Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

    Бих искал мнение от Комисия трофи за проведените състезания до момента, съответстват ли на определените формати, изпълнение на правилника ... Би следвало на всяко състезание да има представител на комисията и да се обобщят рецензиите. Мисля че е важно за развитието на шампионата и се правят изводи не само за за 2016 но и за предстоящите състезания. Ще предстои ли среща на кандидат - организаторите и не е ли добре тя да се изтегли през Декември, като се анализира годината и да се състави календар.
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
      Бих искал мнение от Комисия трофи за проведените състезания до момента, съответстват ли на определените формати, изпълнение на правилника ... Би следвало на всяко състезание да има представител на комисията и да се обобщят рецензиите. Мисля че е важно за развитието на шампионата и се правят изводи не само за за 2016 но и за предстоящите състезания. Ще предстои ли среща на кандидат - организаторите и не е ли добре тя да се изтегли през Декември, като се анализира годината и да се състави календар.
      Аз съм "За" когато и където кажете!
      Ако ще се събираме да се обсъждат рецензиите до момента трябва да е след "Загора Трофи" защото няма време преди това.
      Иначе за срещата за календара за 2016г. мисля, че трябва да е през Декември или най-късно началото на Януари!
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

        Кога най после, ще се впишат точките от Самоков? Ако хората, които имат право да пишат в темата не ги интересува, при нас е точно обратното. Караме веригата и мисля, че е редно до седмица всичко да се преизчисли. Останаха две състезания и нека всичко да върви кактo трябва.
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
          Кога най после, ще се впишат точките от Самоков?
          И аз това питах вече два пъти ама дори не ми одобряват мнението или го изтриват......пък за отговор да не говорим!

          Коментар


          • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
            Кога най после, ще се впишат точките от Самоков? Ако хората, които имат право да пишат в темата не ги интересува, при нас е точно обратното. Караме веригата и мисля, че е редно до седмица всичко да се преизчисли. Останаха две състезания и нека всичко да върви кактo трябва.
            Точно така

            Коментар


            • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

              Това класиране, явно няма да бъде направено. Интересно е ЗАЩО?

              Коментар


              • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                Няма ли кой да отрази точките след Самоков.

                Коментар


                • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                  Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                  Бих искал мнение от Комисия трофи за проведените състезания до момента, съответстват ли на определените формати, изпълнение на правилника ... Би следвало на всяко състезание да има представител на комисията и да се обобщят рецензиите. Мисля че е важно за развитието на шампионата и се правят изводи не само за за 2016 но и за предстоящите състезания. Ще предстои ли среща на кандидат - организаторите и не е ли добре тя да се изтегли през Декември, като се анализира годината и да се състави календар.
                  Наско, аз не съм чувал за такава комисия. Ако съществува такава моля те кажи кои участват в нея за да знаем кого да каним на състезанията си.
                  ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                  ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                  0896 846 246

                  Коментар


                  • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                    Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                    Наско, аз не съм чувал за такава комисия. Ако съществува такава моля те кажи кои участват в нея за да знаем кого да каним на състезанията си.
                    Е сега го ядохме: http://www.offroad-bulgaria.com/show...66#post2760666
                    я кажи сега нещо по този въпрос.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Е сега го ядохме: http://www.offroad-bulgaria.com/show...66#post2760666
                      я кажи сега нещо по този въпрос.
                      Извинявам се, че съм пропуснал този пост. Лично мен никой не ме е питал дали искам да членувам в дадена комисия.
                      Искам точно и ясно да заявя, че от сега нататък не искам да имам нищо общо с организацията на каквото и да било свързано с офроуда в България.
                      Предпочитам да си пия ракията и ям мезетата на спокойствие, без излишни харчове и нерви.
                      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                      0896 846 246

                      Коментар


                      • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                        Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                        Извинявам се, че съм пропуснал този пост. Лично мен никой не ме е питал дали искам да членувам в дадена комисия.
                        Искам точно и ясно да заявя, че от сега нататък не искам да имам нищо общо с организацията на каквото и да било свързано с офроуда в България.
                        Предпочитам да си пия ракията и ям мезетата на спокойствие, без излишни харчове и нерви.
                        Ех бе Чичо Митко пък аз щях да те правя главен консултант за състезанието догодина в Кубрат....
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                          Всеки един организатор на дадено, състезание е длъжен след приключването на състезанието, да публикува генералното класиране тук във форума (не в други сайтове и форуми), както и да нанесе съответните точки за всеки един състезател участващ във Веригата състезания. За това моля организаторите, които не са публикували генерално класиране тук в тази тема, за своето състезание, да го направят по най-бързия начин. За догодина ще има наложени санкции и ще има отпаднали състезания от Веригата за направени различни нарушения. Обсолютно разюздана работа- само това ще кажа!
                          Пожелавам успех на Загора Трофи- няма да мога да присъствам лично, за това УСПЕХ !
                          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                          Коментар


