Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно Спортиджа и хай джака

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно Спортиджа и хай джака

    Става дума за това какво трябва да се направи по джипката за да се ползва джака? Приемам всякакви съвети за доработки по рамата или самия крик. Аз си мисля че от страни на джипа трябва да се направят нещо като легла заварени за рамата до всяка гума, но как точно не измислям. За от зад мисля че може да се използва теглича. Ако някой е решил тези проблеми ще се радвам да сподели как точно го е направил. Ако има и по една снимка ще е още по добре.
    Нарочно не засягам вдигането за джантите защото миналия ден ни се наложи да сменяме спукана гума в кални коловози и решението беше да се закара джипа на по сухо и там да стане смяната с нормалния крик, добре че не нарязахме гумата.
    08888 седем шест 888

  • #2
    От: Относно Спортиджа и хай джака

    Силови брони отпред и отзад с подходящи усилки,продължение на рамата,и съответни отвори.За отстрани,рокслайдери,но и те трябва сериозно да се прикрепят към рамата.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      От: Относно Спортиджа и хай джака

      Имам силова броня за от пред, но по стечения на обстоятелствата е в един гараж за заварка от около година и половина(човека замина за чужбина) и не знам кога ще си я взема. Какви са тези рокслайдери?
      08888 седем шест 888

      Коментар


      • #4
        От: Относно Спортиджа и хай джака

        Ето: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=127336
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X