Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Минаване на преглед без допълнителната седалка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

    Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
    Виждам, че вече "теоретизираме" и съвсем "теоретично" питам - как ще реагират "органите на пътя" ако махна седалките, натоваря си багажа и най-отгоре хвърля и откачените седалки?
    Е , как.Като ходим в гората , да не би все на мечки да попадаме
    Пък , ако ще има вършитба и кобила ще се намери.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #32
      От: Минаване на преглед без допълнителната седалка?

      За свалена седалка от бус,един готин катаджия,искаше да ми пише акт,и спиране от движение за разкомплектоване на автомобила.Показа ми някакъв закон в които ясно си пишеше че не може да се нарушава заводската концепция,и акта беше доста големичък.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар


      • #33
        От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

        Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
        И ако са "твои хора" да запазят кадрите от прегледа и за догодина.
        Колега,тук не става въпрос за мои и твои хора ,а за оборот ,демек за пари.Колкото повече коли са преминали толкова повече и левчета.А сега пунктове много и конкуренция има.
        Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

        Коментар


        • #34
          От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

          Че то както е тръгнало, при подходящо четене на закона, не мога да си наклоня седалките напред и да си натоваря багажа. Евентуалните пътници на тия седалки ще са застрашени. Добре, че имам ремарке и не си свалям седалките.
          ОФБ ДБ X22SE
          Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

          Коментар


          • #35
            От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

            Първоначално публикуван от kriss1 Преглед на мнение
            Колега,тук не става въпрос за мои и твои хора ,а за оборот ,демек за пари.Колкото повече коли са преминали толкова повече и левчета.А сега пунктове много и конкуренция има.
            Да си позволя едно допълнение. Някой минавал ли е преглед при който си плаща накрая ? Че на мен все ми се случва първо да взимат парите..

            Коментар


            • #36
              От: Минаване на преглед без допълнителната седалка?

              Абе вие що не си траете?

              Кучето като не знае да лае-само вкарва вълка в кошарата...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

                Първоначално публикуван от kriss1 Преглед на мнение
                Колега,тук не става въпрос за мои и твои хора ,а за оборот ,демек за пари.Колкото повече коли са преминали толкова повече и левчета.А сега пунктове много и конкуренция има.
                Не виждам с какво моето предложение намалява оборота, напротив може да го увеличи. Влизаш тая година на преглед, плащаш, филмират ти половин час колата, запазват файла. Догодина носиш документи за преглед, плащаш, пействат филма от миналата година (със съответната обработка) и след 5 мин излизаш. Пият още 20 мин едно кафе (може и други работи да свършат) и да влза следващия.
                ОФБ ДБ X22SE
                Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                Коментар


                • #38
                  От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

                  Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                  Да си позволя едно допълнение. Някой минавал ли е преглед при който си плаща накрая ? Че на мен все ми се случва първо да взимат парите..
                  Аз,в Шумен.
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Да си позволя едно допълнение. Някой минавал ли е преглед при който си плаща накрая ? Че на мен все ми се случва първо да взимат парите..
                    В Козлодуй в 2 сервиза + 1 сервиз в близко село, винаги съм плащал накрая.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

                      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                      Да не похващаме тази тема, че има много какво да се каже как са написани българските закони, колко често, как и защо се променят.
                      Следвайки стриктно същите тези закони, ще бъдеш ограбен и бит у вас, без да имаш право да се защитиш, а после полицията няма да си мръдне пръста, защото нейните закони пък ги сменят като проспекти, а правата им са горе-долу като твоите.
                      Малко не по темата :Явявам се на психо пред ДАИ преди няколко години , с лампичките се справям обаче на въпросите ме "късат" щот съм бил емоционално нестабилен . Викам на каката къде ми е проблема , ами казва тука на въпроса : Ако видиш че нападат семейството ти как ще реагираш -ти си написал ще скоча да ги защитя , а верния отговор е : Обаждам се на полицията......Няма как явявах се втори път))
                      подпис : Драги ми смехурко;))

                      Коментар


                      • #41
                        От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

                        Първоначално публикуван от enev Преглед на мнение
                        Малко не по темата :Явявам се на психо пред ДАИ преди няколко години , с лампичките се справям обаче на въпросите ме "късат" щот съм бил емоционално нестабилен . Викам на каката къде ми е проблема , ами казва тука на въпроса : Ако видиш че нападат семейството ти как ще реагираш -ти си написал ще скоча да ги защитя , а верния отговор е : Обаждам се на полицията......Няма как явявах се втори път))
                        Пак до пари опряхме. На ламбичките не те допускат ако не си минал въпросите. Подобна случка и аз съм имал.
                        На поправителния теста беше от категория "детска градина".

                        Коментар


                        • #42
                          От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Пак до пари опряхме. На ламбичките не те допускат ако не си минал въпросите. Подобна случка и аз съм имал.
                          На поправителния теста беше от категория "детска градина".
                          То и аз имах такъв случаи,само че отговора на каката беше ,не си се наспал ела утре на поправителен,и на другия ден ми дават само теста на които уш не съм се справил,попълвам го същия начин и ме пускат,на въпроса как става така,отговора е психологията е не точна наука,ден с ден няма.
                          SUZUKI VITARA V6
                          HONDA CBR 919RR
                          MERCEDES ML
                          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                          Коментар


                          • #43
                            От: Минаване на преглед бе допълнителната седалка?

                            Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                            То и аз имах такъв случаи,само че отговора на каката беше ,не си се наспал ела утре на поправителен,и на другия ден ми дават само теста на които уш не съм се справил,попълвам го същия начин и ме пускат,на въпроса как става така,отговора е психологията е не точна наука,ден с ден няма.
                            Явно не само науката е неточна, "каката" и тя. Ама то туй си е характерно за "каките". Искала е да каже, че тя трябва да се наспи. Бивало да каже, и с кого.
                            ОФБ ДБ X22SE
                            Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X