Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за доставка на провизии до родопски села

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акция за доставка на провизии до родопски села

    Здравейте,
    От МСС офроуд мислим да организираме доставка на различни провизии до няколо родопски села - в района на Ардино.

    Ще бъдем поне два джипа с екипажи, място има за провизии. Идеята ни е да купим - хляб, сирене, консерви и подобни. Всякаква финансова помощ е добре дошла. Ако някой има излишни може да отнесем и работещи генератори. Идеята за генераторите е, чебдве седмици там ще има сериозни проблеми с електрозахранването.

    ПП. В петък следобяд е предполагаемото тръгване.
    Георги Гатев

  • #2
    От: Акция за доставка на провизии до родопски села

    Жоре, "мислим"..."предполагаемо тръгване"....Мислите или тръгвате/ме? Закови нещата щото няма време! Моя генератор е в Хвойна ( по път), към него от тук ще пътуват 20л бензин от мен + 25 консерви. Може и аз да дойда. В колко часа в петък е тръгването?..Много въпроси поради липса на конкретика.
    П.П. Обадиха ми се двама съмишленици готови да помагат финансово, но...конкретика!

    Коментар


    • #3
      От: Акция за доставка на провизии до родопски села

      Гошко, не се знае дали ще намерим място за спане, някъде около кърджалийско в петък вечер. Също така не е ясно, кой кога ще се освободи от работа, за това тръгването сме го оставили плаващо или за събота рано сутрин, или по-добре в петък след работа. Предполагам до края на утре ще се знае точно.
      Инак, винаги си добре дошъл с нас, както знаеш.
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • #4
        От: Акция за доставка на провизии до родопски села

        Аз с радост ще ви покрия горивото. Не съм сигурен дали ще мога да дойда.
        Кой ще пазарува?
        В събота ли се връщате?
        One Planet, One Internet!
        We Are All Connected!

        Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

        Коментар


        • #5
          От: Акция за доставка на провизии до родопски села

          Идеята ни е да се върнем Събота вечер.
          Иво правилно е написал за тръгването, туй като има прекалено много неизвестни е оставено плаващо.

          Hackman - благодаря.
          Георги Гатев

          Коментар


          • #6
            От: Акция за доставка на провизии до родопски села

            Падзверото също е на линия.
            Последно редактирано от Коцето MTTU; 11-03-15, 14:15.
            Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
            LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

            Fortune favours the bold.

            Коментар


            • #7
              От: Акция за доставка на провизии до родопски села

              А едно място дали ще се намери?
              LZ1ZAH

              Коментар


              • #8
                От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                Колеги, малко не я ясна постановката и за това моля за уточнение:
                - Акцията е само ваша и не приемате подкрепа от други /членове на форума/ или може който желае да се вкючи с някой лев за провизиите, горивото, спането, евентуални щети по автомобилите и т.н?
                Ако на горното отговора е - акцията е отворена за тези, които искат да помогнат с пари - може ли сметка, лице за контакт и т.н.
                Демек и аз питам това, което вече е питал Гошко Лошко, но няма отговор....
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • #9
                  От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Гошко, не се знае дали ще намерим място за спане, някъде около кърджалийско в петък вечер. Също така не е ясно, кой кога ще се освободи от работа, за това тръгването сме го оставили плаващо или за събота рано сутрин, или по-добре в петък след работа. Предполагам до края на утре ще се знае точно.
                  Инак, винаги си добре дошъл с нас, както знаеш.
                  В Кърджали има къде са спи със сигурност. На 30 км е, а и пътя ви е от там. Не вярвам в това време хотелите да са пълни...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                    Ванка, идеята за оповестяването на якцията е всеки, кой с каквото може да помогне, ако няма нужда от помощ афиширането е безпредметно.....
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                      Помощ не отказваме, акцията е отворена. Главен организатор и лице за контакти е 3-мата.
                      Банкова сметка ще дам по-късно, че в момента не е пред мен.
                      Едно място за Захари винаги ще се намери .
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #12
                        От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                        Идеята ни е да тръгнем в Петък след работа, да спим в Кърджали и в Събота рано сутринта да се насочим към областта на Ардино и селата наоколо. Не бях написал точно време за тръгване, тъй като изчакваме да получим информация дали пътищата са отворени въобще.

                        ISG: Акцията е отворена и който желае може да се включи с каквото може да е полезен.

                        Ако някой иска да се свърже с мен може да го направи на телефон нула три осмици девет три две едно четри четри или на ЛС.

                        Помощта е добре дошла!
                        Георги Гатев

                        Коментар


                        • #13
                          От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                          Абонирам се. Мога да дойда и желая уточнение на това какво да купя като храна. Говорихме с колегата upi да се пусне тук примерен списък с нужните стоки.
                          LZ1AIV

                          Коментар


                          • #14
                            От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                            Информацията ми от преди малко е, че пътят Кърджали-Ардино се почиства в момента, но все още е затворен за движение. Към селата никой не е почвал да почиства.
                            Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                            BMW F650CS
                            Радо о885 5о 59 5о

                            Коментар


                            • #15
                              От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              Гошко, не се знае дали ще намерим място за спане, някъде около кърджалийско в петък вечер.
                              А топла вода, сателит с 2000 канала и интернет искаш ли да има? От кога това е пречка? Имаме/те джипове, спални чували, Вебасто....Искаш да помагаш или на ол инклузифф екскурзия си тръгнал?

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              Също така не е ясно, кой кога ще се освободи от работа, за това тръгването сме го оставили плаващо или за събота рано сутрин, или по-добре в петък след работа.
                              Като има толкова много неясноти дали изобщо ще се случи защо има тема в Благотворителни акции????!

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              Предполагам до края на утре ще се знае точно.
                              Предполагаш?!?!...И как очакваш след "края на утре" желаещите от цяла България да помогнат буквално за броени часове? Несериозна работа!!!

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              Инак, винаги си добре дошъл с нас, както знаеш.
                              С ВАС??? На ние и вие ли се делим вече? Явно съм пропуснал нещо....Дано не е съществено!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X