Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

    Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
    Не разбирам защо трябва да си тествате колите и газовите инсталации на магистрала с 230 км/час, изпреварване отдясно и т.н?

    Отиди на писта и се трепи
    Само как ги "джитка" с гъзомобила,не могат да се приберат в дясната лента. Лети като спортен, "Пернишки Голф".
    Със здраве да си кара количката,но почти, не трябва да има разлика в разхода между газ и бензин.

    Коментар


    • #17
      От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
      Е това ако не е спортна кола ,каква ли е преставата за тебе за спортна кола.А относно спирането съм сигурен че тоя кайен като съм му виждал спирачните апарати спира по добре от 99% от колите в бг.
      Представата ми за спрортна кола е нещо на което не му трябват 5 минути засилки по магистралата за да вдигне 200. На това "Порше" ако му се появи страничен вятър или локва за широчките му гуми какво става, гледаме му спирачните апарати ли? И понеже не останаха изоставени самолетни писти за тестове си пробваме късмета на магистралата.

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Че тя си е на аватара му. Лека (космически сплави), може сам с гръб да я повдигнеш
      Чшшш!

      Коментар


      • #18
        От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
        Представата ми за спрортна кола е нещо на което не му трябват 5 минути засилки по магистралата за да вдигне 200...
        Не мисля, че му трябват 5 минути, пък и в клиповете не се вижда такова нещо. По нашите т.нар. "магистрали" по което и да е време на денонощието дори на круиз-контрол със 120 не можеш да караш повече от три минути, все ще ти се наложи да натиснеш спирачката заради някой бодро движещ се в крайна лява лента (щото там настилката е малко по-запазена) с 80 км/ч, после да ръчнеш "resume" или както му викат на другите коли. Камо ли да видиш за колко ще ускори от 100 до 200 например - "устремът" ти ще бъде моментално пресечен от изникнало подвижно "препяДствие", отбиващо в последния момент, преди "контакт" с него, след като вече си свалил наполовина скоростта и си се приготвил за аварийно спиране. Мен повече ме притеснява клатенето на камерата при скорост над 190 и на двата клипа - нещо вибрациЙ много силни явно се появяват ? Не е наред тази работа.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

          Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
          Представата ми за спрортна кола е нещо на което не му трябват 5 минути засилки по магистралата за да вдигне 200. На това "Порше" ако му се появи страничен вятър или локва за широчките му гуми какво става, гледаме му спирачните апарати ли? И понеже не останаха изоставени самолетни писти за тестове си пробваме късмета на магистралата.


          Чшшш!
          На този кайен ускорението от 0 до 100 по каталог го дават 6,8 секунди,демек ускорението е повече от добро бих казал изродско.Колега ако си се возил на кайен 3,2 може да кажеш че ускорява до 100 за 5 минути но това е кайен 4,5,не ми се мисли ако беше TURBO S.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • #20
            От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            На този кайен ускорението от 0 до 100 по каталог го дават 6,8 секунди,демек ускорението е повече от добро бих казал изродско.Колега ако си се возил на кайен 3,2 може да кажеш че ускорява до 100 за 5 минути но това е кайен 4,5,не ми се мисли ако беше TURBO S.
            А ако се беше качвал в някоя 911-ка щеше да знаеш какво е ускорение от 100 до 200! И да ти подскажа малко - въздушното съпротивление расте експоненциално спрямо скоростта.

            Коментар


            • #21
              От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

              Интересна ми е темата ,но още по-интресно ще ми бъде да видя на Ферараи как се монтира газова уредба .
              Grand Vitra ddis 2008
              SEAT Althea XL tsi 2010
              Mitsubishi Canter

              Коментар


              • #22
                От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                Може ли на Лаборджини..?

                Сас паракало : https://www.youtube.com/watch?v=YozGy_aiA9A
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                  Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                  А ако се беше качвал в някоя 911-ка щеше да знаеш какво е ускорение от 100 до 200! И да ти подскажа малко - въздушното съпротивление расте експоненциално спрямо скоростта.
                  911 е моята мечта. Би ли ме повозил ?
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #24
                    От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                    За сега е и моя мечта, но сьм се возил

                    Коментар


                    • #25
                      От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                      Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                      За сега е и моя мечта, но сьм се возил
                      Споко,сигурен бях че нямаш.Това беше провокация. Нека сравняваме сравними неща.За СУВ Кайена има отлично ускорение.На газ, на пръдня,няма значение .
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #26
                        От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                        Оплюхте човека - а кой друг ще направи такива експерименти за своя сметка? При това изобщо не е най-опасния обект по тукашните магистрали.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Споко,сигурен бях че нямаш.Това беше провокация. Нека сравняваме сравними неща.За СУВ Кайена има отлично ускорение.На газ, на пръдня,няма значение .
                          Ти пък отлично ускорение,5 минути до 200 а и за толкоз спира абе с две думи не струва.Гроздето е кисело щото е високо.
                          .
                          0 8 76 36 8 542

                          Коментар


                          • #28
                            От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                            Споко,сигурен бях че нямаш.Това беше провокация. Нека сравняваме сравними неща.За СУВ Кайена има отлично ускорение.На газ, на пръдня,няма значение .
                            Да ускорението е отлично, но именно това е СУВ и 200 не е неговата скорост.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                              Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                              Ти пък отлично ускорение,5 минути до 200 а и за толкоз спира абе с две думи не струва.Гроздето е кисело щото е високо.
                              .
                              Я трай бе,ти в 911 возил ли си се?
                              Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                              Да ускорението е отлично, но именно това е СУВ и 200 не е неговата скорост.
                              И какъв и е точно проблема на тази каляска? Друса,прегрява...?
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • #30
                                От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                                Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                                Я трай бе,ти в 911 возил ли си се?

                                И какъв и е точно проблема на тази каляска? Друса,прегрява...?
                                Проблема е точно такъв,друса,прегрвя,хлопа,тропа,то това ако кайена беше хубав автомобил всеки втори щеше да кара.
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X