Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на kfx700

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на kfx700

    Здравейте от доста време искам да закупя такава машина ще трябва да продам кросака и малко да поспестявам преди известно време карах и бях доволен но това беше преди 5 години не беше мое какви проблеми имат какво да гледам благодарен съм предварително!!
    eat my dust

  • #2
    От: Покупка на kfx700

    Ето една тема ако ти са чете http://www.offroad-bulgaria.com/show...php?t=37922,и на мен ми е мечта ама скоро няма да еДосега което съм изчел за тях са добри машинки двигателите не са им проблемни е пак зависи самото атв как е подържано,минуса му е че гори много,ама кеф цена няма За гледането както всеки мотор двигателя как работи някакви странични звуци,луфтове шарнири (те не са толкова скъпи ама двигателя там боли много защото всичко е по 2 )
    Последно редактирано от В.Шиков; 08-03-15, 16:14. Причина: допълване
    KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
    НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на kfx700

      Благодаря за двигателя какво ?
      eat my dust

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на kfx700

        Здравей, така като гледам какви въпроси задаваш според мен най-добрия вариант е като ходиш да гледаш атв да вземеш човек, който разбира от атв-та или поне от двигатели за да може горе-долу да те насочи дали машината е читава или не. Ако пък и има същото атв и разбира - още по-добре.

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на kfx700

          Нямам такива за това питам тук
          eat my dust

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на kfx700

            Уфф! Двигателя е здрав, но клапаните -не. Потъват много, много бързо и трябва често да се регулират. Друга слабост освен големия разход, за който вече се писа са спирачките. Същите са като на КФХ 450, което АТВ е двойно по-леко и на практика не спират. Следваща слабост е мекото окачване, което няма възможност за регулировка. Но всеки сам си преценява. Атватата са много готино нещо, и кавасаки са здрави машини, но кхф700 не е типичен представител на марката.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на kfx700

              Благодаря да знам че са здрави близо 5 години карах само атв - та ами благодаря пак! продавам хондата и ще го видиме
              eat my dust

              Коментар


              • #8
                От: Покупка на kfx700

                Колега лично мое мнение , веднъж съм карал кфх 700 и впечатленията ми не бяха много добри , първо голям разход на гориво сипахме 30 лв бензин едвам мина 100 км , второто нещо , което ми направи впечатление е трудното превключване на скоростите , не знам може на това нещо да са му били прецакани не знам , контрола на атв е доста добър , наистина има голяма мощност и си е за хора с опит , кардана отзад е много надежден и свежда поддръжката до минимум отзад, за мен лично това атв не е за мен заради високият разход на гориво , не мога да си позволя при всяко каране да давам 50 лв и отгоре само за бензин , а ремък ,а масла ? като цяло атв е много добро има някой кусури , но кое няма ? Но си иска доста скъпа поддръжка , която не ми е по възможност на мен , прецени си доходите защото един приятел си взе и след половин година го продаде защото нямаше пари за бензин и консумативи , Успех с избора ! Ако не разбираш и не знаеш кое как да гледаш при покупка , викни някой приятел или познат да го погледне той , успех и много безаварийни !

                Коментар


                • #9
                  От: Покупка на kfx700

                  Разбирам благодаря но малко ще изчака за момента ще си карам хондата
                  eat my dust

                  Коментар


                  • #10
                    От: Покупка на kfx700

                    Пак тоя голям разход ,та разход.Даваш 4-8 х.л. за нещо което ще се използува САМО за КЕФ и после мрънкате за 20 лв . Колко горят другите? Като се закопае в калта има 2 разхода на гориво - единия излязъл , другия пеша+50 лв за трактор или нещо друго.
                    Да спирачките са като на Флинтстоун.
                    НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                    Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Покупка на kfx700

                      Аз пък не знам защо изобщо го препоръчвате това Кавасаки, като има доста по-смислени модели и от други марки, да не говорим,че и са по-евтини !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Покупка на kfx700

                        Здравейте нов съм във форума.Мисля тая година да си взема АТВ и на тоя модел съм се спрял KFX700.Не съм запознат изобщо с тия машини,досега карах K8 Suzuki,претърпях ПТП и мисля да не карам повече такъв тип машина,затова дайте малко разяснения за тия АТВ та.Примерно ако го взема 4+4 по добре ли е или със задно.Предполагам че едното по пъргаво и маневрено,но се интересувам най вече колко е проходимо,лебетка трява ли да му слагам,такива работи.Благодаря

                        Коментар


                        • #13
                          От: Покупка на kfx700

                          Здравейте и аз искам да попитам за въпросното "Kawasaki" здрава ли е ходовата част защото съм 100-тина килограма 😀

                          Коментар


                          • #14
                            От: Покупка на kfx700

                            Аз съм 103 + екипа съм около 110-115 . Караш ли го идиотски - правиш. Шарнири не съм пипал , накрайници 30 лв броя.
                            НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                            Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Покупка на kfx700

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpeg
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5718551 От седмица съм горд собственик на KFX700 живи и здрави бъдете
                              eat my dust

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X