Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

    Хубаво, съгласен съм. Само да отбележа, че докато ние стартирахме 15-ти, задръстване не видях.
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #92
      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
      Хубаво, съгласен съм. Само да отбележа, че докато ние стартирахме 15-ти, задръстване не видях.
      Задръстване имаше в първия ден и много закъснели екипажи !

      Коментар


      • #93
        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

        Говорим за втория ден, не за първия.
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • #94
          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
          Говорим за втория ден, не за първия.
          Решението беше за цялото състезание, не мога си изсмуча от пръстите и да гадая дали ще има задръстване втория или третия ден !
          Бивака беше претъпкан в определени моменти и трудно се преминаваше, само вечер ставаше по-широко...

          Коментар


          • #95
            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

            Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
            Ние с Делфина карахме 4 обиколки, а другите по 6. Но и там времената не са верни, ние тръгнахме 15 сек след Веско и го настигнахме на финала, а времето ни е по-слабо. Май не са ни махнали 15 сек разлика.
            Ясно ти е ,че съм се сетил за обиколките но това като обикновен зрител това няма как да го знам. Друг е въпроса защо карате два дни заедно и накрая две обиколки по-малко.И отговора е това се прави когато няма време за толкова много класове да стане по-рано награждаването. Но истинския отговор е защото не сте достатъчно атрактивни за публиката и за какво да въртите тези обиколки сам разбираш ,че тук става въпрос за 5-минути едва ли биха забавили толкова организаторите. На това съм се дразнил и аз винаги ,че понеже отворен клас е от такива свободни електрони може и по малко да карат. А това,че не мога да си сравня времето с другите не е важно.
            Друг въпрос е дали Т-2 и отворен клас могат да стартират на толкова малък интервал както и това дали Т-2 могат по правилник да имат по-късо или различно от Т-1 трасе.
            Иначе поздрави за победата жалко че нямаш конкуренция която би те мотивирала да караш и да се развиваш дано поне Наско и Калинков се появят та да има с кой да си караш.
            Тъкмо се събрахте 4-ри коли за Т2 и Делев избяга при мъжете.
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • #96
              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Решението беше за цялото състезание, не мога си изсмуча от пръстите и да гадая дали ще има задръстване втория или третия ден !
              Бивака беше претъпкан в определени моменти и трудно се преминаваше, само вечер ставаше по-широко...
              Спирам да споря, но правилника си е правилник и може да се наруши само в прецедент /не за всички дни/ и когато се вземе решение за това всички да бъдат уведомени. Освен това на брифинга вечерта в събота за тапата се каза едно, сутринта решението беше друго.
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #97
                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Вече доста време мина (за почивка и прибиране), а още няма качено официално класиране от нито един от класовете. Вече имам чувство, че няма да го видим това класиране ....
                С извинение за закъснението, класиранията са качени в официалната тема с корекциите за третия ден.
                В случая втори се класира екипажа на Захари Зарков и Петър Янков, ще им изпратя верните купи и съжалявам за грешката във времеизмерването и награждаването.
                Ще измисля начин да ги компенсираме за грешката ни...

                Коментар


                • #98
                  От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                  Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                  Ясно ти е ,че съм се сетил за обиколките но това като обикновен зрител това няма как да го знам. Друг е въпроса защо карате два дни заедно и накрая две обиколки по-малко.И отговора е това се прави когато няма време за толкова много класове да стане по-рано награждаването. Но истинския отговор е защото не сте достатъчно атрактивни за публиката и за какво да въртите тези обиколки сам разбираш ,че тук става въпрос за 5-минути едва ли биха забавили толкова организаторите. На това съм се дразнил и аз винаги ,че понеже отворен клас е от такива свободни електрони може и по малко да карат. А това,че не мога да си сравня времето с другите не е важно.
                  Друг въпрос е дали Т-2 и отворен клас могат да стартират на толкова малък интервал както и това дали Т-2 могат по правилник да имат по-късо или различно от Т-1 трасе.
                  Иначе поздрави за победата жалко че нямаш конкуренция която би те мотивирала да караш и да се развиваш дано поне Наско и Калинков се появят та да има с кой да си караш.
                  Тъкмо се събрахте 4-ри коли за Т2 и Делев избяга при мъжете.
                  Шъ мъ убидиш...
                  Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                  "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                  Коментар


