха да минеш кошмарния етап и то след най-ши**аната част.
                              Но техниката е за това, да ни радва и изневерява

                              Коментар


                              • #60
                                От: Да ви се представя

                                [QUOTE=zzlatanov;2765751]
                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Вчера почти успях да кача Бронко на Мургаш (за 20 метра не стана работата). Ако автомата не бе започнал да прави каквото си иска на края, бях горе и то по трудния маршрут.


                                През цялото време карах в колоната след Марто. Много стабилно стои Брони и на страничен и на " отвесен наклон " дето ни подбра Сотко.
                                А за трудност на трасето, само искам да чуя колко са качили газопровода след стопяването на снега по отмития каманак, рововете и праговете.
                                А на теб не 20, а 5 метра не ти достигнаха да минеш кошмарния етап и то след най-ши**аната част.
                                Но техниката е за това, да ни радва и изневерява
                                Абе ако бензина не беше свършил, щях да атакувам още няколко пъти и сигурно щях да го изкарам (автомата все един път щеше да остане на 1-ва, най-много ми бъркаше в гъза липсата на задна - тегаво е да се връщаш на зад при такива условия и единствения контрол да е със спирачките...), а като цяло - ако не беше малкия с мен (синът ми), сигурно и щях да го счупя (определено се съобразявах с детето, колко да натискам колата и до колко да рискувам). Опознаваме се още с редника - определено ми е дискомфортно (още търся границите на колата) като не го усещам със задника и гърба си ( с Гранда съм едно цяло...). Със сигурност - като го погледнеш отстрани и го подценяваш Бронко-то, но може да даде много в гората и в този вид (определено му трябват едни подложки на пружините отпред, за да се оправят ъглите на носачите - два-три пъти закачих предния "мост", добре, че е брониран в буквалния смисъл....). Ще се чувствам по-добре и с малко по-твърди пружини (много е възможно тези да са прекалено уморени вече). В момента на предницата и е нужно прекалено много време за да се успокои след неравност (не е само до малкото и тегло въпреки, че баланса на разпределението на теглото между двата моста го няма никакъв...). За мен най-радостното от тази разходка е, че подозренията ми, че "Редник Райън" носи на бой се оправдаха (очаквах много повече щети и то в графа "тотал"...). Злати, колегата дето беше с теб, цял ден снима - няма ли някоя снимка за визуализация на разказа..?!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X