                          • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                            Пожелавам успех на Загора Трофи- няма да мога да присъствам лично, за това УСПЕХ !
                            Влади,благодарим.Жалко че няма да присъстваш и на второто издание
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                              Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                              Всеки един организатор на дадено, състезание е длъжен след приключването на състезанието, да публикува генералното класиране тук във форума (не в други сайтове и форуми), както и да нанесе съответните точки за всеки един състезател участващ във Веригата състезания. За това моля организаторите, които не са публикували генерално класиране тук в тази тема, за своето състезание, да го направят по най-бързия начин. За догодина ще има наложени санкции и ще има отпаднали състезания от Веригата за направени различни нарушения. Обсолютно разюздана работа- само това ще кажа!
                              Ами нека съм първия:

                              "Загора Трофи 2015"

                              клас Хоби

                              1.Захари Зарков / Петър Янков - Тойота - Русe..................................................................25т.
                              2.Мирослав Георгиев / Кирил Чакалов - Сузуки Витара - Хасково.........................................22т.
                              3.Атанас Марински / Методи Кирев - Toyota 70 - Смолян 4Х4..............................................20т.
                              4.Таньо Вълков / Даниела Вълкова - Сузуки Витара - Стара Загора.......................................18т.
                              5.Стоян Атанасов / Апостол Апостолов - Сузуки Витара - Хасково........................................16т.
                              6.Любомир Ангелов / Мария Иванова - Мерцедес G klass - Пирдоп.........................................15т.
                              7.Боян Попов / Иван Иванов - Опел Фронтера - Пирдоп........................................................14т.

                              8.Деян Асенов / Натали Йорданова - Паджеро V6 - Перник...................................................13т.
                              9.Калоян Христов / Бисер Христов - Сузуки Витара V8
                              THERMO KING RACING- Русе..................12т.

                              10.Калоян Тотев /Невена Иванова - УАЗ 469 Offroad клуб "Mud Angels " - Стара Загора............11т.
                              11.Стоян Францов / Светозар Стеев - Сузуки Самурай - АСК Зверино 4х4 Екстрийм.................10т.
                              12.Румен Андреев / Явор Борисов - Нисан Патрол -гара Елин Пелин........................................9т.
                              13.Диян Сотев / Динко Тодоров - Jeep Wrangler Team - Стара Загора......................................8т.
                              14.Янко Тенчев / Златин Латев - Нисан Терано - Хасково......................................................7т.
                              15.Стефан Христов/ Теодор Илиев - Нисан Патрол -гара Елин Пелин
                              ........................................6т.
                              16.
                              Стефан Стефанов / Николай Стефанов - MOBILGAZ RACING TEAM - Стара Загора
                              ...................5т.
                              17
                              .Пламен Петков / Пенчо Чумпов - Нисан Патрол -Пирдоп.....................................................4т.
                              18.Иван Ефремов / Георги Баджалов - Сузуки Витара - София.................................................0т.
                              19.Радомир Пепелов / Пламен Русев - JEEP TEAM Grand Cherokee 6.1 - Стара Загора..................0т.

                              20.Кирил Николаев/Станислав Христов- Тойота - Хасково......................................................0т.


                              клас Експер
                              т

                              1.Ваньо Иванов / Любомир Димитров - Нисан Парол - АСК Черно море..............................25т.
                              2.Йордан Стайков / Костадин Гергьовски - Toyota 70 - Смолян 4Х4...................................22т.
                              3.
                              Димитър Димитров / Христо Дряновски - Нисан Патрол THERMO KING RACING - RUSE........20т.
                              4.Георги Николаев / Георги Георгиев - Фероза - Перник..................................................18т.
                              5.Росен Томов / Кристин Заимов - Суза - Асеновград.....................................................16т.
                              6.Мирослав Иванов / Станислав Петров - Сузуки самурай - Севлиево...............................15т.
                              7.
                              Николай Колев / Велик Казаков - Сузуки Самурай - Ямбол............................................14т.

                              8.
                              Николай Узунов / Илия Колев - Мерцедес Г - Силистра Офроуд.....................................0т.
                              9.Харалан Паунов /Владислав Господинов - Тойота 70 - Хасково......................................0т.
                              Последно редактирано от Milen Dechev; 06-10-15, 21:51.
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                                Ами нека съм първия ...


                                Класирането не е правилно !
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X