                  • #99
                    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    С извинение за закъснението, класиранията са качени в официалната тема с корекциите за третия ден.
                    В случая втори се класира екипажа на Захари Зарков и Петър Янков, ще им изпратя верните купи и съжалявам за грешката във времеизмерването и награждаването.
                    Ще измисля начин да ги компенсираме за грешката ни...
                    Отдавна щях да напиша моите впечатления от състезанието ,но изчаквах официалното класиране .
                    Г-н Христов по- долу в темата написахте,че държите на похвалите и упреците към орг.тима с цел подобряване организацията в следващи състезания.С мнението си не искам да засегна никого лично,а единствено да посоча слабите места в организацията с цел избягване на такива в последващи състезания.
                    Най-голямото състезание като участници,класове,публика и медийно отразяване.Малко са хората които биха направили нещо подобно в България.Едно голямо благодаря за идеята която сте реализирали.
                    Относно състезанието мнението ми се отнася само за клас ТРОФИ ХОБИ.
                    Ден първи:Относно тапата на 7-8км. Вие казвате ,че ,,разходкаджийте,,не са минали през старта в бивака и поради тази причина не сте знаели кога те са тръгнали и че е трябвало да се движат след хобито ,а не преди тях.Това не е вярно на реалния старт съдията които стартира и нас извиква ,,разходкаджийте,, и ги пуска в трасето преди нас .Това се вижда и на един от клиповете това видях и аз. Възниква въпроса този съдия запознат ли е с реда на стартиране по класове явно не.Моето мнение е,че точно той ,,прецака ,,първия етап с неговото незнание.Взехте решение етапа да се засече до тапата въпреки,че на брифинга изразихте др. мнение но както и да е.Според мен сте взели правилното решение по простата причина,че при липса на ясни правила за така създалата се ситоациа всяко решение е правилно.
                    Ден втори: Излизат няколко поред различни временни класирания за ден първи трудно се ориентираме кои сме по ред,всичко това от 23 часа нататък.Сутринта в 7.45ч. за капак виждаме ,че сме предпоследни 18ти ,няма време за възражения, стартираме.Точно това временно класиране от първия ден ни прецака най-много.По наши сметки грубо сме загубили м/у 10-15 мин.за изпреварвания и тапи кадето сме чакали предно стартирали екипажи.След финала вр.класиране бе поправено , но бития бит е....... ...... н. За реалния старт на втория ден не мога да разбера за какви 30 мин наказания става въпрос и какви решения сте взели да не ги налагате.Като в правилника пише, който закъснее стартира последен това наказание се налага на място и веднага.Направих забележка на съдията на старта ,че не е редно да пуска закъснелите екипажи ,а трябва да изчакат последния редовно стартирал екипаж.Явно не ме разбра на български,а македонския аз не го владея.Според мен този съдия ,,македонеца,, е време измервач и се занимава със старта и финала на екипажите,а там на старта липсваше съдия които е запознат с правилника за да го приложи.
                    Ден трети: В правилника пише състезателите стартират в ред определен от класирането от предния ден. Ние стартирахме от сборните времена на двата дена.На въпроса защо така?Отговор:Дали са ми е тоя лист по него стартирате.Ок

                    Класиране: Беше ясно ,че е техническа грешка/става въпрос за 2-3 място в хобито/.Приемам вашите извинения още повече че обещавате да ги компенсирате .Но забавянето наистина бе голямо,поради което се изписаха доста нелицеприятни неща по нечий адрес.Както бе написал колегата ,,пече ти се на огън ,който сам накладохте,,поради мудноста на някои съдия. Имам въпрос за класирането по нации по какъв критерии класирахте държавите,защо ние състезателите не знаехме критерия,все си мисля че дадохте малко аванта на комшиите.
                    Моето мнение е ,че имаше съдии които не заслужиха оранжевите си якета.Обвинявате състезателите ,че не четем правилници,а и вие не ги прилагате и спазвате.Правете брифиг и на съдиите даже и тестове им въведете .
                    Аиде стига съм писал останете със здраве,починете си добре и догодина пак сме на Кърджали.

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      С извинение за закъснението, класиранията са качени в официалната тема с корекциите за третия ден.
                      Аз пак за моето време.
                      В класирането ме пише с време 3:10:09, което няма как да бъде. Гледам и други екипажи са с времена 10:09. Явно това е най-слабото време показано на трасето, и всички който може би не са финиширали(или по някакъв друг критерий), но както много хора видяха-аз си финиширах, като при това с може би добро време.

                      Не ми пука за класирането, то е ясно, че няма на какво да се надявам, искам резултатите единствено с цел сверяване на нивото.
                      Но може би транспондера който сложиха на клетката не е издържал на друсането, и се е скапал, не знам.
                      Ако е възможно-виж какво показва системата за моето време третия ден, и го напиши.
                      Състезателен номер 420.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Аз пак за моето време.
                        В класирането ме пише с време 3:10:09, което няма как да бъде. Гледам и други екипажи са с времена 10:09. Явно това е най-слабото време показано на трасето, и всички който може би не са финиширали(или по някакъв друг критерий), но както много хора видяха-аз си финиширах, като при това с може би добро време. .
                        Няма отчетен финал от транспондера - причините може да са две - или не си минал през финала или не е сработил транспондера...най-вероятно второто.
                        Случва се много рядко, но е възможно...
                        Ще проверя пак...

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                          Добре де , пак не става ясно защо през третия ден времето на 450 и 465 е 3h11:37 а не 2h11:37. Подавам контестация за това.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:без име.jpg
Прегледи:1
Размер:24.7 КБ
ID:5646618Вземете си оправете пак класирането.
                          Питах един път, питам пак - От къде е този допълнителен час?
                          Последно редактирано от banjo; 06-03-15, 18:43.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Питах един път, питам пак - От къде е този допълнителен час?
                            Без старт - 2 часа , 2 обиколки - 2 часа = 4 часа + времето на последния
                            Без финал - 1 обиколка - 1 час, без финал - 2 часа = 3 часа + времето на последния

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Без старт - 2 часа , 2 обиколки - 2 часа = 4 часа + времето на последния
                              Без финал - 1 обиколка - 1 час, без финал - 2 часа = 3 часа + времето на последния
                              Майтап си направи нали
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Няма отчетен финал от транспондера - причините може да са две - или не си минал през финала или не е сработил транспондера...най-вероятно второто.
                                Случва се много рядко, но е възможно...
                                Ще проверя пак...
                                ОК, разбрах, благодаря за отделеното време. Не се рови повече, явно системата е сбъркала.

                                Таргата снима през цялото време с една мини камерка, дано да е снимал от старта до финала без прекъсване, та поне оттам да си засека времето.

                                Тарга де си бе?
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X