Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

    От известно време ми се върти в главата следното нещо :
    Искам да организирам изложба от картини, рисувани от нашите деца и със събраните средства
    да помогнем на други деца в нужда . Нямам никакъв опит в организирането на подобно начинание ,
    затова приемам всякаква помощ и идеи . Тепърва ще умувам, разговарям и проучвам , какво , как и кога може
    да се осъществи подобно нещо. Разговарях с приятели включително и от този форум, и съм окуражен,
    че има шанс, това което съм намислил да се осъществи. Затова от днес започвам да работя по въпроса. Разчитам
    на подкрепата от всички в организацията . Ще ми се първите малки художници да са наши форумни дечица. Ще съберем
    картини , ще опитам да намеря подходящо помещение ,зала ,защо не галерия , ще измислим дати за изложбата
    и да видим какво ще се получи. Може и да съм наивен, но не ми изглежда чак толкова трудно за организиране . И
    ако се справим и се получи както трябва , ще опитаме пак , защо не два пъти в годината и защо не в повече от един град.
    Очаквам мнения и идеи . Благодаря

  • #2
    От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

    Защо да не започнем с Христо от Леденик и четирите деца при него, които ходят на училище във Велико Търново? Според Христо децата имат учебници и дрехи, но може да им се вземат карти, за да могат да посещават училище.
    Имаш ли вече идея за зала?
    детето ми вече каза, че ще участва, така че чакаме дата и адрес, на който да ти изпратим рисунки.
    А защо не и картички или каквото там друго могат сами да сътворят децата?!? Моят син е на 4 и не съм сигурна, че изкуството му може да бъде разбрано от зрели мозъци, но картичките стават

    Коментар


    • #3
      От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

      Здравей колега.Идеята ти е добра и ще има успех според мен.Дъщерята също организират такава кампания в училище и събраните средства ще бъдат изпратени в дом за сираци от учителите.Давай адрес на който да пращаме рисунки или картички.А защо не направиш албум на рисунките и да се пуснат тук във форума за продажба.Сигурен съм че много колеги биха закупили рисунки.За децата при Христо съгласен да им се помогне.Поздрави.

      Коментар


      • #4
        От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

        Така и ще направим . Ще им осигурим карти за транспорт и може би някакви помагала . Идеално е, точно на място и по предназначение . От 450 км. ме надуши накъде бия. Искам деца да помогнат на деца. Идеята не е просто да се дадат едни пари и да приключим. Това е основното, но другия ефект, който искам да постигна е да се научат малките, що е това да помагаш . Моето дете, както и още няколко също искат да участват . Вече има една идея за галерия във Варна, но връзката е през човек, така че очаквам развитието . Ще пусна и моторджийските връзки, а както знаем те са най дебели и надеждни. Ще ми се да има изложба и в София ,но затова ще ми трябва повечко помощ . Дата нямам но се надявам да е преди отпускарския месец . Всяко развитие по темата ще отбелязвам своевременно тук. Очаквам коментари , идеи и предложения.

        Коментар


        • #5
          От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

          Колега идеята ти е повече от перфектна . Ще се получи нещо като онлайн търг за картини . Трябва да помислим как да стане .
          Примерно , на Вики сина и рисува една картинка (понякога си нямаме идея колко талантливи и креативни могат да бъдат децата ни) , майка му отива до бриколажа купува една рамка , поставя картината в рамката, прави снимка и я поства в предназначена за целта тема във форума . Аз я купувам и тя ми я праща с куриер . Хубавото е, че макар и не големи, ще има постоянни постъпления тоест процеса ще непрекъснат .
          Последно редактирано от ianakiev; 18-03-15, 13:50.

          Коментар


          • #6
            От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

            Ето колега идеята може да се развие и тука.Както писахме някой събира рисунките пускат се снимки и така.Пращане и плащане примерно по Е.онт или кой как му е удобно.За децата си прав че трябва да ги учим да помагат.Ние когато пращаме нещо за Христо малката задължително е с нас и тя със собствените си стотинки купува по нещо за децата там.Това и доставя радост.

            Коментар


            • #7
              От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

              Хайде младежи! Вече имам място на стената за детско творчество.
              П.П. ianakiev предполагам си видял, че в този раздел има благотворителни търгове.

              Коментар


              • #8
                От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

                Имам си две картини в колекцията. Ето ги заедно с авторите от Велинград (снимка Сергей Антонов)
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

                  Здравейте, идеята е прекрасна и Боги/моят 8 годишен син/, каза че ще се включи, чакаме само да се даде адрес където да се изпращат рисунките.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

                    Адаш ние плетем и гривни от ластици както и рисуваме и правим и картички.Вярвам че и това начинание ще има успех.Особено след това което направихте с адаша Тримата.Веси да си жива и здрава следим и твоето оздравяване искаме да ти помогнем от сърце .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

                      Адаш жената хареса картината от дясно давай цена има куповач

                      Коментар


                      • #12
                        От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

                        Първоначално публикуван от gogo.s Преглед на мнение
                        Адаш жената хареса картината от дясно давай цена има куповач
                        Тези двете не са за продан.Скъп спомен са ми от една акция на форума преди време. Обаче ми даде страхотна идея! Ще се свържа с управата на детското заведение във Велинград с молба да се включат в начинанието с творби.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

                          Моето момиче също ще се включи.
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Благотворителна изложба ' Деца рисуват за деца"

                            Здравейте,
                            отдавна не съм влизала тук и днес Боги ми каза, че е готов с рисунката. Очакваме само да кажете къде ще се изпращат, но ето я сега в аванс:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00075.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5661376

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X