Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера Б проблем с волана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фронтера Б проблем с волана

    Здравейте имам проблем с волана на фронтера Б 2.2 Dtl дълга база.Воланът затяга и пука при завиване.Сменена е рейката,проверена е помпата и ремъка.Имам деформиран тампон на кормилния прът долу до лявото колел. Забелязах и странен луфт на самия прът на същото място,но не мога да намеря такъв тампонили каре.Ами сега?Четох подобни теми из форума но не намерих решение.

  • #2
    От: Фронтера Б проблем с волана

    Ако затяга в ниските обороти на мотора се ориентирай към нова хидравлична помпа.
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • #3
      От: Фронтера Б проблем с волана

      Затяга на всички обороти ,бих казал дори на определени градуси. На същите места затяга и при изправяне на волана. Ако не го изправя аз не се връща нормално.

      Коментар


      • #4
        От: Фронтера Б проблем с волана

        Помпата я прегледаха и няма проблем. От произвола се оправя сам и върви гладко.

        Коментар


        • #5
          От: Фронтера Б проблем с волана

          Шарнири гледал ли си как са ? Особено долните ама хубаво гледай.
          Напред и нагоре
          Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
          0886769809-Юлиян
          kiko00@abv.bg

          Коментар


          • #6
            От: Фронтера Б проблем с волана

            Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
            Особено долните ама хубаво гледай.
            И какво се гледа на долните шарнири?

            Коментар


            • #7
              От: Фронтера Б проблем с волана

              Гледа се дали са здрави и дали тропат. Защото , ако Лозан чете тази тема и постне снимка на шарнирите с ,които отишъл клиент при него със същите оплаквания ,ще ви стане лошо .
              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • #8
                От: Фронтера Б проблем с волана

                колега там където казваш за че има гумен тампон има също и каренце малко което е на умиране и затова затяга и аз имах такъв проблем решава се със смяна 2 ра ръка понеже няма нови
                [I][B][FONT=Georgia][COLOR=Red]Лудницата ми е спонсор!!![/COLOR][/FONT][/B][/I]:twisted::twisted::twisted:

                Коментар


                • #9
                  От: Фронтера Б проблем с волана

                  Мерси за помощта.Волана взе да затяга все по малко и проблема изчезна сам.Появи се и лекия луфт който си имах но бях забравил.Ще уплатня луфта и ще карам така пък ще му мисля в тва време.Само фронтерите ли го имат това каре?Алтернативна кола?или метод?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фронтера Б проблем с волана

                    Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                    Гледа се дали са здрави и дали тропат. Защото , ако Лозан чете тази тема и постне снимка на шарнирите с ,които отишъл клиент при него със същите оплаквания ,ще ви стане лошо .
                    Самата конструкция на шарнира му позволява единствено да се разбие и да отвори луфтове! А луфтовете са противоположно на затягане от всякакъв вид

                    Първоначално публикуван от RADARA Преглед на мнение
                    колега там където казваш за че има гумен тампон има също и каренце малко което е на умиране и затова затяга и аз имах такъв проблем решава се със смяна 2 ра ръка понеже няма нови
                    Имаме участник познал верния резултат

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фронтера Б проблем с волана

                      [QUOTE=bocho64;2717001]Самата конструкция на шарнира му позволява единствено да се разбие и да отвори луфтове! А луфтовете са противоположно на затягане от всякакъв вид


                      Не съм сигурен ,че си виждал шарнира ,който, аз видях. А за луфтове ,конструкции,затягания и завъртания не ми се влиза в подробности ,заключения правя само когато съм 100% сигурен .
                      Напред и нагоре
                      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                      0886769809-Юлиян
                      kiko00@abv.bg

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фронтера Б проблем с волана

                        Жив и здрав! Аз шарнир освен на снимка не съм виждал! Но пък и заключения тип ЕЖК много обичам

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фронтера Б проблем с волана

                          Смени си карето! Трябва да се притесняваш от проблеми,които сами се "оправят"!!
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фронтера Б проблем с волана

                            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                            Жив и здрав! Аз шарнир освен на снимка не съм виждал! Но пък и заключения тип ЕЖК много обичам
                            Не разбирам какво точно искаш да ми кажеш със заключенията !!! А това какво, къде си виждал и какво обичаш не ме интересува просто се опитах да помогна на колегата !
                            Бъди жив и здрав и ти .
                            Напред и нагоре
                            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                            0886769809-Юлиян
                            kiko00@abv.bg

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фронтера Б проблем с волана

                              Благодаря на всички смятам да го сменя,но ми е трудно да го намеря по моргите в Хасково.Някаква алтернатива от друга кола или магазин където мога да го намеря?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X